Hayatıma HOŞ GELDİN ömrümün baharı OĞLUM...

Başlatan Sır_Çiçegi, 24 Aralık , 2011, 14:07:11

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 23 Ağustos , 2012, 13:53:03
ben 2 aylıkken beşik araba aldım kenara koydum ortak renk aldım hep
netleşincede erkekse mavi kızsa penbe  :k06: oy yerim onları
benim oğlanın en cok sarı renk agırlıklı  :k06:
inş. hayırlısı olsun cnm kız erkek fark etmez  :nazar:

yok renkten değil ortak'ta çok güzel renkler var canım alışveriş için bana biraz erken geliyo aslında çok alasım var ama  :'( ne bileyim işte bayram zamanı bir tulum aldım 2'de iç badisi var çıtçıtlılardan birde arkadaşım almış minnak bir takım  :love9: :love9: inşallah RABBİM hayırlısıyla sağlıkla giydrimeyi nasip eder yavrularımıza güzel günlerde  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

Sır_Çiçegi

amin cnm inş.  :amin: :amin:

millet 7. aydan sonra al dio parasal konuyu geçtim 7. ayda nasıl yürüyecegim onu düşünüyorum  :laughing7:
şimdi kendimi zor kaldırıyorum erkenden halletmek en iyisi bence  :opucuk:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 23 Ağustos , 2012, 14:09:41
amin cnm inş.  :amin: :amin:

millet 7. aydan sonra al dio parasal konuyu geçtim 7. ayda nasıl yürüyecegim onu düşünüyorum  :laughing7:
şimdi kendimi zor kaldırıyorum erkenden halletmek en iyisi bence  :opucuk:

haklısın canım aslındada ne bileyim işte kafam karışık sanırım  ;) aklıma sen geliyosun daha çok 8.haftanda beşiği aldığında çok şaşırmıştım  :opucuk: bende başlıyayım diyorum  :k06: sonra yayılıp kalıyorum hakkımızda hayırlısı ama zaten önümüzdeki aydan itibaren beğendikçe alırım ALLAHIM hayırlısıyla nasip eder inşallah  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

Sır_Çiçegi

beşik araba modası gececek bişe deil ki bebek yani aldım kenara attım cokta iyi yaptıgımı düşünüyorum yavaş yavaş aldım tamamladım herşeyi şükür 7. aydan sonraya bıraksaydım hayatta dolanamazdım ben şuan ewin içinde bile dolanırken nasıl yorulyrum bi görsen hele ki bu sıcaklarda Allah yardımcımız olsun inş.  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

_inci_tanem_

aminnnn canım cümlemizin  :amin:
Sen en iyisini yaptın aslında canım  :opucuk: ben ya birşey olursa korkusuyla alamamıyorum işin açıkcası RABBİM korusun cümlesiyle birlikte   :amin: :amin: :amin: modası geçmez tabikide yoksa her halikarda ortak bir renk alacaksın ilk çocuğunda güzel kullandıktan sonra ikinciyede kullanabilmek için  :love9: :love9: :love9:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

kelebegimm

duygucum bayildim hepsineee  :love9: :love9: :love9: :love9:
rabbim hayirlisiyla kullanmayi nasip etsin hepsinii :amin: :amin: :amin: :amin:
hele oturakk ayy onun ustune cikip kurcalayacak heryeriiiii  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

]

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: yyeeliz - 23 Ağustos , 2012, 14:22:39
Sen en iyisini yaptın aslında canım  :opucuk: ben ya birşey olursa korkusuyla alamamıyorum işin açıkcası RABBİM korusun cümlesiyle birlikte   :amin: :amin: :amin: modası geçmez tabikide yoksa her halikarda ortak bir renk alacaksın ilk çocuğunda güzel kullandıktan sonra ikinciyede kullanabilmek için  :love9: :love9: :love9:

Allahın izni ile bişe olmaz cnm kötü düşünmemek lazım öle al kenara at rabbim elbet yüzümüzü güldürecektir ha şimdi ha sonra  :opucuk:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: kelebegimm - 23 Ağustos , 2012, 14:27:49
duygucum bayildim hepsineee  :love9: :love9: :love9: :love9:
rabbim hayirlisiyla kullanmayi nasip etsin hepsinii :amin: :amin: :amin: :amin:
hele oturakk ayy onun ustune cikip kurcalayacak heryeriiiii  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

tşk ederim cnm  :opucuk:
amin ecmain inş. cnm  :amin: :amin:
hehe inş. büyüyüp oturdugu zamanıda gösterir rabbim  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

]

serserim

OH OH MAŞALLAHHHH :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: BEBEİŞİNİN ÇEYİZİ HAZIR CANIM İYİ GÜNLERDE SAĞLICAKLA MUTLULUKLA KULLANSIN İNŞALLAH DARISI BAŞIMIZA  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 23 Ağustos , 2012, 14:31:11

Allahın izni ile bişe olmaz cnm kötü düşünmemek lazım öle al kenara at rabbim elbet yüzümüzü güldürecektir ha şimdi ha sonra  :opucuk:

aminnnnnnnn canımmm  :amin: :amin:
Haklısın canım aldın hazır işte herşey  :nazar: maşallah kocaman oldu bebişin sağ salim kucağınada alırsın inşallah  :amin: :amin:  :opucuk:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: serserim - 23 Ağustos , 2012, 14:34:10
OH OH MAŞALLAHHHH :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: BEBEİŞİNİN ÇEYİZİ HAZIR CANIM İYİ GÜNLERDE SAĞLICAKLA MUTLULUKLA KULLANSIN İNŞALLAH DARISI BAŞIMIZA  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Allaha şükür herşeyi hazır teyzesi ufak eksikler we kendisi hariç  :k06:
amin inş. cnm  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: yyeeliz - 23 Ağustos , 2012, 14:35:09
Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 23 Ağustos , 2012, 14:31:11

aminnnnnnnn canımmm  :amin: :amin:
Haklısın canım aldın hazır işte herşey  :nazar: maşallah kocaman oldu bebişin sağ salim kucağınada alırsın inşallah  :amin: :amin:  :opucuk:

aynen herşeyi hazır kafam rahat şimdi  :occasion5:

amin inş. cnm  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

serserim

CANIM HERŞEYİ ALMA ZATEN BİRAZ EKSİK KALSIN DERLER GELİNCE BEBİŞİN İNŞALLAH HERŞEYCİKLERİ TAMAMLARSIN  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: serserim - 23 Ağustos , 2012, 14:37:36
CANIM HERŞEYİ ALMA ZATEN BİRAZ EKSİK KALSIN DERLER GELİNCE BEBİŞİN İNŞALLAH HERŞEYCİKLERİ TAMAMLARSIN  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

inş. cnm  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...