Hayatıma HOŞ GELDİN ömrümün baharı OĞLUM...

Başlatan Sır_Çiçegi, 24 Aralık , 2011, 14:07:11

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

BENİM MİNİL YARAMAZ HAYLAZ OĞLUM  :k06:
ömrümün baharu sebebi warlıgım herşeyim benim dn doktor teyzene gittik Allaha şükür herşey yolundaymış bebeğim babanla cok sewindik her gören doktor maşallah kilosuna dior  :k06: babanda benim oğlum sumo gürüşçisi olcak dio kızdırıyo beni  :k06:
saglıklı ol bebeğim başka birşey istemem  :love9: :nazar: kilo almadık bu hoşumuza gidiyo bu arada senin kilonuda söleyeyim teyzelerinde bilsin 621 grammış benim paşam  :nazar:
doktorumuz yer deiştirdigi için uzun süre görememişti seni cinsiyetini ögrendik dedim sen dur ben sölim bakim dedi şıp die bildi güldük bizde cok güzel ilgilendi tansyona baktı kiloya baktı herşey cok güzel iyi gördüm seni dedi yalnız hala mide bulantı hapı kullanıyoruz dedik dogurcan hala mı dedi  :dontknow: ama onu içmedigimiz gün yemek yiyemiyoruz oğlum herşey senin için  :opucuk:
dün anneanneni aradık bize sütlaç yap dedik ama gelmedi :( babanda bize kızdı bizde daha bişe sölemicez anneannene o bizi arasınn merak ediyorsa demi bebeğim  :BangHead:
cok ilgi ister olduk oğlum bu sıra babandan  :sad1: babanda ne yapacagını şaşırdı iş yerinde cok çalışıyo fırsat bulup mesaj atamıyo ewe gelince kuşları ile ilgilenio sonra tv izlerken uykusu gelio orada gidiyo :( bir tek ilgilenen baban war bizle zaten onu cok sewiyoruz demi oglum arada bi bana bakıo bide göbege yani sana canlarım die sarılıyo bu bizim cok hoşumuza gidiyo  :love3:
cok sıcak oglum her yer acık ama bir dirhem bile esinti yok nasıl gececek bu yaz böle bilmiorum  :sad1:
bir çözüm istiyoruz babandan inş. bulur  :amin:
seni cok sewiyoruz bebeğim hep saglıklı ol bizi sewindir  :nazar:

rabbim herkese nasip etsin inş. bu güzellikleri  :amin: :amin: :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

:nazar: maaşallah yumoşuma çok güzel gelişmiş  :amin: :nazar:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

inşallah canım sağlıklı gelişsinde  :opucuk: :amin: :nazar:

yumak yumak olsun paşamız  :amin: :nazar:

benim tosun nekadar gelcek küçük gibi geliyor bana  :dontknow:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: melek100lü - 13 Temmuz , 2012, 15:18:31
inşallah canım sağlıklı gelişsinde  :opucuk: :amin: :nazar:

yumak yumak olsun paşamız  :amin: :nazar:

benim tosun nekadar gelcek küçük gibi geliyor bana  :dontknow:

amin cnm inş.  :amin:

walla ben hiç kilo almadıgım için bebek iyi deildir die cok korktum ama Alllaha şükür cok iyi  :amin:

senin efede tosundur bence  :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ZéynéP.SimAy

Maşalahhh sizeee  :nazar: :nazar: Allah hayırlısıyla kucağına aldığın günleride göstersin inşallahh  :amin: :amin: ya bende her şstediim hmen olsun istiyorum yapılamayacak şeyler istiyorum bazen ama bunu bile bile yapılmayınca üzülüyoruummm  :k06: :k06: ama napim şimdi tam naz yapma zamanımızzzz dimi bi daha kim çeker bbu nazımızıı  :ehi: :ehi:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: zynpesra - 13 Temmuz , 2012, 15:22:43
Maşalahhh sizeee  :nazar: :nazar: Allah hayırlısıyla kucağına aldığın günleride göstersin inşallahh  :amin: :amin: ya bende her şstediim hmen olsun istiyorum yapılamayacak şeyler istiyorum bazen ama bunu bile bile yapılmayınca üzülüyoruummm  :k06: :k06: ama napim şimdi tam naz yapma zamanımızzzz dimi bi daha kim çeker bbu nazımızıı  :ehi: :ehi:

saol teyzesi  :opucuk:
amin ecmain inş.  :amin:
bi naz yapıoruz da walla tek babamız cekio bu nazımızı   :suclu:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ZéynéP.SimAy

bizimde çoğu zmn o çekiyo bazende kendi bize nazlanıyoo  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: zynpesra - 13 Temmuz , 2012, 15:27:55
bizimde çoğu zmn o çekiyo bazende kendi bize nazlanıyoo  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

onların naz yapması bizimkinden daha komik oluyo  :ehi: :ehi:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

kızlar ben kaçtım inşallah benim paşamda toısun olur öpt  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

Maşallah canim paşamız tombik olcakkkk :nazar: :nazar:
Bak kilo almadın bebegide besleyemediginden korkuyodun
Demekki senin yerine o aliyo :nazar: :nazar:
Bu ara herkesde bı ilgi naz istegi ne olacak bizim bu halimiz :k06: :k06: :k06:

]

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: kelebegimm - 13 Temmuz , 2012, 15:47:58
Maşallah canim paşamız tombik olcakkkk :nazar: :nazar:
Bak kilo almadın bebegide besleyemediginden korkuyodun
Demekki senin yerine o aliyo :nazar: :nazar:
Bu ara herkesde bı ilgi naz istegi ne olacak bizim bu halimiz :k06: :k06: :k06:

aynen teyzesi tombik olcak babasının tabiri sumo gürreşçisi  :k06:
ewt cnm doktorum cok iyi bu durum bebegin saglıklı dedi cok sewindim  :nazar:
he yaz anneme naz yapim dedim oralı bile olmadı :(
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

nazo-58

MAŞALLAH tosuncuga :nazar: ..benim paşam gibi tosuncuk senınkıde desene :k06: ..RABBİM saglıcakla kucagımıza almayı nasip etsın inş.... :amin:

Ayy canım o sıcaklar benıde mahvediyor :sad1: ..biz cözüm olarak memlekete gitmeyi bulduk..babamız bizi götürcek dogumuda annemın orda yapcam..sivas şimdi serinmiş..akşamları yorganla yatıyorlarmıs..ohhhhh en azından bıraz rahat ederiz.. :hieyt:

Balböceği