Hayatıma HOŞ GELDİN ömrümün baharı OĞLUM...

Başlatan Sır_Çiçegi, 24 Aralık , 2011, 14:07:11

« önceki - sonraki »

ZéynéP.SimAy

Ya bide melekte alerji falan yapmıştı inşallah olmaz bizde öyle şeyler zordur yani  :amin: :amin:

Sır_Çiçegi

ayy inş. olmaz  :sad1:
hatırladıgım kadarı ile ilk tetenoz ignem  :-\
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ZéynéP.SimAy

hüzünden_gelme

güle güle kullansın paşam inşallah kullanmak da nasip olur  :love9: ama buraya nıye eklemıyorsun çok merak edıyorumm neler aldınız  :muzz: niye devam edıyor kı bulantıların yokmuymus bır caresı  :-\

Sır_Çiçegi

şeker yüklemesinden de korkuyorum zeynep kusturuyomuş  :igrenc:
herşey zor bize  :sad1:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: Pεrι мαѕαlı - 23 Temmuz , 2012, 12:23:21
güle güle kullansın paşam inşallah kullanmak da nasip olur  :love9: ama buraya nıye eklemıyorsun çok merak edıyorumm neler aldınız  :muzz: niye devam edıyor kı bulantıların yokmuymus bır caresı  :-\

amin cnm inş.  :amin: :amin:
fırsat bulursam eklicem bakarsın cnm süslü olcak oda senin gibi  :k06: :k06:
kuzum ben hala ilaç içiyorum kalkmadan önce yatakdan ama bazen midem fena oluyo doktor ilacı bırak dio dogurcan dio ama bırakırsam halim daha perişan  :sad1:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ZéynéP.SimAy

Ay evet bide o var onuda limonla için diyolar daha içilebilir oluyomuş seninde aklında bulunsun canım  :k06: :k06:

RosE27

seker yuklemesınde lımon gotur cnm yanında ben goturmustum gercı gerek yokmus hatsnamede de wardı lımonda sıktılar ıcıne ohh mıss gıbı lımonata gıbıydı dedım keske bı parcada buz koysaydın ağbeyy  :) :)

kelebegimm

Oyyy kuzuma alisverisler yapilmiss güle güle güzel günlerde kullansın hepsini paşam
Asın için simdiden gecmis olsun benimde koldan kan iğnem var bugun bizede yapacaklar o cisi  :y25:
Bı kucağımıza alsakda bütün sıkıntılar korkular bitse
Babanne niye dertlenio o gelsin görsün sizi hamile gelini var yiyeniliyomu icebiliyomu sormazlar hep bana hep bana

]

Sır_Çiçegi

he iyi limon götüreyim limonataya bayılırım  :hungry:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: kelebegimm - 23 Temmuz , 2012, 12:38:49
Oyyy kuzuma alisverisler yapilmiss güle güle güzel günlerde kullansın hepsini paşam
Asın için simdiden gecmis olsun benimde koldan kan iğnem var bugun bizede yapacaklar o cisi  :y25:
Bı kucağımıza alsakda bütün sıkıntılar korkular bitse
Babanne niye dertlenio o gelsin görsün sizi hamile gelini var yiyeniliyomu icebiliyomu sormazlar hep bana hep bana

amin teyzesi inş.  :amin:
saol cnm inş. agrısız gecer :(
yok cnm o köye gidiyo kocası bide oglunu bırakıp bu halde gidip onlara bakcakmışım bide işim yok ben yeri gelio eşime yemek weremiorum sinir oluyorum bu huylarına gerçi eşim oralı deil konuşsun dursun dio bakalım bayramda canımızı sıkacaklar gene  :sad1:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

:love9: :love7: :love9: yerim ben onun kıskançlığını akıllı bıdık  :k06: :k06:

adamı atcaklar yataktan ohhh negüzel  ;D  cicilerinizi

iyi günlerde gülegüle kullanın inşallah  :amin: :nazar:  aşılı olan kolun çok şişcek olursa bende olmuştu alerjiden dolayı ateş kusma oldu

hemen buz koy koluna ateşlenirsende doktora görün canım

inşallah çok ağır geçirmezsin sende benim1 hafta şişti kolum

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: melek100lü - 23 Temmuz , 2012, 14:16:13
:love9: :love7: :love9: yerim ben onun kıskançlığını akıllı bıdık  :k06: :k06:

adamı atcaklar yataktan ohhh negüzel  ;D  cicilerinizi

iyi günlerde gülegüle kullanın inşallah  :amin: :nazar:  aşılı olan kolun çok şişcek olursa bende olmuştu alerjiden dolayı ateş kusma oldu

hemen buz koy koluna ateşlenirsende doktora görün canım

inşallah çok ağır geçirmezsin sende benim1 hafta şişti kolum

hemde ne kıskanç  :laughing7: walla koca yataga sıgmıyoruz melek eşim gidince her yer benim oluyo rahat edioz  :k06: babamız duymasın  ::)
amin cnm ecmain inş.  :amin:
wuruldum geldim cnm şuanda iyiyim inş. bi sorun cıkmaz  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

annesinin yaramazı  :love9:
annecim babanla bişe konuşsak hemen tekmeliyorsun  :k06: babandan yanamısın benden mi bilmiorum tekmelerine kurban olurum bebeğim benim bazen öle sert wuruyorsun ki zıplatıyorsun anneyi babada halimize gülüo yavrum hızlı tekmeler atarmış dio  :k06:
canım oglum benim günler cabucak gecmeye başladı 25 haftalık olduk bugün oglum cok az kaldı kavuşmamıza  :hieyt:
babamız 1 hafta izinli gezmelere gitcez  ;D tabi biz cabuk yoruluyoruz nasıl olcak bilmioruz  :sad1:
şeker yüklemesine gitcez haftaya inş. bi sorun cıkmaz oglum  :amin:
baban bir türlü isim bulamadı sana baha kesin de dio yanına bi isim daha olsun bulabilcekmi sabırsızlıkla beklioruz her kafadan bir ses cıkıyo baban duymuyo kimseyi  :k06:
birazdan anneannen gelcekmiş aykut abinle bakalım ne olcak soguk davranıyoruz ya ondan geliordur ee bide esas torunu gelio o gelmeden bizi aradan cıkartacaktr :)
neyse oglum şimdilik bu kadar herşey yolunda Allaha şükür  :amin:
teyzelerine dua ediyoruz tek tek  :nazar: :nazar: :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

hüzünden_gelme

maşallah size  :nazar: :nazar:  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

dua için özge teyzesinide unutmasın hayırlı ve zengın koca için duan edın banada  :ehi: