2012 - Eylül-Ekim-Kasım bebekleri

Başlatan suzannn, 21 Aralık , 2011, 11:53:30

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 25 Temmuz , 2012, 01:56:53
canım benim madem böyle bı problemin var doktorlar muhakkak bisey demiştir  :dontknow:

Böyle olduğunu bilmiyordum, doktorlara iyi sor öğren Allah korsun sende bebeğinide  :amin:

Ben neysem deme ikiniz icinde dua et Allah korusun gok kapıları açık olur tobe tobe duaların kabul olur Allah korusun  :amin:

Ağzını hayra ac  :caca: Rabbim hakkında en hayırlısını nasip etsin  :amin: 

hastaligima dair elimde kagit var canim her ameliyata girdigimde onu vermem gerekiyo ona gore tedbirlerini alirlar elbet
ama sorun ben buranin hastanesine guvenmiyorum buyuk ihtimal baska yerde yapicam
saol edacim allah razi olsun senden geceleri tek basima kalinca bu korku basliyo bende
seytanin vesvesesi heraldee :cussing: :cussing:

]

Sır_Çiçegi

cnm geçmiş olsun korkma sorunsuz alırsın inş. bebeğini kucagına  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 25 Temmuz , 2012, 15:13:31
cnm geçmiş olsun korkma sorunsuz alırsın inş. bebeğini kucagına  :amin:

saol canim ya valla gunduz korku felan yok ama geceleri dusun dusun durr :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

]

nazo-58

Sizede MAŞALLAH canım.. :nazar: lütfen kendini ve bebişisi strese sokacak seylerden kacın...şeytanın vesvesesine kulak verme. :caca: .sürekli dua et ve kuran biliyorsan kuran oku..RABBİM bu mübarek günler hurmetıne saglıcakla yavrularımızı kucagımıza almayı nasip etcek inş...

kelebegimm

Alıntı yapılan: nazo-58 - 25 Temmuz , 2012, 15:17:26
Sizede MAŞALLAH canım.. :nazar: lütfen kendini ve bebişisi strese sokacak seylerden kacın...şeytanın vesvesesine kulak verme. :caca: .sürekli dua et ve kuran biliyorsan kuran oku..RABBİM bu mübarek günler hurmetıne saglıcakla yavrularımızı kucagımıza almayı nasip etcek inş...

amin canim okuyorum bol bol ama isde aslinda bu hastalik cogu kiside var ve saglikla kucaklarina aldilar ama ben niye bu kadar takiyorum bende anlamis deilimmm

ee randevularimiz ne zaman bakalimmm
bizim pazartesi az kaldiiiii

]

Sır_Çiçegi

amin inş. gecer bu günlerde  :amin:
walla galiba haftaya şeker yüklemesine gitcem kontrolde olmak istiyorum  :sad1:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

nazo-58

RABBIM yardımcın olsun canım..Hayırlısıyla saglıcakla alırız bebişlerimizi kucagımıza ve bu günleri gülümseyerek hatırlarız inş....

benim randevum bugundu..aslında bugun değildide ben antalyadan kaçtım sivasa geldim ve malum yolculuktan sonra oglusumu merak ettim gittik annemle...cok şükür paşamın gelişimi güzel 1 hafta önden gidiyormus...

antalyada yapılan son tahlılı doktora gösterdim seker testin yanlış yapılmış dedi..yarın gene gitcez ac karnına seker testi yaptırcaz..inş bi sorun cıkmaz....

artık 31 olduk ve ne saga nede sola dönebiliyoruz....bide rahım kemıklerım cok agrıyor..yatakta dönerken oturup kalkarken fena agrıyor..napcaz bakalım dogurana kadar böle agrırsa yandık biz....

sen ve paşa nasılsınız bakalım..

kelebegimm

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 25 Temmuz , 2012, 15:24:53
amin inş. gecer bu günlerde  :amin:
walla galiba haftaya şeker yüklemesine gitcem kontrolde olmak istiyorum  :sad1:

bana ne seker ne ikili ne uclu test hicbise yapilmadi valla bi ntsye giriom oglumu goruyom geliyommm

]

Sır_Çiçegi

ana ciddi mi ayşenurum  ??? eşimde yaptırma dio ama ilk cocuk oldugunu için bakalım dioruz gene de

maşallah paşaya nazancım bu arada benim rahimde cok agrıyo hareket ederken nie ki :(
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

Alıntı yapılan: nazo-58 - 25 Temmuz , 2012, 15:26:56
RABBIM yardımcın olsun canım..Hayırlısıyla saglıcakla alırız bebişlerimizi kucagımıza ve bu günleri gülümseyerek hatırlarız inş....

benim randevum bugundu..aslında bugun değildide ben antalyadan kaçtım sivasa geldim ve malum yolculuktan sonra oglusumu merak ettim gittik annemle...cok şükür paşamın gelişimi güzel 1 hafta önden gidiyormus...

antalyada yapılan son tahlılı doktora gösterdim seker testin yanlış yapılmış dedi..yarın gene gitcez ac karnına seker testi yaptırcaz..inş bi sorun cıkmaz....

artık 31 olduk ve ne saga nede sola dönebiliyoruz....bide rahım kemıklerım cok agrıyor..yatakta dönerken oturup kalkarken fena agrıyor..napcaz bakalım dogurana kadar böle agrırsa yandık biz....

sen ve paşa nasılsınız bakalım..

masallah pasamaa ohh antalyadan kurtuldun yanii
ne iyi yapmisin oglusunu gormeye giderek en azinda korkun olmaz yolculukda bise oldumu die
ahh canim daha neki benimde gecen hafta agrilarim cokdu ve bebisim cok az hareket ediyodu
belim kopuyo bazen
hele o kasiklarima giren ani agrimi krampmi neyse bide bebek vuruyo evde bagira bagira geziyorum
bazen cok zorluyo ama gececek ins, hep dedigin gibi gulumseyerek hatirlariz ins.. :amin: :amin: :amin:

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 25 Temmuz , 2012, 15:29:39
ana ciddi mi ayşenurum  ??? eşimde yaptırma dio ama ilk cocuk oldugunu için bakalım dioruz gene de

maşallah paşaya nazancım bu arada benim rahimde cok agrıyo hareket ederken nie ki :(

he valla kuzum hicbise yapilmadi zaten burda ole sen istemezsen yapilmiyomus rnklide bilem goremedim bebisimi babamiz istemedi
cok pimpirikliymisim bise cikarsa dusun dusun kafayi yermisim herseyiyle supriz bizim pasa bakalim dokdorumuz gayet saglikli dio rabbim en iyisini bilir ona emanettt :amin: :amin:

]

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

]

Sır_Çiçegi

bizede 7 gün war ikili rakamlara düşmeye
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

]