evimize doğan güneşimm <3 <3

Başlatan karapnr, 15 Aralık , 2011, 00:10:38

« önceki - sonraki »

karapnr

doğumdan sonra giremedim doğru dürüst çok ihmal ettim burayıı  :'( herşey üst üste geldi doğumdan kısa sre sonra annem döndü izmire ben başbaşa kaldım oğluşumla zaten loğusaydım zor zamanlar atlattım doğrusu  :honk: üstüne birde taşınma telaşesi girince hiiç zamanım olmadı kendimin   :sad1:

daha doğum hikayemi anlattıcam beeenn anlatmamıştım :love9: :love9:

oğluşum 43 günlük gözümün önünde kokusu burnumda her an :love9:  :love9: göbeğimiz 8. günümüzde düştü  :hello2: ama sarılığımız oldu 3. günü başladı anca geçiyor çok uzun sürdü kuzumun sarılığı  :'( hala biraz var gibi bazen  :dontknow: ikimizin arasında A-B kan uyuşmazlığı varmış ondan uzun zamanda geçer dedi doktorumuz . uyku düzenimiz çok şaşkın  :k06: bir gün güzel uyuyo  :opucuk: bir gün de beli çileden çıkarıo  :cildir: inşallah düzene girer birazcıkk  :amin:
yaklaşık bir haftadır gülmeye başladı kuzum , bööle ağzını açarak gülüo bazende sesli gülüyo minikim  :love9: bööle ısırıp yiyesim geliyo da sabrediyorum biraz daha varr zamanı  :k06:
ayın 1. de hepatit aşımız vardı biraz huysuzluk yaptı ama ateş filen olmadı şükür  :amin: kilomuz 5250 boyumuz 57 cm di ayın birinde  :nazar: :nazar:

minikim şu anda uyuyosun melekler gibiii seni çok seviyorum gün geçtikçe daha çok bağlanıyorumm  :love9: :love9: :love9:

hüzünden_gelme

Hayırlı olsun canım günlüğünüz  :love9: :love9: :love9: rabbım hiç ayırmasın sizi  :amin: :amin:

:opucuk: :opucuk:

karapnr

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 15 Aralık , 2011, 00:12:58
Hayırlı olsun canım günlüğünüz  :love9: :love9: :love9: rabbım hiç ayırmasın sizi  :amin: :amin:

kocaman bir AMİİİİİİİİİİİİİNN diyorum  :k06: Allah razı olsun canımcım  :opucuk:

karapnr

Alıntı yapılan: şekerlik - 15 Aralık , 2011, 00:16:32
hayırlı olsun günlüğünüz :flowers: hep güzel anılar yazman dileğiyle  :k06:

Allah razı olsun canım innnşallah  :opucuk: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

canım günlüğünüz hayırlı olsun  :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

asya81

<<<peri masalı >>>

günlüğün hayrlı olsun rabbim uzun ömürler nasipo etsin sizlere :amin: :nazar:

seda87

günlüğünüz hayırlı olsun canm.hep güzel şeyler paylaşırsınız inş :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

ORNA

maşallah tosun prense  :nazar: :nazar: :nazar: günlüğünüz hayırlı olsun canım allah inşallah böyle güzel duygularını anlatmayı bizede nasip eder  :amin: :amin:

karapnr

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 15 Aralık , 2011, 10:20:12
canım günlüğünüz hayırlı olsun  :hello2: :hello2:

Alıntı yapılan: asya81 - 15 Aralık , 2011, 10:25:21
GÜNLÜĞÜNÜZ HAYIRLI OLSUN :muzz:

Alıntı yapılan: seda87 - 15 Aralık , 2011, 15:57:56
günlüğünüz hayırlı olsun canm.hep güzel şeyler paylaşırsınız inş :amin: :amin:

innşallah canım saolasın  :opucuk: :opucuk:

Alıntı yapılan: ORNA - 15 Aralık , 2011, 16:03:21
maşallah tosun prense  :nazar: :nazar: :nazar: günlüğünüz hayırlı olsun canım allah inşallah böyle güzel duygularını anlatmayı bizede nasip eder  :amin: :amin:

inşallah canım hayırlısıyla  :opucuk: :opucuk:

karapnr

bugün maşallahın vardı kuzum uyudun genellikle  :love9: hatta bir ara çarşıya gittim geldim 3 saat sürdü ama babişinle iyi geçinmişsiniz  :nazar: :nazar: yarın sünnetimiz var kuzum endişeleniyorum biraz nasıl olucağı konuşunda inşallah çok ağrın olmaz çok huzursuz olmazsın kuzumm kıyamam ben sana hiiiç  :y25: inan daha iyi olucak hayırlısıyla erken yapılması  :amin: sonraya kaldı mı senin için de bizim içinde daha zor olucakk  :opucuk: seni çok seviyorum küçük aşkımmm :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

suzannn

hayırlı olsun günlüğünüz canım bu arada erkekmi oluyor küçük prensin hayırlı olsun

karapnr

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 16 Aralık , 2011, 16:12:31
hayırlı olsun günlüğünüz canım bu arada erkekmi oluyor küçük prensin hayırlı olsun

saol canım ama olamadık daha ,doktorun acil işi çıkmış pazartesiye ertelendi sünnetimiz

suzannn

Alıntı yapılan: karapnr - 16 Aralık , 2011, 18:30:52
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 16 Aralık , 2011, 16:12:31

saol canım ama olamadık daha ,doktorun acil işi çıkmış pazartesiye ertelendi sünnetimiz
hayırlısı canım