29 Nisan , 2024, 17:32:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bu Yatakta Yatmak İsteyenler Burda mı?:))

Başlatan hüzünden_gelme, 19 Aralık , 2011, 22:58:47

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: görüntüsü bile yetiyo yatmasakda olur  :sleepy1: :laughing7: :laughing7:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Aytii

HASRET!M S@N@

yatmak istemem zaten gercek olduguda muamma fotoshopa benziyor rüyamda görsem korkuyla düşerim  asagıya  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

@@@gözde@@@

:-ooo :-ooo iki kere yatağımdan düşmüş insanım :k06: burda yatsam sizlere ömürüm kesin  :suclu:

Balböceği

fotoshop oldugu belli  :ehi: hicde kotu fikir degil yani  :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

yatak olsun uyku olsunda bana ben yatarımmmm !!!!
;D ;D ;D ;D ;D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Balböceği

he he yorgun birisini nerde olursa orda yatar hem dag havasi mis gibi ohhh  :muzz: :muzz: :muzz:

Aytii

derbeder

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

evet yaaaa efil efilll uyandıracak kimse yok os.....a      o......ra uyu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Aytii

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 21 Aralık , 2011, 14:44:37
evet yaaaa efil efilll uyandıracak kimse yok os.....a      o......ra uyu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kelimelerin ikiside aynı niye farklı yerlere boşluk bıraktınki  :toothy10: :ehi:

ayrıca dağlık yerde o... sanda dönüp dolaşıp sana geri gelir  :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 21 Aralık , 2011, 14:46:44
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 21 Aralık , 2011, 14:44:37

kelimelerin ikiside aynı niye farklı yerlere boşluk bıraktınki  :toothy10: :ehi:

ayrıca dağlık yerde o... sanda dönüp dolaşıp sana geri gelir  :ehi:

yazamadım ya açık şekilde, şekil olsun dedim   yok yaa açık havada gelmez atış serbest ay konuyu nasıl çirkinleştirdim ben yaaaaa  :ehi: :ehi: