Hayatıma HOŞ GELDİN ömrümün baharı OĞLUM...

Başlatan Sır_Çiçegi, 24 Aralık , 2011, 14:07:11

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 10 Temmuz , 2012, 14:14:11
Alıntı yapılan: yyeeliz - 10 Temmuz , 2012, 14:09:09
Maşallah oğluşuna anne oğul deniz keyfi yapmışsınız  :nazar: :nazar: Ne güzel gün be gün büyüyo ALLAHIN iziniyle canım :amin: sağ salim alırsın inş. kuzunu kucağına :amin: :amin: :amin:

saol cnm aynen güzel bi gündü  :opucuk:
amin ecmain inş. cnm zaman geçmiyor gibi ama arkaya dönüp baktıgımda kocaman olmuşuz  :nazar:

hayırlısıyla sağlıkla gelsin doğacağı zamanlar inşallah canım  :amin: :amin: :amin:
ama canım bizdaha 8 haftalık olduğumuz için nasıl geçecek bu zaman diye arada düşünmeden edemiyorum ama dediğim gib sağ salim kucağımıza alalım günlü saatli yeter bize zamanda hayırlısıyla bir şekilde geçer :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

Sır_Çiçegi

bizde öleydik cnm ayy nasıl gececek bu zamanlar filan die yakınıyorduk ama şimdi nasıl gecti bilmioruz :) gerçi ben zor gecirdim inş. siz rahat geçirirsiniz :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 10 Temmuz , 2012, 14:32:25
bizde öleydik cnm ayy nasıl gececek bu zamanlar filan die yakınıyorduk ama şimdi nasıl gecti bilmioruz :) gerçi ben zor gecirdim inş. siz rahat geçirirsiniz :)

:amin: :amin: :amin: ecmain canım
Bizimde riskliydi ilk başlar canım o yüzden bende hep bir endişe devam ediyo  :'( :'( kesenin etrafında kanama alanı var biraz dedi o yüzden içim rahat değil ALLAH korusun hepizin meleğini sağ salim kavuşalım inşallah canım :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

Sır_Çiçegi

amin cnm inş.  :amin: korkma gülüm gülünde bir süre kanaması oldu aşırı derecede hastanede filan yattaı ama bak şimdi 27 haftalık oldu bebekleri Allah saglık sıhat wersin inş. :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 10 Temmuz , 2012, 14:38:01
amin cnm inş.  :amin: korkma gülüm gülünde bir süre kanaması oldu aşırı derecede hastanede filan yattaı ama bak şimdi 27 haftalık oldu bebekleri Allah saglık sıhat wersin inş. :)
:amin: :amin: :amin:
ALLAHA hamd olsun  şükürler olsun kanamam yok canım  RABBİM göstermesin :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

Sır_Çiçegi

:amin: :amin: inş. olmaz saglıklı bir şekilde kavuşursun bebegine cnm :opucuk:  :nazar: :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 10 Temmuz , 2012, 14:46:05
:amin: :amin: inş. olmaz saglıklı bir şekilde kavuşursun bebegine cnm :opucuk:  :nazar: :nazar:

aminnnnnnnnnn inşallah canım  :amin: :amin: :amin:  cümlemiz inşallah  :amin:  :opucuk:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

Maşallah size maşallahh  :nazar: :nazar: :nazar: ne güzel gezmişsiniz eğlenmişsiniz bu sene bi gidemeyen ben kaldım heralde ya kızıyorum ama artıkk  :caca: :caca:

nazo-58

MAŞALLAH canım size :nazar: ..ohhh ne güzel deniz keyfi yapmıssınız.bizde gidiyoruz ama sadece ayaklarımı sokmama izin veriyor kociş kıskanıyor cok :k06: :k06: :k06: ama o kadarı bıle şiş ayaklarıma iyi geliyor.....

RABBİM saglıklı sıhhatlı bı sekılde kucagımıza almayı nasıp etsın kuzularımızı.. :amin:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: zynpesra - 10 Temmuz , 2012, 15:02:11
Maşallah size maşallahh  :nazar: :nazar: :nazar: ne güzel gezmişsiniz eğlenmişsiniz bu sene bi gidemeyen ben kaldım heralde ya kızıyorum ama artıkk  :caca: :caca:

saol cnm benim  :opucuk:

gidersin inş. cnm ben cok ümitsizdim biranda kendimi denize buldum  :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: nazo-58 - 10 Temmuz , 2012, 15:36:55
MAŞALLAH canım size :nazar: ..ohhh ne güzel deniz keyfi yapmıssınız.bizde gidiyoruz ama sadece ayaklarımı sokmama izin veriyor kociş kıskanıyor cok :k06: :k06: :k06: ama o kadarı bıle şiş ayaklarıma iyi geliyor.....

RABBİM saglıklı sıhhatlı bı sekılde kucagımıza almayı nasıp etsın kuzularımızı.. :amin:

saol cnm benim  :opucuk: haşema ile girdim cnm acık benim eşimde kıskanır  :k06:

amin ecmain inş. cnm  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

masallah pasamiz denize bile girmisss :) :) :) yesin onu teysesiiiiiiiii :love9: :love9: :love9:
sizinde hazirliklar dev :love9:m ne guzelll  :nazar: :nazar: :nazar: rabbim sag salim koucagimiza aldigimiz gunleri gostersinn :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:

]

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: kelebegimm - 12 Temmuz , 2012, 12:50:28
masallah pasamiz denize bile girmisss :) :) :) yesin onu teysesiiiiiiiii :love9: :love9: :love9:
sizinde hazirliklar dev :love9:m ne guzelll  :nazar: :nazar: :nazar: rabbim sag salim koucagimiza aldigimiz gunleri gostersinn :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:

saol teyzesi  :opucuk:

amin ecmain inş. sabırsızla dewam hemde hazırlıklar  :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

:love9: :love8: :love9: bende istiyorum tatile gitmek  :k06: :k06:

:hieyt: :hieyt:  negüzel eğlenmişsinizdir   :hieyt: :hieyt:

bende bi iyleşemedimki yaaa  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

habire bişeyler çıkıyor Rabbim beterinden korusun  :amin:

cicilerinizide iyi günlerde sağlıcakla kullanın inşallah  :amin:

darısı bizim başımıza artık değilmi  :k06: :k06: :k06:

Sır_Çiçegi