09 Mayıs , 2024, 02:30:30

Haberler:

www.facebook.com/bebegimonline Bebegimonline.com'u Facebook'ta da takip edin!

:))))))))

Başlatan MASAL ILGIN, 11 Aralık , 2011, 15:47:26

« önceki - sonraki »

MASAL ILGIN

11 Aralık , 2011, 15:47:26 Son düzenlenme: 15 Ocak , 2012, 18:14:45 masalılgın
    maalesefff başlık gördüğünüz gibi boşanıyoruz daha resmi olarak başvuru yapmadık ama o noktaya kadar geldik 3 senelik evliyim ama sevgimiz saygımız klamadı birbirimize sürekli kavga ediyoruz sıkıntılarımız hiç bitmiyor

aslında hatayı 3 sene önce yaptık biz kaynanamlarla beraber oturduk ayrı eve çıktık bütün evi tek başımıza döşedik küçücük çocukla herşeyimizi kendimiz aldık tabii bunun içinde kredi çektik borç yaptık ödeyemedik tekrar kredi çekip kapattık tekrar olmadı ben çalışmaya başladım kızımı anneme bırakıp ben çalışmaya başladıktan sonra eşimin aklına araba sevdası düşürdüler sanki çok zenginizde evimiz barkımız var bi araba eksik kaldı gitti kredi çekti araba aldı arabayı 1 hafta tamirden çıkaramadı bu arad kredi kartlarına yüklendik 6 tane kredi kartımız vardı hepsi dolu gene olmuyo dedik gttim kredi çektim benim arkamdan eşim tekrar kredi çekti arabanın modelini yükseltti onuda taaa samsundan getirdi onada masraf yaptı felan neyse bu şekilde güç bela geçinmeye çalışıyoduk patt ben bi hamile kaldım işten çıktım eşimin maaşına kaldık tabi kış ayı doğalgaz su elektirik evin masrafı borçlar derken battık resmen battık hiç bir yeri ödeyemiyoruz bundan dolayıda sürekli kavga ediyoruzzz sürekli birbirimizi yiyoruz artık şiddete kadar gidiyo bu durum bizde ayrılma kararı aldık

inanın artık ona sevgim bile kalmadı birbirimizi 3 senede bitirdik tükettik napcam bilmiyorum kimsem yok aileme sölemedim daha hiç dostum bile yok omzuna yaslanıp ağlayacağım ne yapıcam nasıl yapıcam bilmiyorum hamileyim aldıramamda artık 3 aylık oldu ama çok yıprandım sevgim bitti tek dertleşeceğim yer burası ve sizlersiniz  :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

Lă_Tăhzen!

canımm ya okurken tuylerım dıken dıken oldu ve  gözlerim doldu  :crybaby2:

daha 3 yıllık evlsınız ve esının bazı sevdaları yuzunden  ayagını yorganına göre uzatamamıs olmasından durum nerelere gelmiş  bır muddet ayrı kalın 2.bebegınız gelıyomus dıcem ama sevgım kalmadı demıssın ama ne bıleyım her ilişki bir şansı hakeder hemen kestırıp atmak yerıne evlılık bu cok zor kuruluyor ama cok kolay bozulabılıyor bence ailene söyleme henuz ailende kal bıraz ne bıleyım  yavrularını dusun anne baba ayrı yasamak kadar kötu bır durum olmasa gerek  bilmiyorum ki karsıdan konusması kolay olur Allah yardımcın olsun hakkında hayırlı olanı versin

♥ღвüşяαღ♥

bitanemm bu kadar yıpratma kendini herşey olacağına varır sadece dua et mümini silahı duadır unutma...
böyle bi durumda boşanma kararı yanlış olabilir çünkü sizin sorunlarınız var ve bütün kavganız bundan dolayı,nasıl düzeltebiliriz die bakın hemne pes etmeyin.şimdi sen diceksin uzaktan davulun sesi hoş gelir ama bnde sadece yazdıklarına karşılık yorum yapabiliyorummm..Rabbim yar ve yardımcın olsunnn canımmm :amin:

MASAL ILGIN

çok teşekkürler desteğiniz bile yeter zaten çocukları düşündüğümüz için kimseye bişey demedik bende annemlere geçicem ayrı kalıcaz en azından kavga etmeyiz yani aslında çok bi borcumuz yok 30 milyar krediler eşya borçları felan hepsi ama yok nasıl bulucaz nasıl yapcaz bilmiyorum bide hamilelğin verdiği duygusal değişimler felanda var ama inanın ne yapacağım bilmiyorum öncedende kavgalarımız olurdu ama hiç bu kadar büyüyüp boşanma derecesine kadar gelmemişti gün boytu dua ediyorum inşallah ALLAH bize yol gösterir bi çıkış buluruz

Lă_Tăhzen!

İnsallah canımmm hersey yoluna gırer ve buraya yazarsın kızlar cok sukur eşimle barıstık hersey yoluna gırdı diye

hatırladıgım kadarıyla daha gecenlerde konu acmıstı esımın dogum gunu yaklasıyor ne yapabılırım dıye  sevgım kalmadı dıyosun ama şimdiki ruh halınle bu psiklojınle böyle söyluyorsun eminim eşini çok sevıyosun..... hepımız öyleyız kavga anında sevgımız sanki biter çekip kapıyı çıkıp gıdesımız gelır sakinleşincede guler gecerız tavırlarımıza....umarım seninde böyle olacaktır....

MASAL ILGIN

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 11 Aralık , 2011, 16:40:05
İnsallah canımmm hersey yoluna gırer ve buraya yazarsın kızlar cok sukur eşimle barıstık hersey yoluna gırdı diye

hatırladıgım kadarıyla daha gecenlerde konu acmıstı esımın dogum gunu yaklasıyor ne yapabılırım dıye  sevgım kalmadı dıyosun ama şimdiki ruh halınle bu psiklojınle böyle söyluyorsun eminim eşini çok sevıyosun..... hepımız öyleyız kavga anında sevgımız sanki biter çekip kapıyı çıkıp gıdesımız gelır sakinleşincede guler gecerız tavırlarımıza....umarım seninde böyle olacaktır....

inşallahhhhhhhh

asya81

CANIM İNAN ÇOK ÜZÜLDÜM.BENCE BOŞANMA KARARI İÇN ÖFKEYLE VERİLMİŞ KARAR DİYE DÜŞÜNÜYORUMSENİN HAMİLE PSİKOLOJİN EŞİNİNDE BORÇLARDAN BUNALMIŞ OLMASI BİRBİRİNİZE DÜŞÜRMÜŞ. EMİNİM SEVGİNİZ DEVAM EDİYORDUR ZAMAN BIRAKIN DERİM ÖFKEYLE KALKMAYIN EVLATLARINIZ VAR.ALLAHIM YARDIM ETSİN BİR AN ÖNCE ÇÖZÜM YOLU GELSİN SİZEDE YUVANIZA HUZUR GELSİN :amin: :amin:

FeHi

Allah yardımcın olsun İnşALLAH içinde bulundugun durum hayırla sonuçlanır  :amin: :amin: :amin:

seda87

allah yardımcınız olsun canm inş vereceğiniz kararlar hakkınızda hayırlı olur.
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

derbeder

Rabbim herkese turlu turlu skntilar veriyor iste..bosandiginizda herseyin daha iyi olacagini mi dusunuyorsunuz peki? Er gec tekrar biriyle evleneceksiniz hemde iki cocugunuz var. gerci icimdeki sevgi bitti diyorsun ona birsey diyemem,  ama hangimiz kavga edince icimizden esimizi parcalamak gelmiyorki?! Ama oyle birseyki baristigimizdada hic olmamis gibi seviyoruz. Bu da Allah' in bir lutfu olsa gerek. Yuva yapmak zor yikmak cok kolay. Iyice dusunun tasinin derim, birde hamilesin canim. Erkege pek birsey olmazda ezilen kadin olur genelde.
Iki cocukla ev yok, bark yok ne yapacaksin? Anne baba evine donsen kolay mi onca seyi goze almak? Kaldiki birlikte bu isin ustesinden gelebilirsiniz, gelmelisinizde...hakkinda hayirlisi olsun.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

suzannn

allah yardımcınız olsun eşin ayağını yorganına göre uzatmadığı için şuanda siz bu durumdasınız inşallah düzelir aslında yuva kolay kurulmuyor 1 çocuğun var artı birtane daha olacak allah izin verirse rabbim kolaylık versin sana inşallah en doğru kararı alırsınız

