●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋: ARKADASIMINDA MELEĞİ GELDİİİİİ SÜKÜR

Başlatan HASRET!M S@N@, 13 Aralık , 2011, 11:40:29

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

canım arkadasım cok mutluyum  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: sonunda seninde geldi meleğin allahım uzun ömürlü sahlıklı sıhhatli etsin meleğini cok mutluyum cokkkkkkkk  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

HASRET!M S@N@

bir hafta gecikmeyle kan sonucu 5650 cıkmıs cok güzels sonucun gülüm ya sevincimi nasıl anlatsam bilmiyorum harikaaaaaaaaa  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Nezo

Canım Benim Çok Teşekkür Ederimmm. Bende Çok Mutluyum Bide Aptal Gibiyim Normal Herhalde  ;D Ayyyy Allahım Sanada Nasip Etsin İnşallah Bitanemmm  :amin: :amin:

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 13 Aralık , 2011, 11:41:44
bir hafta gecikmeyle kan sonucu 5650 cıkmıs cok güzels sonucun gülüm ya sevincimi nasıl anlatsam bilmiyorum harikaaaaaaaaa  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
maşallah değeri gayet iyi.ikiz olabilir mi acaba.
cananım darısı sana olsun insallah :amin: :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Nezo

Az Önce Doktoru Aradım Çoğul Gebelik Olabilir Çok Yüksek Sonuç Dedi Aaaaaaaaaaaaaaayh Çıldırceem  :hieyt:

ORNA

:hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion16: :occasion16: :occasion16:  İNANMIYORUMMMMM NEZCİM ÇOK MUTLU OLDUM ALLAH SAĞLIKLI GEBELİK YAŞAMANI NASİP ETSİN BU AY SİTE COŞTU  :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: İNŞALLAH ARKANDAN BİZDE GELİRİZ ARKADAŞIM  :amin: :amin: DEĞERİNDE MAŞLLAH ÇOK GÜZEL  :amin: :amin: :amin:

Nezo

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 13 Aralık , 2011, 11:43:19
Az Önce Doktoru Aradım Çoğul Gebelik Olabilir Çok Yüksek Sonuç Dedi Aaaaaaaaaaaaaaayh Çıldırceem  :hieyt:
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
aaayy keske olsa çok güzel bi habeerrr
:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

HASRET!M S@N@

inş nezcim inş ikizdir tek saglıklı olsunda
sağol sümeyram cümlesine olsun inşşşşşşşşş

Nezo

Alıntı yapılan: ORNA - 13 Aralık , 2011, 11:43:33
:hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion16: :occasion16: :occasion16:  İNANMIYORUMMMMM NEZCİM ÇOK MUTLU OLDUM ALLAH SAĞLIKLI GEBELİK YAŞAMANI NASİP ETSİN BU AY SİTE COŞTU  :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: İNŞALLAH ARKANDAN BİZDE GELİRİZ ARKADAŞIM  :amin: :amin: DEĞERİNDE MAŞLLAH ÇOK GÜZEL  :amin: :amin: :amin:
Aminnnnnnn Güzelim İnşallah Sizde Bu Aptal Surat İfadesini Yaşarsın Kikirdeyerek  Dolaşıyorum Klinikte  ;D Çok Teşekkür Ederim Bitanem  :hello2: :hello2:

suzannn

hayırlı olsun canım inşallah sağlıcakla kucağınıza almakta nasip olur

Nezo

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 13 Aralık , 2011, 11:44:32
inş nezcim inş ikizdir tek saglıklı olsunda
sağol sümeyram cümlesine olsun inşşşşşşşşş

İnşallah 1 Taşla 2 Kuş Vururum  :tongue3: Aminn İnşallah Senin Haberini Tekrar Alır Tekrar Süpürgeyi Fırlatırım  :k06:  :amin:

HASRET!M S@N@

senayy88

tebriklerrrrr hayırlısıyla kucağında gör inşallah :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:darısı başımıza nekadardır bekliyodun canım???