29 Nisan , 2024, 07:33:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Merhaba

Başlatan gökçe58, 22 Aralık , 2011, 15:30:13

« önceki - sonraki »

gökçe58

mrb bend eyeni katıldım aranıza bugün evliliğmde 7. ayımı bitirdim 2 aydır bebek istiyoruz geçen ayy olmadı malesef bu ayda bekliyorum adetime 3 gün var sabırsızlanıyorum. rabbii kimseyi utandırmasın

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: gökçe58 - 22 Aralık , 2011, 15:30:13
mrb bend eyeni katıldım aranıza bugün evliliğmde 7. ayımı bitirdim 2 aydır bebek istiyoruz geçen ayy olmadı malesef bu ayda bekliyorum adetime 3 gün var sabırsızlanıyorum. rabbii kimseyi utandırmasın
hoşgeldin allahım yardımcın olsun inşallah tez zamanda bebeişin olur inşallah :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

bebek olmuyor diye üzülme daha evliliğiniz çok yeni. inşallah kısa zamanda bebeğin olur

gökçe58

inşallah hayırlısı bakalım. ben bu kadar stresli bi süreç olduğunu hiç tahmin etmemiştir. meğer ne kadar uğraş isitiyormuş

suzannn

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

gökçe58

arkadaşlar forum nasıl kullanılıyor hala çözemedim yeniyim ondan sanırım yardımcı olur musunuz?

Balböceği

zeynep0655

*TuGba*

merba canm tugba ben de yenı geldm 14 aylık kızm var merak etme olur bebisn stres yapma rahat yaknda hamişlik haberini duyarız :hello2: :hello2: :hello2:

gökçe58

malesef adet oldum dün canım umutlar önümüzdeki aya kaldı kızını da allah bağışlasın darısı tüm bebek bekleyenlere inşallah..

Aytii

merhaba hoşgeldin aramıza  :flowers:

ben evlendikten tam 4 sene sonra doğdu oğlum :)

gökçe58

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 26 Aralık , 2011, 08:52:18
merhaba hoşgeldin aramıza  :flowers:

ben evlendikten tam 4 sene sonra doğdu oğlum :)

insanoğlu işte ne kadar sabırsızız. allah bağışlasın oğlunu. darısı da biz lere inşallah en kısa zamanda

*TuGba*

gökçecm sıkma canını seninde olur bebişin bu arada gun asırı ilişkide bulunun esn bosaldktn snra en az yarm saat kalkma ayaklarn havada olsun wc ye de gtmeve genellikle sabahları ilişkide bulunursanz spermler daha ıyı olur gebelik şansn artar bunları uygula ve adaçayı icme  hem suan hm hamişken bı sorunun olursa sorablrsn hayatm  :flowers: :flowers:

gökçe58

Alıntı yapılan: *TuGba* - 27 Aralık , 2011, 16:43:12
gökçecm sıkma canını seninde olur bebişin bu arada gun asırı ilişkide bulunun esn bosaldktn snra en az yarm saat kalkma ayaklarn havada olsun wc ye de gtmeve genellikle sabahları ilişkide bulunursanz spermler daha ıyı olur gebelik şansn artar bunları uygula ve adaçayı icme  hem suan hm hamişken bı sorunun olursa sorablrsn hayatm  :flowers: :flowers:

canım çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için bu ayy çalışmlar o şekilde olacak :) :)sabah biraz zor işe gittiğimiz için sıkıntılı olur senin bebiş var sanırım...