HASRET!M S@N@

CANIM HEMEN KARAR VERME BENDE ESİMLE BOSANMA NOKTASINA GELDİM İLK BASTA KESİN BİTTİ HİÇ SEVMİYORUM ONU DEDİM AİLEME DAVAYI ACIN DEDİM BABAM ANİ KARAR VERME EVLİLİK BU DEDİ KOLAY BOZULUR DEDİLER BİR SÜRE AYRI KALDIK AMA HEM ONUN ACISINDAN HEM BENM ACIMDAN İYİ OLDU BİRBİRİMİZİN KIYMETİNİN ANLADIK SİMDİ DİYORUM İYİKİ ANİ KARAR VERMEMİŞİM 15 GÜN AYRI KALDIK COK İYİ GELDİ BİZE SİMDİ YENİDEN EVLENMİŞ GİBİ HİSSEDİYORUM KENDİMİ ESİMLE COK MUTLUYUZ BÜTÜN HATALARINI DÜZELTTİ TAM İSTEDİĞİM GİBİ BİRİ OLDU SÜKÜR DEDİM BİR MUSİBET BİN NASİHATTAN İYİMİŞ DİYE BENCE SİZDE AYRI KALIN BİRAZ HEMEN KARAR VERME CANIM BİRANLIK SİNİRLE BEN KARAR VERSEYDİM PİŞMAN OLURMUSUM BENDE NEFRET ETTİM ESİMDEN O ANLARDA SİNİRDEN SESİNİ BİLE DUYMAK İSTEMİYORDUM AMA SİNİRİM GECİNCE ÖZLEMEYE BASLADIM BİDE HAMİLESİN ONDANDA ANİ KARAR VERME DERİM CÜNKÜ BOSANDIN MI GERİ DÖNÜŞÜN YOK İKİ COCUGUN VAR BABASIZ BÜYÜMESİNLER BENM COCUGUM OLMADIGI HALDE CESARET EDEMEDİM GÜLÜM BENCE AYRI KALMANIZ DAHA İYİ OLUR HEM BELKİ BAKARSIN HERSEY COK DAHA GÜZEL OLUR BEN SİMDİ İYİKİ O AYRILIGI YASAMISIM DİYORUM COK ZOR GÜNLERDİ ALLAH KİMSEYİ CIKTIGI KAPIYA GERİ GÖNDERMESİN SİZİN TEK SORUNUNUZ BENCE BORCLARINIZ ONLAR KALKSA HERSEY HALLOLUR

demetkkk

canım Allah yardımcın olsun Rabbim en doğru yolu göstersin sana inşallah büyük bir sınav içindesin ama sanırım rabbim sabrını sınıyorki hamilesin ayrılmanı doğru yol olarak gösterecek olsa hamile olmazdın bence Allahım sana 2. çoçuğu nasip etmişse sabrını görmek istiyordur diye düşünüyorum ama tabi yine en iyisini Rabbim bilir bende inan sana benzer şeyler yaşıyorum ve 2. çocuğuma hamileyim eşimin kaçıncı para batırışı kaçıncı iflası hatırlamıyorum en kötü dönemimizde şuanki şimdi 700 maaşla çalışıyo ama işi ağır bugüne kadar hep esnaftı bir mesleği yok malesef bende çalışıyordum ama ocak ayında çıkmak zorundayım doğum yaklaşıyo tek maaş ve bir sürü borç ev kira nasıl yapıcağımla ilgili bir fikrim yok ve bunlarıeşimden çok ben dert ediyorum ben kendimi sana anlatsam inanamazsın neler yaşadım neler tam roman olur yani ve bundan sonra daha kötü şeyler yaşarmıyım beni neler bekliyor bilmiyorum tek çare Allaha sığınmak ben öyle yapıyorum elimden bişey gelmiyo malesef benim kızımda babasına aşık onu babadan koparmaya dayanamadım ben ve ayrılmak baba evine dönmek çözümmü bilmiyorum benim aileminde durumu ii değil çok ii düşünmen gereken bi durumdasın çok sakin düşünmeye sinirle karar verme Allah yar ve yardımcın olsun canım seni ii anladığımı bil lütfen ii düşün

<<<peri masalı >>>

ALLAH YARDIMCIN OLSUN İYİ DÜŞÜNÜP DOĞRU YOLU BULURSUNUZ İŞNALLAH  :amin: :amin:

tweety0555

keşke hıc okumasaydım okudugum dakkadan berı heran senınleyım ve dua edıyorum yatakta derste hep senı dusundum yaaa ve dua ettım sneın ıcın...eskı durumlarımız geldı esımle allahım kımseyı aılesıyle ımtıhan etmesın cok zor zor  :y25:canım arkadasım lutfen sakın ol ılk once sonra dusun...