29 Nisan , 2024, 17:08:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

FINDIK KURDUM :)

Başlatan asya81, 08 Aralık , 2011, 13:04:15

« önceki - sonraki »

asya81

annecim doktora bugun gittik tekrar bu sefer taaa avrupa yakasında bi doktora neyse bağırsak enfeksiyonu olmuşsun :violent1: tahmin ettiğim gibi halanın oğlundan geçti :cildir: doktor uyardı çok bulaşıcı sizede geçicek dedi
aşırı derecede iştahsızsın iki kaşık yoğurtla gunu geçiriyorsun :sad1: doktor bu iştahsızlık yapar zorlama dedi ne yapalım iyi olda
dün gecede hiiiç uyumadın gece üç gibi uyudun 6da ayaktaydın  :aferin: düzel allahın izniyle annem hastalık çok zor allah beterinden korusun  :amin

asya81

annecim bugun daha iyisin allahın izniyle ama birşey yemiyorsun :sad1: toparlanacaksın inşallah :nazar :nazar: :amin: bu esnada 2diş çıkardın kaldı son 4 azı :hieyt:
tam olarak 18 ay 15 günlüksün :opucuk: allaha emanet ol kuzum

asya81

annecim 19. ayımıza doğru gidiyoruz lakin hastalıktan sonra çok mız mız oldun herşeye kıyamet koparırcasına ağlıyorsun kendini  yere atıp :cildir: asla susmuyorsun tesellide olmuyorsun sanırım iki yaş sendromuna giriyorus :cildir: napıcaz yaaaa :cildir: akıllı uslu ol kızım ya :aferin: çok yaramazsın hep muzurluk peşindesin
tablet pc istiyorsun sürekli nerdeyse bulup açıp oynuyorsun bi gülme sesi duyuyorum bakıyorum çökmüşsün üstüne küçük parmaklarınla oyunları bulup açıyorsun
çok küçüksün annem ne işin olur pc ile bu nesil adamı oynatır yandık  :-ooo

asya81

annecim sen niye uyumuyorsun :caca: saate bak ya :cildir: :cildir:5'e geliyor dünde uyumadın nasıl dayancam ben sabahtan akşama kadar :crybaby2:  gündüzde uyumuyorsunki adam gibi ben dinleneyim :BangHead: yanıyor gözlerim bittim kızım bittim diş desek değil hastalığı aştın bu neeeeeeeeeeee :BangHead: dolunay dan desek her olduğundaböyle değildin
bilmiyorum ağlamak istiyorum :cildir: :crybaby2:  :violent1: :crybaby2:

xxcansuxx

Gecmis olsun asya gerci gecms hastaligi
Cadi kiz niye uyumuyor oyle gece gece seni dikiyor ayaga cok zor ya huzursuzluk gece uyanmalari Allah yardimcin olsun masaallah bu arada dislerde tamamlanmis gec cikti ilkler ama bak hemen cikarmis bzde 4 dis vardi bugun 2 tane patlatti sukur  :k06: bizde 17 aylik olcaz :-)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

uykusuzluk gercekten kötü gündüz zaten yoruluyoz bide gece öyle olursa  :honk: :honk: bizimde 6 disimiz var hala  :laughing7:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 31 Mayıs , 2013, 00:06:43
Gecmis olsun asya gerci gecms hastaligi
Cadi kiz niye uyumuyor oyle gece gece seni dikiyor ayaga cok zor ya huzursuzluk gece uyanmalari Allah yardimcin olsun masaallah bu arada dislerde tamamlanmis gec cikti ilkler ama bak hemen cikarmis bzde 4 dis vardi bugun 2 tane patlatti sukur  :k06: bizde 17 aylik olcaz :-)
saol canım bu diş işi pek fena :cildir: saate bak ben yine ayaktayım :violent1:bitirdi beni yaklaşık 15 gündür uyumuyor sallattırıyor kendini tükendim :y25: maşallah inşallah ağrısız tamamlarda senide yormaz hamile hamile annesi

asya81

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 31 Mayıs , 2013, 00:20:20
uykusuzluk gercekten kötü gündüz zaten yoruluyoz bide gece öyle olursa  :honk: :honk: bizimde 6 disimiz var hala  :laughing7:
öyle canım geberiyorum uykusuzluktan yine dikti beni ayağa sallıyorum :cildir:
şu dişler ahhh :caca:

asya81

annem 19 aylık oldun lakin şugece bölünen uykuların dvam ediyor :cildir: niye uyumuyorsun
tüm dilşler çıktı sadece 4arka azı kaldı onlarda geç çıkarmış onlar yapıyor desem :cildir:
gece kabus gibi oluyor sinirminir kalmadıbende :cildir: inşallah normaldir kuzum
son bir haftadır daha anlar oldun herşeyi kitaplarını çok seviyorsun akşama kadar bıkmadan tek tek küçük parmaklarını resimler üstüne götürüp ne olduklarını söylememi istiyorsun gerçi ne olursa parmağınla iaret edip soruyorsun yada ben soruyorum sen gösteriyorsun lakin daha konuşmuyorsun annem ah çözülüversen allahın izniyle :amin:  okadar çok konuşuyorumki sana bir şeyler öğretebilmek için lakin herşeyide öğrettim ne nedirbiliyorsun bir tek sesiini katacaksın kızım inşalah
Allah o günleride göstersin  :amin:

