2012 - Eylül-Ekim-Kasım bebekleri

Başlatan suzannn, 21 Aralık , 2011, 11:53:30

« önceki - sonraki »

DoctorGunel

AMIN,insallah,tesekkur ederim canim ...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

özlemcan

HAYIRLI OLSUN CNM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN İNŞALLAH  :k06: :love9: :love7:

DoctorGunel

Alıntı yapılan: özlemcan - 15 Eylül , 2012, 13:43:54
HAYIRLI OLSUN CNM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN İNŞALLAH  :k06: :love9: :love7:
AMIN,tesekkurler canim benim
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

merviş86

artık gün sayıyoruz ne kadar güzel inşallah vaktinde sağlıkla dünyaya gelirler benim doğum tarihim 12 kasım olarak görünüyor yani 38 günüm kaldı kısmetse  :D ve ayrıca kış bebeği olmasına ayrıca seviniyorum Rabbim hepimizin kuzularını sağlıkla kucağımıza almayı  bizlerede kolay doğum yapabilmeyi nasip etsin  :opucuk:
NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

asya81

maşalah hepinize kıslar geçen sene kasım 3 de doğdu kuzum arefe günüydü bayramda evimizdeydi şimdi 1 yaşına gircek nasipse :amin: darısı başınıza sağlıkla :amin:

özlemcan

arkadaşlar bende dün doktora gittim rahim ağzının hala dönmemiş olduğunu ve çatımda bi kemiğin biraz engel oluşturduğu söyledi . normal olur ama sezeryandan daha çok çekersin çok zor bi doğum olur seni o kadar zorlamak istemiyorum dedi . cuma günü hazır gel aç gel alabiliriz bebeği dedi günüm 11 kAsımda doldu zaten yani 16 kasım cuma sezeryana giriyorum sanırım . umarım herşey ii olur ve bebeğimi sağlıklı bi şekilde kucağıma alirim . artık iice sabirsızlanıyorummm :hieyt: :k06:

nazo-58

Alıntı yapılan: özlemcan - 13 Kasım , 2012, 15:17:33
arkadaşlar bende dün doktora gittim rahim ağzının hala dönmemiş olduğunu ve çatımda bi kemiğin biraz engel oluşturduğu söyledi . normal olur ama sezeryandan daha çok çekersin çok zor bi doğum olur seni o kadar zorlamak istemiyorum dedi . cuma günü hazır gel aç gel alabiliriz bebeği dedi günüm 11 kAsımda doldu zaten yani 16 kasım cuma sezeryana giriyorum sanırım . umarım herşey ii olur ve bebeğimi sağlıklı bi şekilde kucağıma alirim . artık iice sabirsızlanıyorummm :hieyt: :k06:

RABBIM saglıklı sıhhatlı bı sekılde yavrunu kucagına almayı nasıp etsın ınş...RABBIM Kolay dogumlar nasıp etsın... :amin: :amin: :amin:

özlemcan

Alıntı yapılan: nazo-58 - 13 Kasım , 2012, 15:21:19

RABBIM saglıklı sıhhatlı bı sekılde yavrunu kucagına almayı nasıp etsın ınş...RABBIM Kolay dogumlar nasıp etsın... :amin: :amin: :amin:

çok sağol cnm seninki büyüdü heralde çıktı mı kırkınız =? bide yazın antalyadaydın sanırım bende antalyalıyım da kaştaydım bende  şimdi nerdesin ?

nazo-58

Alıntı yapılan: özlemcan - 13 Kasım , 2012, 15:34:08
Alıntı yapılan: nazo-58 - 13 Kasım , 2012, 15:21:19

çok sağol cnm seninki büyüdü heralde çıktı mı kırkınız =? bide yazın antalyadaydın sanırım bende antalyalıyım da kaştaydım bende  şimdi nerdesin ?

cok sukur buyuyoru teyzesı..2ay 1 gunluk olduk cok sukur. :nazar: :nazar: :nazar: ..evet antalyadayım serıkte..ama kısı sivasta geçircem... :amin:

Sır_Çiçegi

13 Kasım , 2012, 20:03:31 #744 Son düzenlenme: 16 Kasım , 2012, 00:55:15 Sır_Çiçegi
NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

şerife Berat.................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :love9:  :nazar: 17 Kasım 2012  :binkybaby:
özlemcan....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar: 17 Kasım 2012  :love9:KIZ :love9: :binkybaby:
oslem0320..................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :love9:  :nazar:  17 Kasım 2012  :love9: KIZ :love9: :binkybaby:
cute552......................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :love9:  :nazar: 25 Kasım 2012  :love9: KIZ :love9: :binkybaby:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

oslem0320

benim kız da gelse artık sağ salim sabırsızlanıyorum

melek100lü

:love9:  gökçe58 doğum yapmış dün  :amin: :love9: :nazar:

:nazar: :love9: maaşallah dünyalar güzeli bir kızı var   :love9:  :amin: :nazar:

Rabbim analı babalı büyütsün bizlerede nasip etsin sağsalim doğurmayı  :amin: :amin: :amin: :amin:

alanyam07

Kızlar ii akşamlar 35 haftalık erkan doğum yaptım bugün kalça eklemi us cekildi erken doğum ve prematüre olduğu için ölçümler Sağ kalça ekleminde alfa açısı 57 derece beta açısı 44 derece Sol kalça ekleminde 55 derece alfa açısı 50 derece olarak ölçülmüştür dr. bize 2 bezi üst üste bağla dedi
benim size sormak istediğim içimizde veya cevresinde bu durumda olan bebeği oan var mı varsa kaç ayda düzeldi düzelmediyse hangi tedavi yöntemi uygulandı 

özlemcan

kızlar bende 15 kasımda doğum yaptım  . inşallah kalanlar da kolayca kurtulur  :)

oslem0320

benim de bebeğim 18 kasım günü doğdu:)