2012 - Eylül-Ekim-Kasım bebekleri

Başlatan suzannn, 21 Aralık , 2011, 11:53:30

« önceki - sonraki »

senayy88

kızlar nasılsınızzz 29 haftalık olduk bizde benm ayaklarım çok şişiyo kızlar sizdede varmı???hiç bi ayakkabım oömuyo terliklerle geziyorumm çok kilo aldım ben doktor söylemişti ama şişer diye ayakların napim ya kızlar açta duramıyorumm

gökçe58

mrbcanım bende 24+1 hamileyim benim ayakalrım yok dolaşırsam şişiyor onun harici iyiyim. benimde iştah bu aralar hat safhada sonum hayrola inşallah.

senayy88

Alıntı yapılan: gökçe58 - 07 Ağustos , 2012, 10:56:54
mrbcanım bende 24+1 hamileyim benim ayakalrım yok dolaşırsam şişiyor onun harici iyiyim. benimde iştah bu aralar hat safhada sonum hayrola inşallah.
merhaba canım ben çalışıyorum masa başında çok dolaşmıyorumda ama ben çok kilo aldım tatlım ya 54le kaldım 72yim şuan doktor hep kızdı son aylarda şişçek dedi dediği gibi oldu napim açta duramıyorum eşim kzııyo artık önceden ye derdim hep diyo şimdi yeme bu gidişler 85i bulcam herhalde daha 2aydan fazla var doğuma sizin cinsiyetinzi ne benm oğluşum olcak

gökçe58

allah yardımcımız olsun bende bundan sonra alırım heralde gidişat onu gösteriyor bizimde kızımız olacak teyzesi sağsağlim kucağımıza alırız inşallah

senayy88

Alıntı yapılan: gökçe58 - 07 Ağustos , 2012, 11:08:27
allah yardımcımız olsun bende bundan sonra alırım heralde gidişat onu gösteriyor bizimde kızımız olacak teyzesi sağsağlim kucağımıza alırız inşallah
inşallah canım günler yaklaştıkça rüyalarıma giriyo doğum doktorumada sordum korkuyorum ya normal doğumdan en güzeli o ama şartlandırma kendini dedi bana zamanı gelince belli olcak dedi bebeğim iri olucakmış biraz onu gözönünde bulundurucam dedi çatı yapın müsaitmi değilmi ona bakıcam dedi bakalım canım Allah yardım etsin hepimize hayırlısıyla kurtulmayı nasip etsin...

kelebegimm

Alıntı yapılan: senayy88 - 07 Ağustos , 2012, 10:42:49
kızlar nasılsınızzz 29 haftalık olduk bizde benm ayaklarım çok şişiyo kızlar sizdede varmı???hiç bi ayakkabım oömuyo terliklerle geziyorumm çok kilo aldım ben doktor söylemişti ama şişer diye ayakların napim ya kızlar açta duramıyorumm

slm canim bende senin gibiyim 2 numara buyudu ayaklarim felaket sisiyo goren sasiriyo nasil olmus bole die ama yapacak bise yok tuzu tmamen kestim ama azcik ayaklarimi sallayip otursam ole bi sisiyoki ertesi sabah anca iniyo oda azcim benim az kaldi ama senin var daha rabbim kolaylik versin :amin: :amin:

]

Sır_Çiçegi

bizim de ayaklar şişiyo cok fazla ayakta durunca Allah heimizin yardımcısı olsun inş.  :amin:
senaycım yemek deil de meyva agırlıklı ye derim
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Yaşamsebebim

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 08 Ağustos , 2012, 12:47:27
bizim de ayaklar şişiyo cok fazla ayakta durunca Allah heimizin yardımcısı olsun inş.  :amin:
senaycım yemek deil de meyva agırlıklı ye derim

ben sabah yataktan kalkinca sanki ayaklarimin altinda civiler var gibi cok fena allahin izniyle gecse su vakitler bebeslerimizi alsak kucagimiza benim icin en zor bu ay uyuyamiyorum karnimdan dolayi oturdum zaman esimin yardimiyla kalkiyorum rabbim yardim etsin bizlere ilerdde gülümseyerek anlatacagimiz seyler bunlar ama biliyorum

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

cute552

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

nazo-58

Alıntı yapılan: cute552 - 15 Ağustos , 2012, 12:32:35
kızlar merhaba nasılsınız  :wave:

biz iyiyiz canım siz nasılsınız... :opucuk:

Göbüş büyütüp duruyoruz... :k06:

çok şükür 34 haftaya girdik..... :amin: :nazar:

zaman geçiyor agrılar sancılar baslıyor... :sad1:

RABBİM saglıcakla kavuşmayı nasip etsin yuavrularımıza :amin: :amin: :amin:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

]

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 16 Ağustos , 2012, 14:29:08
nasılsın cnm  :opucuk:
paşamız nasıl  :binkybaby:

iyiyim canim cok sukur oda iyi tepinip duruyo bugun isim yok oturcam keyif yapcam
sen nasilsin pasamla :opucuk:
[/b]

]