10 Mayıs , 2024, 22:46:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

FINDIK KURDUM :)

Başlatan asya81, 08 Aralık , 2011, 13:04:15

« önceki - sonraki »

asya81

kızımmm bu babanın bebekken giydiği tulum babaanne saklamış sende giycen nasipse bu kış :hello2:

banu_fth

benimkide öle bi balıklama aşağı atladı yataktan ..

artık eiğilmiyor bile  :toothy10: :toothy10:

eşşek korkuttu beni .. şimdi neyseki öğrendi .. bi kere düşmesi gerekmiş .. hep atlıyodu tutyordum ..

tulum çok tatlı  :love9:

asya81

Alıntı yapılan: ♡♡♡BalKöpüğüEzgim♡♡♡ - 09 Ekim , 2012, 13:41:30

eşşek korkuttu beni .. şimdi neyseki öğrendi .. bi kere düşmesi gerekmiş .. hep atlıyodu tutyordum ..

haklısın bizimki koltukta tutunurken ilk zamanlar bırakıveriyordu kafa üstü bi kaç kez tutamadım öğrendi şimdi pıt die hafiften oturuveriyor ama koltuk tepesinden inmeyi nasıl öğrences bakalım.saol teysesi babasının tulumu :love7:

xxcansuxx

düşe kalka öğrenecekler işte Allah  kazadan korusun
benimki canının kıymetini biliyor temkinli düşmekten korkuyor koltukta ayaktayken yere öyle bir oturuşu varki kendini kaydıra kaydıra  :k06: :k06: :k06: atıvermiyordaa bakalım koltuk üzerine çıkınca napcak  :k06: :k06: :k06:

tulum çok güzelmiş  :icon_thumright: :icon_thumright: elörgüsü mü seçemedim
benim annemde saklamış benim küçüklüğümden birkaç parça bende onları giydireceğim kendi elleriyle diktiği mini etek falan var büyümesi lazım tabi  :k06: :k06:

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Ekim , 2012, 17:37:23
düşe kalka öğrenecekler işte Allah  kazadan korusun
benimki canının kıymetini biliyor temkinli düşmekten korkuyor koltukta ayaktayken yere öyle bir oturuşu varki kendini kaydıra kaydıra  :k06: :k06: :k06: atıvermiyordaa bakalım koltuk üzerine çıkınca napcak  :k06: :k06: :k06:

tulum çok güzelmiş  :icon_thumright: :icon_thumright: elörgüsü mü seçemedim
benim annemde saklamış benim küçüklüğümden birkaç parça bende onları giydireceğim kendi elleriyle diktiği mini etek falan var büyümesi lazım tabi  :k06: :k06:
:amin: :amin: :amin: öğrenecekler düşe düşe popuşu korumayı :toothy10: evet canım el örgüsü.vallahi hızlı büyüyorlar.geçen ay aldıklarım olmuyor :-ooo

xxcansuxx

canım ya ben sana yazacaktım sen o iştah şurubunu hala veriyor musun sipraktini
doğa kaç kilo  :dontknow: :dontknow:
ben geçen sağlıkocağındaki dra söyledim yazsın diye kesinlikle hayır dedi bir prof geldi buraya o şurup 8 yaşından küçüklere ilerde hafıza geriliği yapıyor yazmayın sakın demiş bizde korktuk  :-ooo :-ooo :-ooo eşim öyle işlere girip kilo alacağına sağlıklı zayıf olsun dedi...
bir arkadaşada vermiş dr konuşuyorduk ben 1 kere verdim ağlama krizine girdi uyumadı durduramadık dedi 3 yaşında çocuğu onun

bende senle paylaşayım dedim hala kullanıyorsan ve kilosu iyiyse kullanma derim yinede sen bilirsin  :opucuk:

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Ekim , 2012, 17:48:15
ben geçen sağlıkocağındaki dra söyledim yazsın diye kesinlikle hayır dedi bir prof geldi buraya o şurup 8 yaşından küçüklere ilerde hafıza geriliği yapıyor yazmayın sakın demiş bizde korktuk  :-ooo :-ooo :-ooo eşim öyle işlere girip kilo alacağına sağlıklı zayıf olsun dedi...
bir arkadaşada vermiş dr konuşuyorduk ben 1 kere verdim ağlama krizine girdi uyumadı durduramadık dedi 3 yaşında çocuğu onun

bende senle paylaşayım dedim hala kullanıyorsan ve kilosu iyiyse kullanma derim yinede sen bilirsin  :opucuk:
:-ooo :-ooo :-ooo bunu duymamıştım bacım iştahı düştüğünde veriyordum sık vermedim hiç vermem daha iyi saol tatlım :opucuk: kızım 9 kilo şuan

