28 Nisan , 2024, 17:05:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Güzel Uyuyan Bebek Yarışması ( Katılım )

Başlatan hüzünden_gelme, 18 Aralık , 2011, 23:17:53

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Evet yine görsel bir yarışmamız daha start verdi.  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Yeni yarışmamız yine bebişlerimiz ile alakalı olsada inanın çok keyif alacağımız bir yarışma olacak. :love9: :love9: :love9:

Bebişlerimizin her biri birbirinden özel ve güzel amacımız burada hoşça vakit geçirmek olduğu için,seçim yapmakta ve seçmekte her ne kadar zorluk çekeceğimizi bilsemde böyle bir yarışma yapmamızın uygun olacağını düşündüm..... Bebeğinizin en güzel uyuyan pozunu özel mesajla bana atmanız yeterlıdır :flowers:

Kurallar ..

1. Kendi bebeğiniz,yiğeniniz,kardeşiniz olabilir hiç farketmez ama netten alıntı olmaması önemle rica olunur.

2. Yarışmacılırımız resimleri bana özel mesaj ile iletecekler ve isimleri gizli tutulacaktır.

3. Yaş grubu 0-6 yaş arasıdır..

4. Bebeğiniz resmini atarken İSİMLERİYLE bırlıkte atarsanız anket actıgımızda daha kolalık olacaktır ..

Aytii

2. Yarışmacılırımız resimleri bana özel mesaj ile iletecekler ve isimleri gizli tutulacaktır.

:icon_thumright:

tweety0555

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 19 Aralık , 2011, 08:50:13

:icon_thumright:

huuu hangı yarısma kız aytııııı..

hüzünden_gelme

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Katılımlar çoğalıyorr ne güzell  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: Bebişlerede kocaman  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: hepsi çok tatlı  :nazar: :nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

cok severim bebekleri uyurken izlemeye inş ben nete girmediğim zaman acılmaz yarısma göremezsem cok üzülürüm persembeden sonra olmuyorum genelde işyerinde inş o zaman acılmaz

veliff

yaaa evet yine kaçırmayalım ne zaman başlıycak ve biticek yarışma onu önceden belirtirseniz iyi olur :)

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bu yarışmaya katılım çok olur kesin herkes bebişlerini uyurken izlemeye bayılır bol bol fotoğraf çeker
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

°•.ℓανιηуα.•°

evet bence de bu yarışmaya katılım çok olur. çünkü bebeişlerimiz ilk zamanlarda hep uyuyorlardı. uyurken çok pozları var  :k06: ikiye bölünebilir yarışma.

hüzünden_gelme

siteye bı gırdım 7 tane ıletı  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: dolu dolu foto gelmıs  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

Yarına açıyorum kızlar anketi  :muzz: :muzz:

veliff

yaa bide bnm nacizane bi düşüncem var 0-6 diye belirtilmiş yaş sınırı ama 3 yaşından sonrakilerle öncekileri aynı kefede değerlendiremeyiz bence keşke bebekler ve çocuklar olarak bölünseydi yarışma..

hüzünden_gelme

haklısın canım ama kımızın bebecıklerı yok olmayanlarda var ( örnegın ben :k06: ) yegenlerımın resımlerıyle katılabılıyorum  :k06: diğer arkadaslarmzda öle yegenlerıyle katılıyor o yuzden yas sınırını bıraz fazla tuttum

hüzünden_gelme

açmak isterım şu an ama bi gözüm yatagıma bakıyor bı gozumdenden uyku akıyor  :k06:  :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: yarına inşallah bırsey cıkmazsa :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

hüzünden_gelme

çEKİLİŞİ BILE BUGUN ZOR YAPTIM UYKU HALIMLE YARISMAYI YARIN AÇARIM OLUR MU HEMEN GIDIP YATACAGIM SIMDI  :sleepy1: :sleepy1: