Hayatıma HOŞ GELDİN ömrümün baharı OĞLUM...

Başlatan Sır_Çiçegi, 24 Aralık , 2011, 14:07:11

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: burcum - 08 Ağustos , 2012, 23:52:19
ALLAH evinde güle güle oturmak nasip etsin ehliyetini de hayırlısıyla kullanmak nasip etsin canım :amin:

amin cnm cok saol  :opucuk:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

10 Ağustos , 2012, 20:06:11 #406 Son düzenlenme: 10 Ağustos , 2012, 20:08:34 Sır_Çiçegi
benim yaramaz oğlum günlüğüne coktandır yazamadık yorucu geçiyor günlerimiz :(
annecim şeker yüklememiz wardı gayet güzel cıktı sonuçlar şükürler olsun bişe cıkmadı  :amin:
kontorolede gittik kocaman olmuşsun doktor yatış pozisyonunu görünce gülmeye başladı ne oldu dedik babanla şaşırdık ayaklar üstüste eller havada keyif yapıo sizin oğlan dedi  :k06:
keyifci oğlum benim bizde güldük o haline  :k06: kurban olurum seni werene kilonda iyiymiş gayet Allaha şükür tombiş bebek die sevio doktorumz seni yüzünü gösterdi agzını acıp acıp kapatıyorsun cok şeker bi cocuk olcak bu dedi doktor teyzem inş. bebeğim  :love9:
artık baban tamamen hissediyor seni cünki hiç yerinde durmuyorsun  :k06:
az durunca oyna die dürtüyo baban seni  :k06: o sana wuruyo sen ona tepki werion ne güzel anlaşıyorsunuz  :k06:
herşey cok güzelde oğlum şu midemiz bide yanmasa ne güzel olacak demi  :sad1: bir türlü geçmiyo  :(
canımız köfte cekti ikeaya gittik cok eglendik ftografda cekildik şişko halimizi unutmayalım die  :ehi: teyzelerinede gösterelim demi oğlum  :laughing7:
cicilerinin resmini cekip koyacagım ama bir türlü fırsat bulamıyorum şimdide acele ile yazıyorum iftar wakti geldi cünki seni cok sewiyoruz oğlum  :love9: :love9: :love9: :love9:

buda koca göbüşle biz we baban  :laughing7: oyuncakların içinde dalmış haldeyiz  :k06: :k06: :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

fıstığım öncelikle bu maaşallah sana gelsin  :amin: :nazar:  çok şeker oldun kız sen :opucuk:
sonra bu maaşallah azını açıp kapatan tatlı bıdığına gelsin  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

şeker yüklemesinin temiz çıkmasına çok nsevindim canım

darsı bizim başımıza  :amin:

kelebegimm

seker yuklemenin temiz cikdigina sevindim :opucuk: :opucuk:
masallah size ve tombikk pasamaa :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

]

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: melek100lü - 10 Ağustos , 2012, 20:17:23
fıstığım öncelikle bu maaşallah sana gelsin  :amin: :nazar:  çok şeker oldun kız sen :opucuk:
sonra bu maaşallah azını açıp kapatan tatlı bıdığına gelsin  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

şeker yüklemesinin temiz çıkmasına çok nsevindim canım

darsı bizim başımıza  :amin:

tşk ederim cnm  :opucuk:
saol teyzesi buda bizden size gelsin  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
inş. cnm  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: kelebegimm - 10 Ağustos , 2012, 20:22:52
seker yuklemenin temiz cikdigina sevindim :opucuk: :opucuk:
masallah size ve tombikk pasamaa :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

saol cnm  :opucuk:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: buda size
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

burcum

hüzünden_gelme

oyyy çok tatlısınız kı gercekten duygucum çok yakısmıs hamılelık sana çok güzelsınn  :nazar: :nazar: :nazar:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: Pεrι мαѕαlı - 10 Ağustos , 2012, 23:08:13
oyyy çok tatlısınız kı gercekten duygucum çok yakısmıs hamılelık sana çok güzelsınn  :nazar: :nazar: :nazar:

tşk ederim cnm cok saol  :opucuk:
senide görürüz böle inş.  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

_inci_tanem_

ayy maşallah duygucum ne güzel kocama olmuşsunuz  :nazar: :nazar: :nazar:
Şeker yüklemenizin iyi çıkmasına sevindim  :opucuk: Darısı başımıza hayırlısıyla  :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

mutluluk

duygucum çok tatlısın.ailecek hep mutlu olun. :opucuk:

ZéynéP.SimAy

:nazar: :nazar: :nazar: maşallahh canım çok tatlısınnn  :nazar: :nazar: şeker yüklemesini iyi çıkasına sevindim darısı p.tesi başıma inşallahhh  :amin: :amin: paşama  :nazar: :nazar: :nazar:  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: yyeeliz - 11 Ağustos , 2012, 08:12:44
ayy maşallah duygucum ne güzel kocama olmuşsunuz  :nazar: :nazar: :nazar:
Şeker yüklemenizin iyi çıkmasına sevindim  :opucuk: Darısı başımıza hayırlısıyla  :amin:

gelde bize sor yürüyemiyoruz  :k06:
saol cnm amin inş.  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: mutluluk - 11 Ağustos , 2012, 09:15:06
duygucum çok tatlısın.ailecek hep mutlu olun. :opucuk:

saol cnm amin inş.  :amin:
darısı sizin başınıza inş.  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...