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 09 Ekim , 2012, 17:56:24

:-ooo :-ooo :-ooo bunu duymamıştım bacım iştahı düştüğünde veriyordum sık vermedim hiç vermem daha iyi saol tatlım :opucuk: kızım 9 kilo şuan
hımmm bak zinko şurup var çinko takviyesi oda iştah açıyor bunu kendi dru vermişti kızıma ben çok sallamamıştım 2 ay önce fayda etmiyor gibiydi içmiyordu da...3-4 gündür veriyorum iştahı açıldı sanki akşamları 75 cc o tahıllı kaşık mamasını rahat yiyor mesela önceden yemezdi onu ver istersen iştah için hiçbir yan etkisi yok... sağlıkocağına onu sordum evet bazı çocuklarda iştah açıyor verrbilirsin  dedi... açıkcası en baştan beri vermediğime pişmanım biz 7 kiloyuz alsa alsa 100 gr almıştır 10 günde ahhh keşke yaşında 9 kilo olurmu kızzım  :dontknow: :dontknow: maşaallah senin iyi toparlanmış  :nazar: :opucuk:

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Ekim , 2012, 18:04:38
endişelenme canım olur sorayım zincoyu

hımmm bak zinko şurup var çinko takviyesi oda iştah açıyor bunu kendi dru vermişti kızıma ben çok sallamamıştım 2 ay önce fayda etmiyor gibiydi içmiyordu da...3-4 gündür veriyorum iştahı açıldı sanki akşamları 75 cc o tahıllı kaşık mamasını rahat yiyor mesela önceden yemezdi onu ver istersen iştah için hiçbir yan etkisi yok... sağlıkocağına onu sordum evet bazı çocuklarda iştah açıyor verrbilirsin  dedi... açıkcası en baştan beri vermediğime pişmanım biz 7 kiloyuz alsa alsa 100 gr almıştır 10 günde ahhh keşke yaşında 9 kilo olurmu kızzım  :dontknow: :dontknow: maşaallah senin iyi toparlanmış  :nazar: :opucuk:

asya81

Alıntı yapılan: asya81 - 09 Ekim , 2012, 18:12:48
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Ekim , 2012, 18:04:38
endişelenme canım olur sorayım zincoyu

saol canım senin kızda toplancak annesi  :aferin: şu zinkoyu araştırıyım

banu_fth

Alıntı yapılan: asya81 - 09 Ekim , 2012, 16:12:31
Alıntı yapılan: ♡♡♡BalKöpüğüEzgim♡♡♡ - 09 Ekim , 2012, 13:41:30

haklısın bizimki koltukta tutunurken ilk zamanlar bırakıveriyordu kafa üstü bi kaç kez tutamadım öğrendi şimdi pıt die hafiften oturuveriyor ama koltuk tepesinden inmeyi nasıl öğrences bakalım.saol teysesi babasının tulumu :love7:

havalar soğudu gittim koşa koşa kilotlu çorap aldım ..  :suclu:
aynen öle yere oturması kendini bırakıvermekti .. şimdi eğiliyor yerden bişe alcak gibi elini yere koyuyor .. sonra popoyu bırakıyor  :ehi: :ehi:
ne güzel yaa bizim hiç yok öle annem saklamamış .. insan sandığa atar bi iki bişe dimi ama  :caca:
3 kardeştik gerçi en büyüğe alınır sona hepimiz giyerdik  :ehi: :ehi: :ehi: ... ama mesela eteklerimden olabilir di yani ...
Allaha emanet olsunlar  :amin: :amin:
cansu senin bıdığada maşşallah .. çok ballı sıpa  :love9: :love9: :nazar: :nazar:

banu_fth

kız benim kız 10,500 kg .. 1 ay küçük ya seninkinden ..
doğa zayıf mı .. yoksa ezgi şişman mı  :icon_scratch: :icon_scratch:

korkuyorum şişman olmasın ..  :sad1:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♡♡♡BalKöpüğüEzgim♡♡♡ - 09 Ekim , 2012, 18:57:06
kız benim kız 10,500 kg .. 1 ay küçük ya seninkinden ..
doğa zayıf mı .. yoksa ezgi şişman mı  :icon_scratch: :icon_scratch:

korkuyorum şişman olmasın ..  :sad1:
:k06: :k06: :k06: SEN HAMİŞKENDE BÖYLEYDİN  :k06: :k06: :k06:
benim kızda 9 aylık 7 kilocuk bunada şükür 2 kilooooooo ya alırmı 3 ayda  :dontknow: :dontknow:
senin kız iyi bizimkiler kendi adıma konuşayım gerçi biraz geriden takip ediyor

banu_fth

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  evet ay ne bilim kayınpeder dedi cok yemek verme dedi  :caca: vedrmiyom zaten  :violent1:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♡♡♡BalKöpüğüEzgim♡♡♡ - 09 Ekim , 2012, 19:10:58
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  evet ay ne bilim kayınpeder dedi cok yemek verme dedi  :caca: vedrmiyom zaten  :violent1:
yese dert çocuk yemese dert  :k06: :k06: :k06: istiyor mu peki acıktığında kendi ne şanslısın maşaallah ben çok çekiyorum kızdan düşün 3 aylıkken 6 kiloydu 6 ayda 1 kilo almış yemiyorki şu 3-4 gündür iyi sayılır maşaallah diyeyimde... iyi dediysem 3 kaşık çorbayı yerken itiraz etmiyor  :basardim: :basardim: :basardim: