hastanede yanlış ilaç verildi az daha bebeğimi kaybediyordum

Başlatan MASAL ILGIN, 19 Aralık , 2011, 15:33:14

« önceki - sonraki »

MASAL ILGIN

dün gece sancım oldu 14 haftalık hamileyim ank. atatürk hastanesinin acil bölümüne gittim yatırdılar 3 tane serum taktılar ama 3 saat hastanede kaldım bi doktor dahi gelip bakmadı bende önüme gelene bağırıp doktor isteyince akıllarına geldim yukarıya kadın doğum polikliğine gönderdiler doktoru çağüırdılar doktor uykudan uyanmış saçı başı dağınık muayene etti bişeyin yok dedi ama gözünü uykudan açamıyo esniyo sürekli neyse indik aşağı acil girişteki doktora notu kapatmamış ameliyat gitmiş o halimle bidse onu bekledim neyse ilaç yazıp gönderdiler sabah bir telefeon atatürk hastanesinde arıyoruz size yanlış ilaç vermişiz sakın içmeyin

allahtan gece ilacı almadık eczane bulamadık içmedim allahtan yoksa bebeğimi kaybedermişim acayip sinir oldum yaaa

Balböceği

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
Nasil bir ihmalliktir bu ya  :violent1: :violent1: :violent1: malmi bu doktorlar  :cildir:
cok sinir oldum  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: buyuk gecmis olsun canim bi verdigin karsi gelmis

derbeder

cok gecmis olsun canim, vardir her iste bir hayir gercekten. insan hayatininb i onemi kalmadi, birde yemek yedikleri kaba pislemek gibi birsey bunlarin yaptigi. sen o isten ekmek yiyorsun, bu ne laubalilik. nasil bu kadar kolay hata yapiyorlar anlamiyorum  :cildir:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Nezo

İnanmıyorum ya Geri Zekalı Bunlar Allah Korumus Güzelim Büyük Geçmiş Olsun Canım  :amin:

__nil__

geçmiş olsun canım.allah korumuş sizi.peki bişi sorrucam senin acil durumlarda arayacağın di doktorun yokmu canım keşke ona danışsaydın o yönlendirirdi sizi.
bende rahatsızlanınca hep korkuyorum acile gitmeye.aradakaynayıp yanlışlık olmasın diye.nitekim haklıyymışım senin başına gelmiş.allah                    bi daha göstermesin.ne kadar kötü güvenemiyoruz hastanelere bile.

MASAL ILGIN

teşekkürler ama şikayet ettim sağlık bakanlığına hakkında soruşturma başlatacaklar ettiği yanına kalmasın insan hayatı sonuçta bu kadar ucuz mu yaa  :cildir: :cildir:

HASRET!M S@N@

canımsın ya bu nasıl birsyedir   :violent1: :violent1: :violent1:
iyiki almamısın ve iyiki içmemeşin cnm ilacı ya allahın yanında yaptıgınız iyilik varmıs

<<<peri masalı >>>

bunlar nasıl doktor oluyorlar anlamıyorum ki geri zekalılar ya  :violent1: :BangHead:

iyiki içmemişsin ilaçı allah korumuş canım  :amin:

MASAL ILGIN

Alıntı yapılan: __nil__ - 19 Aralık , 2011, 15:45:56
geçmiş olsun canım.allah korumuş sizi.peki bişi sorrucam senin acil durumlarda arayacağın di doktorun yokmu canım keşke ona danışsaydın o yönlendirirdi sizi.
bende rahatsızlanınca hep korkuyorum acile gitmeye.aradakaynayıp yanlışlık olmasın diye.nitekim haklıyymışım senin başına gelmiş.allah                    bi daha göstermesin.ne kadar kötü güvenemiyoruz hastanelere bile.
maalesef devlet hast. gidiyorum bide en yakın yer burasıydı oraya arabayla bile 1 saate ancak gidiyoruz annemlerde kalıyorum buraya uzak en yakın yer olarak oraya gittik gitmez olaydım

Balböceği

Alıntı yapılan: masalılgın - 19 Aralık , 2011, 15:46:56
teşekkürler ama şikayet ettim sağlık bakanlığına hakkında soruşturma başlatacaklar ettiği yanına kalmasın insan hayatı sonuçta bu kadar ucuz mu yaa  :cildir: :cildir:
cok iyi yapmissin canim bugun sana yarin bi baskasina  :icon_thumright:
sikayet etmekte cok haklisin  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

--elif--

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 19 Aralık , 2011, 16:00:14
Alıntı yapılan: masalılgın - 19 Aralık , 2011, 15:46:56
cok iyi yapmissin canim bugun sana yarin bi baskasina  :icon_thumright:
sikayet etmekte cok haklisin  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

:icon_thumright:  :icon_thumright: 
eline alacan ölesi drları  :violent1:  :violent1:  :violent1:  :violent1:  :violent1:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

canım allah korumuş geçmiş olsun.bir de atatürk hastanesine iyi derlerdi.koskoca başkentte doğru düzgün devlet hastanesi yok...ben de ankaradayım
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

xxcansuxx

:-ooo :-ooo :-ooo çok geçmiş olsun rabbim korumuş iyiki ecz.bulamamışsınız her şeyde vardır hayır işte
iyi yapmışsınız şikayet etmekle de ohhh bir soruşturma geçirsinlerde kendilerine gelsinler  :caca: :caca:

MASAL ILGIN

ertesi gün telefonlarım susmadı annemide aramışlar oda kızmış tutuştular hemen ama peşini bırakmıcam bu işin insan hayatı bu kadar ucuz değil
:caca:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9: