10 Mayıs , 2024, 13:59:51

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Güzel Gülücük Atan , Komik Bebek Yarışması Birincisi (serife26)

Başlatan hüzünden_gelme, 11 Aralık , 2011, 20:12:38

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Şerife Arkadasımın Oğlu Mustafa Kaan ' ımız Birinci Olmustur  :nazar: :nazar: :nazar:

Allahım seni nazarlardan saklasınn , Annene ve babana bağışlasın  :amin: :amin:

Bütün Bebişlere KOCAMANNNNNNNN  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
RABBIM SİZLERE ACILARINI GÖSTERMESIN  :amin:

NOT: Tez zamanda banada nasıp etsın rabbım  :amin:  ;D

1. Aday  = susanna

2. Aday  =  ~Ayşecik~

3. Aday  =  :muzz: :muzz: :muzz:  serife26  :muzz: :muzz: :muzz:

4. Aday   =   __nil__ ( Yeğeni )

5. Aday   =   tweety0555 

6. Aday   =   tulayysl

7. Aday   =   ßăʟßöƈεğἶ

8. Aday  =  happines

9. Aday  =  medine

10. Aday   =  Nar Çiçeği❀ܓ  ( Yeğenim )

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

serife26

teşekkür ederim tatlım,Allah sana da sağlıklı,şeker,hayırlı bir evlat nasip etsin:)
bütün bebişlerimize ben de maşallah diyorum,Allahım nazarlardan saklasın hepsini,Kağan'a birinciliği layık gören annelerimize de teşekkür ediyorum oğlum adına.

Lă_Tăhzen!

Tebrik ederimm şerife gercekten bebegın cok tatlı ıkı bebek arasında kararsız kaldmıstım bırı senınkı bırı 5.sıradaki bebek ve onu gulusnun yanı sıra komikte buldugum ıcın ona vermıstım hepsı bırbırınden tatlıydı bebeklerınn  :nazar:

tweety0555

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 11 Aralık , 2011, 21:11:10
Tebrik ederimm şerife gercekten bebegın cok tatlı ıkı bebek arasında kararsız kaldmıstım bırı senınkı bırı 5.sıradaki bebek ve onu gulusnun yanı sıra komikte buldugum ıcın ona vermıstım hepsı bırbırınden tatlıydı bebeklerınn  :nazar:

serıfe tebrıkler bende senın bebegıne verdım oy....malum kendı bebegımıze oy kullanamıyorduk...

5.bebek benım buyuk oglum yıgıt ıdı...gene ıkıncı olduk bu ıkıncılık yapıstı bıze yahu...bırıncılık nemzan olacak bakalım

tulayysl

Alıntı yapılan: tweety0555 - 11 Aralık , 2011, 21:22:03

serıfe tebrıkler bende senın bebegıne verdım oy....malum kendı bebegımıze oy kullanamıyorduk...

5.bebek benım buyuk oglum yıgıt ıdı...gene ıkıncı olduk bu ıkıncılık yapıstı bıze yahu...bırıncılık nemzan olacak bakalım
canım ben de senin oğlusuna verdim. eşimin isteği üzerine:D serifeci tebrik ederiz oğlusunu canımm

tweety0555

Alıntı yapılan: tulayysl - 11 Aralık , 2011, 21:57:08
Alıntı yapılan: tweety0555 - 11 Aralık , 2011, 21:22:03

canım ben de senin oğlusuna verdim. eşimin isteği üzerine:D serifeci tebrik ederiz oğlusunu canımm

eşine ve sana tesekkur edıyoruz:)))

serife26

herkese teşekkürler :love9:
ben,eşim,ablam hepimiz için en komik gözlüklü bebekti,o 5. olan mıydı acaba?yakışıklı bir de oğlan vardı formata uygun değildi,eşim onu çok beğendi,sonra yeni doğmuş şeker ufaklıklar vardı ama onlarda komik ve gülümseyen formatına uygun olmadığından ztn oy alamamışlardır fazla.medinenin kızı da beni güldürdü baya:)

__nil__

serife26

Alıntı yapılan: __nil__ - 11 Aralık , 2011, 22:55:21
tebrik ederim bebişler çok tatlıydı cidden
hepsi melek ne de olsa,herbirinin ayrı bir albenisi var,Allah onları bizlere bağışlasın inşallah  :nazar:

tweety0555

Alıntı yapılan: serife26 - 11 Aralık , 2011, 22:54:35
ben,eşim,ablam hepimiz için en komik gözlüklü bebekti,o 5. olan mıydı acaba?yakışıklı bir de oğlan vardı formata uygun değildi,eşim onu çok beğendi,sonra yeni doğmuş şeker ufaklıklar vardı ama onlarda komik ve gülümseyen formatına uygun olmadığından ztn oy alamamışlardır fazla.medinenin kızı da beni güldürdü baya:)
serıfe sız benım ogluma bende sıze vermısız demekkı :k06:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

serife26

Alıntı yapılan: tweety0555 - 11 Aralık , 2011, 22:58:41
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
şu an kaç yaşında,büyümüş kocaman olmuş,görünen fotoda:) o dişleri yeni çıkmış halleri pek bi tatlı oluyor ztn,özlüyorsundur dimi o zamanlarını arada.

tweety0555

Alıntı yapılan: serife26 - 11 Aralık , 2011, 23:02:34
Alıntı yapılan: tweety0555 - 11 Aralık , 2011, 22:58:41
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
şu an kaç yaşında,büyümüş kocaman olmuş,görünen fotoda:) o dişleri yeni çıkmış halleri pek bi tatlı oluyor ztn,özlüyorsundur dimi o zamanlarını arada.
7 yasında canım hemde ne cok zoluyorum kucugum cok fena  yıgıt ım cok uslu bır bebektı onu coook ozluyorum sımdıde cok sakın ama mert azdırıyor abısını...

serife26

çok çabuk büyüyorlar ya,bakımı zor fln ama bebek olması bir başka olsa gerek,Allah bağışlasın canım oğullarını,hayırlı evlatlar olsunlar inşallah...
:love9: