13 Mayıs , 2024, 17:21:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

FINDIK KURDUM :)

Başlatan asya81, 08 Aralık , 2011, 13:04:15

« önceki - sonraki »

asya81

minik kuşum baban sabahtan sınava gitti inşallah dersini verirde alıp diplomasını kızım :amin: :amin: :amin: allah yardım etsin kuzum çok lazımmı dersen değil ama 4 yıl okumuş alsın demi diplomasını kızım :amin: şimdi reklam isliyorsun kuşum birazdan uyutcam seni uzun uyu olurmu :caca:

banu_fth

başarılar cnm .. inşallah alır .. bu yıl bende heves ettim aöf e yazılcam .. iki yıl okumuştum çanakkalede .. onu aöf ten 4 e tamamlıycam inşallah  :amin:

daha okula gidip diplomamı almadım haa  :-ooo  :ehi: kaç sene oldu mezun olalı ..
gitcez haftaya bakalım ..diplomayı alıp gelcez de aöf e yazılcam  :k06: :k06:

anam iki çocuk bide üniv dersleri sınavlar  :-ooo napıorum ben  :ehi:

asya81

saol canım :opucuk: inşallah sende alırsın dursun köşede ne olcak.sen çalışkan hatunsun yaparsın :basardim:

banu_fth

zaman lazım çalışmak içinde  :ehi: :ehi:
Allah yardım eder zaaar  :suclu: :k06:

asya81

Alıntı yapılan: ♡♡♡BalKöpüğüEzgim♡♡♡ - 06 Ekim , 2012, 14:29:50
zaman lazım çalışmak içinde  :ehi: :ehi:
Allah yardım eder zaaar  :suclu: :k06:
öle bacım başa gelen çekilir

banu_fth

haklısın ..
iki gündür zate korkuyorum  yaa .. bu ay dikkat etmedik haa . koca kafalı eşim  :caca:

asya81

Alıntı yapılan: ♡♡♡BalKöpüğüEzgim♡♡♡ - 06 Ekim , 2012, 15:23:01
haklısın ..
iki gündür zate korkuyorum  yaa .. bu ay dikkat etmedik haa . koca kafalı eşim  :caca:
:-ooo :-ooo aman banucum kaza kurşununa kurban gitme kızını emzriyon daha.ben emzirmeyi yaşayamadım pek özeniom emzir bool bol

banu_fth

:icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

HAKLISIN bulunmaz nimet bizimkisi .. hamile kalırsam üzülürüm .
emsin emebildiği kadar .. o onun kısmeti .. kardeş nası olsa olur ..
süt gelene kadar emsin istiyorum .. Allah onu ona göndermiş ..
bir yaşını doldursun en azından öle istiyorum ..

xxcansuxx

kızlar selam maşaallah doğaya yaşına girmesine kalmadı  :nazar: :nazar: :nazar:
seninkide dişlerini doğumgünüyle kutlayacak olanlardan bende arkadaşlarıma öyle diyorum sizi masrafa sokmayacağız kızımla şurda yaşımıza ne kaldı 2sinide aynı gün çıkartırız diyorum  :k06: :k06: :k06:

bende 2.yi çabuk isteyenlerdenim kızlar araştırdınnız mı netten baktımda öyle hemen hamişken süt kesmeye gerek yokmuş annenin durumuna bağlıymış  :icon_thumright:

asya81

saol canım :opucuk: evet dişi yaşına saklıo cadı :ehi: banuyla ikiniz niyeti bozdunuz ha :-ooo :-ooo :-ooo cesaretinise hayran kaldım :-ooo :icon_thumright: ben korkuom :cildir:

asya81

bitanem artık koltuklara sandalyelere tırmanmaya başladın akşam itibarıyla :nazar:  :-ooo :-ooofakat çıkma bişe değilde inmen inmek değil :-ooo yalnız bırakamıycam seni artk.şimdi meyva tabağına saldırdın mandalina y
yorsun :k06:

melek100lü

afiyet olsun minik kuşuna  :opucuk: yarısın inşallah  :amin: :love9: :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 08 Ekim , 2012, 21:20:18
bitanem artık koltuklara sandalyelere tırmanmaya başladın akşam itibarıyla :nazar:  :-ooo :-ooofakat çıkma bişe değilde inmen inmek değil :-ooo yalnız bırakamıycam seni artk.şimdi meyva tabağına saldırdın mandalina y
:nazar: :nazar: :nazar: aman dikkat canım ya çıkmaya çıkıyorlarmışda inme çok tehlikeli oluyormuş bebelerde  afiyet olsun balıma yarasın  :hungry: :hungry:

asya81

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Ekim , 2012, 22:19:15
Alıntı yapılan: asya81 - 08 Ekim , 2012, 21:20:18
:nazar: :nazar: :nazar: aman dikkat canım ya çıkmaya çıkıyorlarmışda inme çok tehlikeli oluyormuş bebelerde  afiyet olsun balıma yarasın  :hungry: :hungry:
saol canım :opucuk: :opucuk: evet çıkış güzel inmek yok direk balıklama aşağı :-ooo