BEBEĞİM BENİM ONUN ANNESİ OLDUĞUMU NE ZAMAN ANLAR?

Başlatan ¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨, 21 Aralık , 2011, 13:28:39

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 21 Aralık , 2011, 16:06:11
önceleri bu kadar yapmıyordu yengemde sizin gibi acayip ilgili bir anne ne kadar yorulursa yorulsun aksam tüm zamanını ona harciyor 5 6 aydır cok düştü üzerine görseniz annesini görünce yüzündeki ifadeyi kuzum benm

ben kreşte çalışıyoken Ceren diye bi kız vardı 3 yaşında. sabahları bazen erken giderdim işe ben karşılıyodum çocukları. Ceren'i annesi bırakırdı. Ceren'le aramızda hoş bir iletişim vardı. nezaman beni görse koşup atlardı üstüme kucağımda durmak isterdi hep. akşam olunca annesi almaya geldiğindede annesine koşardı. ben kreşten ayrılınca Ceren'i gördüm biyerde bana yaklaşmadı bile :) yani çocuk bu ilgi ister sevgi ister. ama asla ve asla annenin yerini bir başkası dolduramaz

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

canım bi söz vardırya besle danayı bulur anayı diye bunu rahmetli ananem sölerdi  :ehi: :ehi: :ehi:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

HASRET!M S@N@

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

tabiki arkamdan ağlamasını istemiyorum ama annesi olduğumu bana hissettirsin istiyorum ben anne olarak üstüme düşen her fedakarlığı yapıyorum çok şükür kayınvaldemde bazen kendi kızıymış gibi davranıyor çok gıcık oluyorum ortamdan uzaklaşınca su sıralar elıf aglamaya bıle basladı  buda benım tepemi attırıyor onun annesi o değil benim!!! :caca:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

HASRET!M S@N@

birde söyle bir olay var belli bir yasa geldiklerinde yani 1,5- 2  gibi değil anneyi birinci dereceden hala teyzeyi tanıyorlar yegenimi yeri gelir 1 ay görmem gördüğüm anda nanan nanan diye baslar bir ortama girsek benm kucagımdan ayrılmaz görmediği halde bile bu yüzden bir süre sonra anneyi tanımaması içten bile değil

Aytii

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 21 Aralık , 2011, 16:17:05
tabiki arkamdan ağlamasını istemiyorum ama annesi olduğumu bana hissettirsin istiyorum ben anne olarak üstüme düşen her fedakarlığı yapıyorum çok şükür kayınvaldemde bazen kendi kızıymış gibi davranıyor çok gıcık oluyorum ortamdan uzaklaşınca su sıralar elıf aglamaya bıle basladı  buda benım tepemi attırıyor onun annesi o değil benim!!! :caca:

:k06: :k06:

sakin ol canım  :opucuk: Elif'im ona alıştı sadece ;) annesi olmadığını biliyodur akıllı bıdığım benim  :aferin: zamanla sende anlayacaksın dert etme böyle şeyleri  :flowers:

Aytii

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 21 Aralık , 2011, 16:18:08
birde söyle bir olay var belli bir yasa geldiklerinde yani 1,5- 2  gibi değil anneyi birinci dereceden hala teyzeyi tanıyorlar yegenimi yeri gelir 1 ay görmem gördüğüm anda nanan nanan diye baslar bir ortama girsek benm kucagımdan ayrılmaz görmediği halde bile bu yüzden bir süre sonra anneyi tanımaması içten bile değil

ya benim yeğenim evden kaçardı bize gelmek için  :D annemi çok seviyo. yengem gelirdi almaya onu iş çıkışı gitmek istemiyodu eve  :k06: yengem sinir oluyodu niye bu çocuk bana gelmiyo diye. hatta ben gidiyorum diyodu tamam sen git diyodu yeğenim  :) ama annesini seviyo yani sorun yok  ;)