asya81

kuzuuum 19.5 aylıksın :nazar: maşallah kızıma şuan anneannedeyiz çok mutlusun sürekli bahçedesin herşeyi yoldun domatesleri koparıp attın hep :ehi: dişler bitmek üzre son dört diş kaldı kızım son çıkardığın köpek dişi bir ay mahvetti bizi :-ooo gece hiç uyumadın desem yeridir :-ooo okadar çok şeyi soruyorsunki ne görürsen parmakla gösteripöcvp bekliyorsun 10-15 kitabın var içindekileri ezberledin lakin sözle söylemiyorsun kuzum akşama kadar anlatıyorum konuşuyorum çenem düşüyor ama sen asla cvp vermiyorsun bu konu beni üzüyor tabi
allahın izniyle göreceğiz o günleride inşallah :amin:
dayıya bitiyorsun kucağıma koşup sarılman beni eritiyor :love7: bebeğinin saçlarını tarıyorsun yemek yediriyorsun taklit yeteneğin yerinde şükür :amin:
hiç gitmek istemiyorum eve aslında babanla buralara yerleşebilsek keşke :amin:istanbuldan hiç hoşlanamadım gitti :cildir: hiç kimsem yok sap gibiyim iki çift laf edecek kimsem yok snde sıkılıyorsun haliyle anneciğim inşallah bana yoldaş olacaksın ilerde kuzucum  :amin: allaha emanet ol kuzum
fırsatım hiç olmuyor çünkü tüm zamanımımsana harcıyorum uyuduğunda bile başındayım annecim

@Melek Yüzlüm@

oy maşallah kuzuya büyümüş iki  yaşına giricek nerdeyse :nazar: :nazar: :nazar:

benimde öle ya kimse yok konuşsak bende sap gibi annemlere gidince herkez var  insana ii geliyor  :'(

asya81

Alıntı yapılan: @Melek Yüzlüm@ - 23 Haziran , 2013, 00:41:57
oy maşallah kuzuya büyümüş iki  yaşına giricek nerdeyse :nazar: :nazar: :nazar:

benimde öle ya kimse yok konuşsak bende sap gibi annemlere gidince herkez var  insana ii geliyor  :'(
saol canım :opucuk:
doğan buyur derler doğruymuş. çok zor gurbetlik yalnızlık.allah yardım etsin hepimize :amin:

@Melek Yüzlüm@

amin canım :amin: :amin: :amin:

aynen çok doğruymuş  :binkybaby: :binkybaby: büyüyolar sıpalar

asya81

annecim gül yüzlüm 19.ayımız bitti allahın izniyle 20.ayımızdayız :nazar:
kuzucum hala anneannedeyiz :muzz:babiş kal bi hafta daha dedi :muzz: iyide oldu evde sap gibi sıkılıyorduk zaten babiş olmasa hiç gitmek istemiyorum :cildir:babişi özledik kameradan gösteriyorum seni çıldırıyorsun babaya
10-15 kitabın var içindekileri artık sora sora ezberledin sıkıldın şimdiki yeni oyanlanma araçların kağıt kalemler bişiyler çizdirip soruyorsun küçük parmaklarınla :love9: en çok emzik çizince seviniyorsun :ehi: evde nebulsan dokunup bu diye işaret edip soruyorsun :aferin: çok inatçısın şu asıra muzlu sütü seviyorsun muhallebi sevmiyorsun  :igrenc: öğğk diyorsun görünce normal bizimle yiyeceksin artık zaten yiyordunda tırtıklıyordun azc o tok tutmayacağı için yediriyordum tahıllı mamanı onuda yemiycez ayrıca devam sütünüde sevmiyorsun ben olsam bende sevmem kızım haklısın :aferin: bitsin normal sütiç onu seviyorsun
evimizi mok götürür olmuş annecim baban sıvamış sanırım :laughing7: gidince temislik var büyük çapta :cildir:
babişinide çok özledim kızım :love9:
allaha emanetol kuzum :amin:

asya81

annecim. yarın nasipse evimize dönüyoruz babanı görüncebir sevindin ki sorma kendini yerlere attın çığlık çığlığa :love9: herkesi herşeyi artık biliyorsun lakin çok yaramazsın sokağa çıkarmaya korkuyorum ipinden kopmuş buzağı gibi kendini ordan oraya atıyorsun :cildir:
bir ton oyuncağın oldu babişle gittik aldık neler neler kuzuma  :aferin: azcıkta toton yer görse otursan yok nerdeee
okadar kız oyuncağının içinden uçağı seçmende bi tuhaf annecim :ehi:
sen annen gibi sanatçı olacaksın sanırım resim yapmayıseviyorsun ama daha çok çizdirmeyi :k06: benim gibi güzel sanatlar okuma olurmu kızım :aferin: