masum üfürüm :((

Başlatan ...ŞehzadEfe..., 12 Aralık , 2011, 15:44:18

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

kızlar oğlum tam 1 aylık ve cumartesi muayneye gittik çok şükür herşeyi iyi dedi doktorumuz 5 kilo olmuşuz  :nazar: :nazar: :nazar: muayne sırasında kalbinde çok derinden ses geliyor dedi masum üfürümmüş korkulucak bişey yok dedi yüzde doksan dokuz bişey çıkmaz ama yinede ekg çektirelim dedi hastane araştırıyorum korkulucak bişey yok diyor ama ben üzüntüden ne uyuyabiliyorum nede yemek yiyebiliyorum inş bişey yoktur sizlerde boyle durumla karşılaşan varmı acaba?  :y25: :y25: :y25:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

HASRET!M S@N@

canım hiç duymadım ama üzülme bence önemli birsey olsa doktorun bu kadar rahat konusmazdı canım üzülme biliyorum korkuyosundurda

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

oy minik bebeğime kıyamam canım inşallah önemli bişey değildir
Allah korusun inşallah korkma

...ŞehzadEfe...

belkide cananım ama oturup saatlerce ağlayabilirim okadar sıkıldım ki inş bişey çıkmaz herşey yolundadır

suzannn

ben çok duydum böyle çıkıp sonradan bişeyi olmadığını inşallah bişeyi çıkmayacak yavrunun

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 12 Aralık , 2011, 15:53:03
oy minik bebeğime kıyamam canım inşallah önemli bişey değildir
Allah korusun inşallah korkma

amin canım hepimizin evlatlarını korusun yanı sıra benim evladımıda  :amin: :amin:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 12 Aralık , 2011, 15:54:05
ben çok duydum böyle çıkıp sonradan bişeyi olmadığını inşallah bişeyi çıkmayacak yavrunun

internetten araştırdım aslında çok bilip araştırmak iyi degil derler yaa oyle canım ekg isterse kalbinde sorun olabilir diye yazıyor ama doktor önlem alalım bişey çıkmıcak yinede yaptıralım dedi ne biliyim kafam karıştı düşünmekten yoruldum

HASRET!M S@N@

sen dua et tatlım gör bak bişi cıkmıcak sen internete ne bakıyorsun gecen doktorda dedi  hemen google amcadan bakıp yanlıs bilgi sahibi oluyor insanlar diye bence ciddi olsa dediğim gibi doktorun rahat konusmazdı

burcum

canım genelde bebeklerin çoğunda oluyormuş zaman içersinde kapanıyor kalpteki delikler benim çok arkadaşımın bebeğinde oldu ALLAH a çok şükür hiçbirinde de birşey olmadı :nazar:kapandı delikler korkulacak birşey yok sen kalbini ferah tut :icon_thumright:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 12 Aralık , 2011, 16:00:43
sen dua et tatlım gör bak bişi cıkmıcak sen internete ne bakıyorsun gecen doktorda dedi  hemen google amcadan bakıp yanlıs bilgi sahibi oluyor insanlar diye bence ciddi olsa dediğim gibi doktorun rahat konusmazdı

inş canım sağol içim rahatladı azda olsa  :opucuk:

HASRET!M S@N@

bizi habersiz bırakma canım dualarım sizinle inş birsey olmaz

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: burcum - 12 Aralık , 2011, 16:02:13
canım genelde bebeklerin çoğunda oluyormuş zaman içersinde kapanıyor kalpteki delikler benim çok arkadaşımın bebeğinde oldu ALLAH a çok şükür hiçbirinde de birşey olmadı :nazar:kapandı delikler korkulacak birşey yok sen kalbini ferah tut :icon_thumright:

sağol canımmmm inş benim kuzumda iyi olur bişeyi çıkmaz insanın içinin acıması boyle bişeymiş anne olunca dahada iyi anladım   :opucuk:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 12 Aralık , 2011, 16:05:35
bizi habersiz bırakma canım dualarım sizinle inş birsey olmaz

tamam canım haber veririm  :opucuk:

suzannn

Alıntı yapılan: nagihannn - 12 Aralık , 2011, 15:56:30
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 12 Aralık , 2011, 15:54:05

internetten araştırdım aslında çok bilip araştırmak iyi degil derler yaa oyle canım ekg isterse kalbinde sorun olabilir diye yazıyor ama doktor önlem alalım bişey çıkmıcak yinede yaptıralım dedi ne biliyim kafam karıştı düşünmekten yoruldum
annelik işte canım inşallah bişeyi çıkmıyacak kalbini temiz tut

ยรlคภ๓คz göภlüm

Doktorun önemli değil demişse panikleme, sorun yoktur. İnşallah iyi sonuçlar alırsın, geçmiş olsun