ADANA'DA TÜP BEBEK YAPTIRAN VAR MI ARKADAŞLAR ???

Başlatan kuzucuk, 10 Aralık , 2011, 20:19:51

« önceki - sonraki »

kuzucuk

ADANA DA İYİ BİR TÜP BEBEK MERKEZİ ARAŞTIRIYORUM.YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ KIZLAR..

duygucuk

canım ben adanada oturuyorum...tüp bebek yaptırabiliriz bizde... burada en iyisi seyhan başkent hastanesi diyorlar.. orda tüp bebek yaptıran tanıdıklarım var...bende yaptırırsam orda yaptıracam... bence başkente gitmelisin..ben gittim her türlü tahlilimi felan yaptılar ama eşimde sorun çıktı... ameliyat oldu düzelmesini bekliyoruz... şimdiden bol şanslar size... gelişmelerden haberdar et muhahakkak... sende mi adanada oturuyorsun
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

duygucuk

canım benimde olmuyor bebiş...bende üzülüyordum bu duruma ama şimdi takmıyorum tüp bebek denerim dahada olmazsa...kendimi yıpratmıcam artık bebek için..
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

kuzucuk

sen ne kadardır bebiş istiyosun canım. valla takmamak en güzeli   :hıhı: ben de senin gibi düşünüyorum olmazsa tüp bebek deneyeceğiz nasıl olsa pes etmek yok normal yolla olmazsa teknolojiden faydalanacağız inşallah ikimiz de çok beklemeden bebişlerimiz gelir canım  :amin:  :amin:  :amin:

ayy

canım arkadaşım seyhan başkentte tedavi oldu şu an ikizlerine hamile  8 aylık inş sende en güzel mutlulukları yaşarsın...hepimiz yaşarız inşallah...

suzannn

kuzucuk

suzancım yaza kadar bebiş olmazsa düşünüyoruz ben de şimdiden araştırma yapmaya başladım genellikle İstanbul ya da Ankara tercih ediliyor biz de Adana'da düşünüyoruz bakalım hayırlısı  :amin:  :amin:  :amin:

kuzucuk

Alıntı yapılan: ayy - 26 Ocak , 2012, 17:22:23
canım arkadaşım seyhan başkentte tedavi oldu şu an ikizlerine hamile  8 aylık inş sende en güzel mutlulukları yaşarsın...hepimiz yaşarız inşallah...
inşallah canım  :amin:  :amin:  :amin:   :flowers:

destina06

doğuanadolu ve güneydoğu anadolunun en büyük hastesi urfada diye biliyorum ben yanlış mı biliyorum osm hastanenin adı tüp bebek merkezi de var hastanenin içinde

destina06

suzannn

Alıntı yapılan: kuzucuk - 26 Ocak , 2012, 21:29:38
suzancım yaza kadar bebiş olmazsa düşünüyoruz ben de şimdiden araştırma yapmaya başladım genellikle İstanbul ya da Ankara tercih ediliyor biz de Adana'da düşünüyoruz bakalım hayırlısı  :amin:  :amin:  :amin:
HAYIRLISI OLUR İNŞALLAH CANIM

esracım

kuzucuk canım yaza kadar gelir inşallah bebeğin.

kuzucuk

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 27 Ocak , 2012, 11:59:19
Alıntı yapılan: kuzucuk - 26 Ocak , 2012, 21:29:38
HAYIRLISI OLUR İNŞALLAH CANIM
amiiin canım benim   :amin:  hayırlısı bakalım inşallah hepimizin melekleri çabucak gelir  :amin:  :amin:  :amin:

kuzucuk

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 27 Ocak , 2012, 12:50:40
kuzucuk canım yaza kadar gelir inşallah bebeğin.
inşallah esracım  :flowers:  inşallah hepimizin bebişleri gelir  :amin:  :amin:  :amin:

hanimaga008

biz yaptırmadık ama bir arkadaşım ve eşi ankada'yı düşünüyorlardı orasının iyi oldugunu duymuşlar