HASRET!M S@N@

tabikide unu anlamaları yani anlıyorlardıda belli etmeleri için bence minimum m1.5 2 yasına gelmeleri gerek diye düşünüyorum tabi cocugum yok ama anlayabiliyorum tatlım seni söyle bende yerinde olsam aynı seyi düşünür kıskanırdım bence içini ferah tut o babaannesine alıstıgı için öyle davranıyordur aksama kadar onunla beraber

ben çok düşkünüm kızıma ve onunda bana düşkün olmasını istiyorum giderken ağlamasın tabiki.kaygılı bağlanan çocuk ağlarmış zaten ama geldiğimdede özlemiş olsun beni istesin idtiyorum .bakalım zaman ne gösterecek ???
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

HASRET!M S@N@

korkma canım bence zamanla alısır sana da hele büyüsün biraz elifcim gösterir sana sevgisini

Aytii

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 21 Aralık , 2011, 16:25:29
ben çok düşkünüm kızıma ve onunda bana düşkün olmasını istiyorum giderken ağlamasın tabiki.kaygılı bağlanan çocuk ağlarmış zaten ama geldiğimdede özlemiş olsun beni istesin idtiyorum .bakalım zaman ne gösterecek ???

o daha minik yaww şuanda sadece sevgi ve şefkat istiyo. demekki valide iyi ilgileniyoki Elifte seviyo onu. büyüdükçe sana daha düşkün olacak. nede olsa annesisin  :love9:

hatta bunun için ne yaptım biliyormusunuz  2gün 8-9 saat ders aldım sabah ayrılıp 3 te gelıyorum bunu 1 günümü boşaltmak için yaptım ölüyorum,bitiyorum ama kızımla haftaiçi birgün sürekli birlikte oluyorum :D

HASRET!M S@N@

canım benm dedim ya yegenim 2.5 yasında son 56 aydır annesine düşüyor diye öncedende annem bakıyordu ama annesi geldiğinde belli etmiyordu simdi pencerede bekliyor anne anne diye vakti gelince sen üzülme

hümeyra_t_e

canım seni anlıyorum inan ki ama bukadar üzme kendini o konusup biseleri anlamaya baslayınca çekip bi kenara senin annen benim o değil dersin :k06: tabi isin sakası bende senin yerinde olsam aynı duygulara kapılırım kesin ben hergün vakit geçirmeme rağmen bzn annemdn bana gelmiyo ozaman bile bozuluyorum evet saçma ama içgüdülerime engel olamıyorum

dirim

22 Aralık , 2011, 09:40:05 #29 Son düzenlenme: 22 Aralık , 2011, 09:42:59 dirim
Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 21 Aralık , 2011, 16:17:05
canım kayınvaliden demekki çok ilgileniyor.aslında iyi bişey.ama aynı şeyler diyorum ya benimde başımda.
babaanne dede aşırı ilgili.bakmak için bakmıyorlar.ikisi birden oyun oynuyor,yürütüyor,gezdiriyorlar.
o yüzden aynı şekilde akşam olduğu zaman benim değil onların yüzüne bakıyor.onların kucağına geliyor.
umarım bu geçici bir süreçtir diyorum bende.benim 3 tane yeğenim var.3 ünede annem baktı.3 üde annesi-babası geldiğinde yada bize bıraktığında ağlardı.annesi geldiğinde yüzümüze bakmazdı.ama annem kayınvalidem gibi gezdirip,onlar gibi ilgilenemedi hastalığından.haliyle çocukların canı sıkılıyo annesi geldiğindede seviniyor diye düşünmüşümdür.benim oyun oynadığım günlerde ise annesi geldiğinde eve gitmek istemezlerdi.ben bu bağlılığın fazla ilgiden olduğunu düşünüyorum o yüzden.senin kayınvalidende demekki çocukla çok ilgileniyor.ama zamanla düzelir diye umut ediyorum.
benim en üzüldüğüm nokta ise bunu kayınvalidemin vurgulaması.yani kucağımdayken dedeyi istiyor demesi,
annesi gibi davranıp annem demesi.anne değil babaannesin diyomusun.. felan fistan işte.ama senin yavrun daha çok çok küçük.ve aklın evde değil.iyi bakan biri var.güvendiğin biri bakıyor bunlar daha önemli sanırım.ben kendimi bu şekilde rahatlatıyorum
bu arada soran arkadaşım daha anne demiyor bana,arada bi mama,dede derken çıkıyor anne.
annesi olduğumu biliyordur inşallah  ::)