27 Nisan , 2024, 11:49:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KIZLAR İLKAYIN MELEĞİ BUKET BADE İÇİN DUA EDELİM....

Başlatan kuzucuk, 12 Aralık , 2011, 17:32:20

« önceki - sonraki »

kuzucuk

3 GÜNDÜR KÜVEZDEYDİ MİNİK PRENSES  ÇOK ŞÜKÜR BUGÜN ÇIKARMIŞLAR  :amin: CİĞERLERİN GELİŞİMİ İYİYMİŞ  :nazar: ANCAK 5 GÜN DAHA HASTANEDE KALACAKLARMIŞ MİNİK KIZIN KANI ENFEKSİYON KAPMIŞ İĞNE TEDAVİSİNE BAŞLAMIŞLAR İLKAY ÇOK KÖTÜYDÜ AĞLAYARAK ANLATTI KIZLAR O KADAR KÖTÜ OLDUM Kİ CANIM ARKADAŞIM PERİŞAN OLMUŞ  :'(  :'(  :'( HASTANE DE BİLGİ VERMİYOMUŞ DOKTORUNDAN MEMNUN KALMAMIŞ KIZLAR SAĞLICAKLA ÇABUCAK HASTANEDEN ÇIKMALARI İÇİN DUA EDİLİM  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:

kuzucuk

"Ezhib"l be"se Rabbin"nasi esfi ve entes"safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama"

(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

KIZLAR HEPİMİZ BU DUAYI  OKUYALIM  :amin:  :amin:  :amin:

HASRET!M S@N@

canım cok üzüldüm inş meleği cıkar hastaneden cabucacık ilkaya söyle cok üzülmesin dualarımız onunla bizi sürekli haberdar et inş buket bademiz kısa sürede sağlığına kavusur erken dogum oldugu için mi böyle oldu acaba

HASRET!M S@N@

"Ezhib"l be"se Rabbin"nasi esfi ve entes"safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama"

(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

:amin: :amin: :amin:

doruk38

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:  ay ilkayım ya çok geçmiş olsun. sağ sağlim çıkarsınız hastaneden inşallah. dualarım sizinle  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ORNA

bütün dualarımız seninle ilkaycıgım allah melegine ve sana  şifalar versin inşallah erken zamanda çıkarsınızda burda dogum hikayeni ve resimlerini paylaşırsın  :amin: :amin: :amin:

@@@gözde@@@

:y25: :y25: Allah en yakın zamanda şifa versin minik buket badeye anneciğine babacığınada sabır inşAllah biran önce iylerşirde mutlu yuvalarına çıkarlar :amin: duayıda yazdım  kesinlikle evde en az 100 defa okucam  :amin:

kuzucuk

:amin:  :amin:  :amin: ALLAH DUALARIMIZI KABUL ETSİN BUKETİMİZ VE İLKAYIMIZ BİR AN ÖNCE YUVALARINA SAĞLICAKLA DÖNSÜNLER  İNŞALLAH... :amin:  :amin:  :amin:  CANIM İNAN BEN DE ÇOK KÖTÜ OLDUM EVE GELDİM AĞLIYORUM EŞİMİ ARADIM DUA ETSİN DİYE ERKEN DOĞUM OLDUĞU İÇİN KÜVEZE ALMIŞLARDI 3 GÜN KALDI VE SOLUNUM SIKINTISI OLMADIĞI İÇİN ÇIKARMIŞLAR BU ENFEKSİYON NEYDEN KAYNAKLANIYO AÇIKLAMA YAPMADIKLARI İÇİN DE İLKAY ÇOK KÖTÜ OLMUŞ  :'(  :'(  :'(

HASRET!M S@N@

kolay değil cnm anlayabiliyorum birde 3 yı sonunda oldu rabbim şifa versin en kısa sürede inşşşşşşşşş

kuzucuk

AMİN CANIM BENİM  :amin:  :amin:  :amin: YA BİR DE HASTANEYE VE DOKTORA ÇOK KIZIYORUM DOĞRU DÜZGÜN BİLGİ VERMİYORLARMIŞ  :caca:  :caca:  :caca:

HASRET!M S@N@

<<<betty>>>

nasıl bilgi vermezler yaa  :violent1: :violent1: :violent1:
ilkay tabiki kötü olur, insanın içi içini yer, belki çok ciddi bir enfeksiyon değil ama bilgi vermedikleri için insan en kötüsünü düşünür  :caca: :caca: :caca:

Allah yardımcıları olsun, inşallah en kısa sürede atlatır minik prenses  :amin:

kuzucuk

KIZLAR İLKAYLA ŞİMDİ KONUŞTUM HASTANE YÖNETİMİNİ AYAĞA KALDIRMIŞLAR   :caca:  :caca:  :caca:  :director:  :director:  :director: SAĞOLSUNLAR EN SONUN DA ŞUNU SÖYLEMİŞLER BEBİŞ ANNEDEN MİKROP KAPMIŞ  :'( SABAH AKŞAM İĞNE OLACAKMIŞ HERGÜN KANINA BAKILACAKMIŞ MİNİK PRENSES BİR DE YENİ DOĞAN SARILIĞI GEÇİRİYOMUŞ   :y25: ANNECİĞİNİN YANINA VERMİŞLER EMZİRİP UYUTMUŞ ŞEKER KIZI  :binkybaby: 

ยรlคภ๓คz göภlüm

Ezhib"l be"se Rabbin"nasi esfi ve entes"safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama"
çok üzüldüm inşallah kısa zamanda iyileşir... allah yardımcısı olsun

özgemm

ilkaycım dualarımız seninle ve minik kuzunla
RABBİM şifa versin inşallah