29 Nisan , 2024, 01:34:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Haziran-Temmuz-Agustos Bebekleri Buyuyorrrrrrr :)

Başlatan -Butterfly-, 01 Haziran , 2008, 23:31:14

« önceki - sonraki »

-Butterfly-

Yunusum guzel yavrum, 1 yasin kutlu olsun. Ilk adimlarin bile erken oldu. Umarim hayatin, adimlarin gibi hizli olmaz, sade, guzel ve uzun omurlu olur. Semram canim benim senin'de ilk annelik yilin kutlu olsun. Nice uzun yillar, hep beraber saglikli , mutlu ve basarilar sizlerle olsun .. :love9: :opucuk:

-Butterfly-

Canimin cani yavrum. Daha dun annenle, gaz problemiydi, gece nobetiydi konusurken, simdi buyudunuz  ve  1 yasinizi kutluyoruz. Biliyorum ki, annende benim gibi buyudugune inanamiyor. Surekli sizlerin hep bebek olacaginizi dusunuyordum . Ne garip degilmi ! Hep o minicik aciz halinizle ,bize muhtac olacaginizi hayal ediyordum. Simdi ise  siz ozgurlugun tadini sonuna kadar cikartiyorsunuz, umarim herzamanda cikartirsiniz. Zeynep kizim 1. yasin  sana yuzun kadar guzelikler getirsin, her gulusun kadar omrune, ekstra  mutluluk  hediye  etsin. Ailenle bir omur mutlu ve mesut yasa. Hayatinizda huzun,hastalik , mutusuzluk harici hersey barinsin.. Sizi cok seviyorum teyzecim.. Yaninda olmasamda, yanindaymisim gibi hiset, annecigin akil ederde benim icin yanagina kucuk bir buse kondurursa ne mutlu bana  :opucuk: :love9:

Happy birthday zeynepppppppp  :love9:   

Esen

YUNUS EMRE NIN DOGUM GÜNÜ KUTLU OLSUNNNNNNNN

AILESIYLE BIRLIKTE NICE MUTLU MUTLU  VE SAGLIKLI YASLARI OLUR INSALLAH

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

semra

BUSECIM
             &
                ESENCIM

COK COK TESEKKÜE EDERIM CANLARIM :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: HEPBERABER INSALLAH KUZULARIMIZLA NICE SENELERE BERABER GECIRIRIZ  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

guguş

23 Haziran , 2008, 13:21:46 #34 Son düzenlenme: 23 Haziran , 2008, 13:37:31 guguş
yunus emrenin ve zeynepin  yeni yaşları kutlu olsunnnnnnnnnnn ikisinide çoooooooooook öpüyoruzzzzzzzzz:opucuk: :opucuk: :opucuk:

duru boncuk

busemmm yazını okuyunca o kadar duygulandımki anlatamam canım kalbi ve gönlü güzel arkadaşım çok sağol yazdıkların için seni çok seviyorum ve emin ol zeynepin yanağına öpücüğünü kondurdum canım  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

seni doğum gününde kutluyorum ve allahım sana ailenle bir ömür mutluluk versin umarım sizi hiç ayırmasın :amin: :amin:

guguşummm sanada çok teşekkürler canım  :opucuk: :opucuk:

sevda

YUNUSEMRECİMM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN MELEĞİMM NİCE YILLARA VE YAŞLARA

DİLEKLERİMLEE SEVGİYLE KALINNN....

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

sevda

ÖZGÜLÜMMM CANIMMM ÖZÜMMM ÖZCÜMMM

SEVGİLİ MELEĞİMİN DOĞUM GÜNÜNÜ EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLUYORUMMM VE HAYATI BOYUNCA HEPP

GÜZELLİKLERLE DOLU BİR YAŞAMMM DİLİYORUM SİZLERE...

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

BANU

BANU

-Butterfly-

Alıntı yapılan: özgül-duru - 23 Haziran , 2008, 14:28:34
busemmm yazını okuyunca o kadar duygulandımki anlatamam canım kalbi ve gönlü güzel arkadaşım çok sağol yazdıkların için seni çok seviyorum ve emin ol zeynepin yanağına öpücüğünü kondurdum canım  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

seni doğum gününde kutluyorum ve allahım sana ailenle bir ömür mutluluk versin umarım sizi hiç ayırmasın :amin: :amin:

guguşummm sanada çok teşekkürler canım  :opucuk: :opucuk:

Umuyorum ki, ileride birgun o opucugu canli canli ben kondururum , guzel prensesmin yanaginaaa  :opucuk:

-Butterfly-

Semracim insaAllah guzleim, bakarsin dugunlerine bile sahot oluruz  :occasion5: :occasion14: ;)

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

:muzz: :hello2: :muzz:IYIKI DOGDUN MINIK MELEGIM BENIM GUZEL ZEYNEP IM SU GIBI DURU KIZIM BENIM NICE YILLARA

OZGULUM SENINDE ILK ANNELIK YILIN KUTLU OLSUN CANIM ÖPÜYORUM SIZI YANAKLARINIZDAN :opucuk: :opucuk:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

YUNUS EMREM AKILLI PASAM BENIM DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN NICE YILLARA FISTIKIM BENIM IYIKI DOGDUN IYIKI VARSIN PASAM  :muzz: :hello2: :hieyt: :muzz: :hello2: :hieyt: :hello2: :muzz:

SEMOSUM ANNELIK TE ILKYILIN KUTLU OLSUN CANIM  :opucuk: :opucuk: :flowers: :love9: :love9:

duru boncuk

sevdammmmmmmmm bitanem çok seviyorum seni ve arhanımı teşekkür ederim içten kutlaman için :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

busemmmmmmm meleğim umarım görürüz o günleri canım bende ayberkimi öperim içime çeke çeke koklaya koklaya inşallah güzel meleklerim benim :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

banucum sağol canımm :opucuk: :opucuk:

tubişim tatlı dilli güzel sohbetli canım çok teşekkür ediyorum bitanem seninle konuşmayıda çok özledim bu arada canım öpüyorum seni ve meleğimide  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: