Haziran-Temmuz-Agustos Bebekleri Buyuyorrrrrrr :)

Başlatan -Butterfly-, 01 Haziran , 2008, 23:31:14

« önceki - sonraki »

Esen

ARDACIMMMMM NICE SENELERE DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUNNNNNNNNN

-Butterfly-

Armagan'cim sizde haziran bebegisiniz, o sebeple buradan kutlayacagim zeynomn dogum gununu...

Zeynomm guzel prensesimm, guzel konusan, guzel sarkilar soyleyen kizim. Hayatin boyunca mutluluk, saglik ve basari olsun hayatinda. Alinle ve tum sevdiklerinle, hatta seveceklerinle bir omur mutlu yasaaa... :love9:

Seni hic gormemis, ama cok seven Buse teyzen ve Ayberk arkadasinida hic unutmaa  :love9:

Happyyyyy birthdayyyyyyy tu youuuuuuuuu  :love9:

Happy birthday

Happy birthdayyyy

Happy birthday  zeynooooooooooooooooooo  :hieyt: :opucuk:

sevda

ARMAĞANCIM ÇOK ÖZÜRR DİLERİM BEN NASIL UNUTTUM YAAA ÇOK AMA ÇOK ÖZÜRR DİLERİM MELEĞİM YAAA

UMARIM BENİ AFFEDEBİLİRİSNİZZZ... :-[ :-[ :-[

İNAN BANA NE DESEM BOŞ BİLİYORUM AMA GERÇEKTEN OKADAR HERŞEY ÜST ÜSTE GELDİKİ

VE BEN TELEFONUMA EKLEMEMİŞİM KENDİME KIZIYORUM YAAA... :-[ :-[

CANIM GELİNCAĞIZIMDAN VE SENDEN AF DİLİYORUMMM... :amin: :amin:

Esen

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: ZEYNEP IN DOGUMGÜNÜ KUTLU OLSUN NICE NICE SENELEREEEE SAGLIKLA.... :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:[/glow]

BANU

ARMAĞAN

CANLARIM NE KADAR MUTLU OLDUM BİLEMEZSİNİZ. BUGÜN İŞE GELİNCE İLK İŞİM SAYFAMIZA BAKMAK OLDU. AMA ORDA SADECE NİHALCİMİN VE NAGİŞCİMİN YAZDIKLARINI GÖRÜNCE ÇOK SEVİNDİM. DİĞER ARKADAŞLARIMDA BİŞEY YAZMAYINCA BAYAA BİR KÖTÜ OLDUM. HEPİNİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER.  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

SADE BİR DOĞUMGÜNÜYDÜ DİYEBİLİRİM. BİZBİZEYDİK BİRDE BABAANNEMİZ VE DEDEMİZ VARDI. ZEYNEP DE ÇOK MUTLU OLDU. EMEL TEYZEMİZİN ALDIĞI GELİNLİĞİMİZİ GİYDİK.

FOTOĞRAFLARI DAHA SONRA EKLERİM. YANİ AKŞAMÜSTÜ.

HEPİNİZ CANIMSINIZ.  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

sevda

sevda

BİRGÜLCÜM....

SEVGİLİ BENGÜCÜMÜN DOĞUM GÜNÜNÜ EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLUYORUM CANIM...

NİCE MUTLU VE SAĞLIKLI YILLARA VE YAŞLARAA.... ;) :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers:

-Butterfly-

Alıntı yapılan: ARMAĞAN - 16 Haziran , 2008, 10:24:14
CANLARIM NE KADAR MUTLU OLDUM BİLEMEZSİNİZ. BUGÜN İŞE GELİNCE İLK İŞİM SAYFAMIZA BAKMAK OLDU. AMA ORDA SADECE NİHALCİMİN VE NAGİŞCİMİN YAZDIKLARINI GÖRÜNCE ÇOK SEVİNDİM. DİĞER ARKADAŞLARIMDA BİŞEY YAZMAYINCA BAYAA BİR KÖTÜ OLDUM. HEPİNİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER.  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

SADE BİR DOĞUMGÜNÜYDÜ DİYEBİLİRİM. BİZBİZEYDİK BİRDE BABAANNEMİZ VE DEDEMİZ VARDI. ZEYNEP DE ÇOK MUTLU OLDU. EMEL TEYZEMİZİN ALDIĞI GELİNLİĞİMİZİ GİYDİK.

FOTOĞRAFLARI DAHA SONRA EKLERİM. YANİ AKŞAMÜSTÜ.

HEPİNİZ CANIMSINIZ.  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Armagan'cimm canim benimmm, resimleri sabirsizlikla bekliyorummm  ;D  Guzel kizimida  o guzel yanaklarindan opuyor , yeni yasinda saglik diliyorumm  :opucuk: :love9:

-Butterfly-

Cabim Bengum 1. yasin sana  saglik mutlukluk getiorsin, tum sevdiklerinle uzun ama coook uzun bir omur getirsin...  Birgul  tatlim benim seninde  2. kizinla 2. ilk annelik yilin kutlu olsun...  Sizleri cok ozleidkkk, lutfen daha fazla ozletmeyin  :love9:

BANU

sevda

18 Haziran , 2008, 01:19:10 #26 Son düzenlenme: 18 Haziran , 2008, 01:20:52 sevda
İYKİ DOĞDUN AHMET TAHHHAAAA....

NİCEE YILLARAA VE YAŞLARA DİLEKLERİMLEEEE

SANA BİR ÖMÜR BOYU SAĞLIK VE MUTLULUKLAR DİLİYORUM AİLENLE BİRLİKTEE... ;) :opucuk: :flowers:

ARMAĞAN

BENGÜ BEBEK VE AHMET TAHA BEBEK İYİKİ DOĞDUNUZ.  DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN.
ALLAHIM ÖMÜR BOYUNCA YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRSÜN HEP.  :wav:

mesude

allah saglıklı uzun omur nasıb etsın ıns ıyıkı dogdunuz bebişler :wave:
hayatımın anlamı tatlı bebegim iyiki varsın iyiki benimsin

guguş

teşekkür ederim arkadaşlar Allah hepimizin yavrularına sağlıklı uzun ömür nasip etsin :opucuk: