27 Nisan , 2024, 21:03:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

FINDIK KURDUM :)

Başlatan asya81, 08 Aralık , 2011, 13:04:15

« önceki - sonraki »

asya81

Alıntı yapılan: eylül_üm - 08 Haziran , 2012, 17:31:25
benımkıde bı ara öle olmustu ya grıp olacak ya baska bıse bı ara böle huzursuzlanıyolar usutmus olabılır ..

nıyeyse onu arada bı yapıo benımkıde cözemedım  :sad1:

3 e kadar savasıorum aynen dedıgın gıbı sen gene devretmışın ben tek basıma öluyom  :sad1:

Allah sabır kolaylıklar versın cnm  :amin:
ah dilleri çözülse derdimiz bu deseler.arada büyüme atağı sanırım diş desem benimkinde diş yok henüz.kaynanam 2günlük burdaydı gitti bacım hep tekim :y25:tek çok zor ikizi olanlara tebriklerimi gönderiyorum hakkaten çıldırma noktasına geliyorum bazen bunada şükür allah sağlık versinde :amin:

banu_fth

aynen cnm ıkız olanlara  :nazar: gıpte ıle bakıyorum yolda fılan görsem bıle  :k06: :k06:

bazen vıcdan azabı duyuyorum nıye zor gelıyo dıye ama gercekten yorucu dımı yanı sadece ben öle hıssetmıyorum.. ???  :k06: sankı agır gelıyo gıbı oluyo cocuguma bakmak dertlenınce  :k06:

hele bazen hıc susmadan ııı ııı dıyo  :cildir: bu ara kulagını cok kasıyo.. bızdede dıs yok 7.aya gırdık .. gec cıksın saglam olur dıyolar alakası varmı bılmıorum  :dontknow: :-\ cıksada kurtulsa dıyorum  :-\ ..

zaten hep sureklı ılgı oyun ıstıyo  :suclu: bıde mırıldanınca susmadan psıkolojı bırakmıyo  ::)

ama dedıgın gıbı canı sagolsun :amin: :nazar:

asya81

Alıntı yapılan: eylül_üm - 09 Haziran , 2012, 13:42:44
aynen cnm ıkız olanlara  :nazar: gıpte ıle bakıyorum yolda fılan görsem bıle  :k06: :k06:

bazen vıcdan azabı duyuyorum nıye zor gelıyo dıye ama gercekten yorucu dımı yanı sadece ben öle hıssetmıyorum.. ???  :k06: sankı agır gelıyo gıbı oluyo cocuguma bakmak dertlenınce  :k06:

hele bazen hıc susmadan ııı ııı dıyo  :cildir: bu ara kulagını cok kasıyo.. bızdede dıs yok 7.aya gırdık .. gec cıksın saglam olur dıyolar alakası varmı bılmıorum  :dontknow: :-\ cıksada kurtulsa dıyorum  :-\ ..

zaten hep sureklı ılgı oyun ıstıyo  :suclu: bıde mırıldanınca susmadan psıkolojı bırakmıyo  ::)

ama dedıgın gıbı canı sagolsun :amin: :nazar:
ah canım benimki sürekli mız mız hep ilgi maymun oldum bazen çok bunalıyorum başka hiçbişi yapamaz oldum.diş çıkarınca neler yapcak bana düşünmek istemiyorum :cildir: :cildir:hele bide çığlıklar kafa bırakmıyor :ehi:dertsiz sıkıntısız çıkarırlar inşallahhh

banu_fth

ay o cıglıklar  :cildir: bazen bagırıyorum sona vıcdan azabı duyuyorum hemen topluyom kendımı elıne bısıler verıorum dıkkatını dagıtmaya calısıyorum  :sad1:  kafa kalmıyo psıkolıjı kalmıyo  :sad1: tatıle ıhtıyacım var ama herseyın bana baktıgı bı tatıl deıl  :cildir: :cildir:
hem grıpım hem adet olcam dusun halımı  :cildir: :cildir:

asya81

Alıntı yapılan: eylül_üm - 09 Haziran , 2012, 19:05:30
ay o cıglıklar  :cildir: bazen bagırıyorum sona vıcdan azabı duyuyorum hemen topluyom kendımı elıne bısıler verıorum dıkkatını dagıtmaya calısıyorum  :sad1:  kafa kalmıyo psıkolıjı kalmıyo  :sad1: tatıle ıhtıyacım var ama herseyın bana baktıgı bı tatıl deıl  :cildir: :cildir:
hem grıpım hem adet olcam dusun halımı  :cildir: :cildir:
ahh ahh bende tatil die yanıom ama kızla zor biraz yani uykusuydu mamasıydı gece uyumamaları tatil zehir olur anca aklı ercek öyle :y25:geçmiş olsun bacım

banu_fth

onun aklı erene kadar bende akıl kalmıycak  :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

işe gıdeyım dıorum evın ısı bıtmııyokı cıkayım sıkıldım boguldum işe e gıtsem aynı sokaklarda dolanıorum ne ıstıyorum dıyorum bazen dolasamıoken dolasmak ıcın delırıyodum sımdı aynı yerler dıye delırıom bende de var azıcık  :BangHead: :k06: :k06:
sımdı evın ısı bıtmıyokı aynı yerler olsada cıksam dıorum  :laughing7: :laughing7:

xxcansuxx

:ehi: :ehi: :ehi: sizinkilerde mi çığlıkçı ayyyy benim kızda öyle bazen kafa bırkmıyor bağırma bağırma diye diye iş yapıyorum "kızımmmmmmmmmm bağırma diyorum sana"  diyorum  :ehi: :ehi: :ehi: sanki anlıyor  :suclu: :suclu: bende evde yalnızken maymun olup çok yoruluyorum eşim gelene kadr halim kalmıyor onunla yerlerde yuvarlanıp oyun oynuyoruz... çok şükür ağlamıyor kızlar çok zor acıktığında bile mızmızlanıyor acım diye ağlamıyor... ağlarkennn kızımmmm diyeyim hemen gülüyor  :nazar: :nazar: :nazar:

bizim için daha dişe çok var sanki doğa ve ezginin başlar artık diş çıkması inşaallah kolaylıkla gelir dişleri kuzuların  :amin: :amin:

asya81

Alıntı yapılan: eylül_üm - 10 Haziran , 2012, 15:24:43
onun aklı erene kadar bende akıl kalmıycak  :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

işe gıdeyım dıorum evın ısı bıtmııyokı cıkayım sıkıldım boguldum işe e gıtsem aynı sokaklarda dolanıorum ne ıstıyorum dıyorum bazen dolasamıoken dolasmak ıcın delırıyodum sımdı aynı yerler dıye delırıom bende de var azıcık  :BangHead: :k06: :k06:
sımdı evın ısı bıtmıyokı aynı yerler olsada cıksam dıorum  :laughing7: :laughing7:
al bendednde okadar :toothy10: :toothy10: gezme sevmesdim şimdi ölüom gezeyim die :toothy10: :toothy10:

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Haziran , 2012, 19:21:02
:ehi: :ehi: :ehi: sizinkilerde mi çığlıkçı ayyyy benim kızda öyle bazen kafa bırkmıyor bağırma bağırma diye diye iş yapıyorum "kızımmmmmmmmmm bağırma diyorum sana"  diyorum  :ehi: :ehi: :ehi: sanki anlıyor  :suclu: :suclu: bende evde yalnızken maymun olup çok yoruluyorum eşim gelene kadr halim kalmıyor onunla yerlerde yuvarlanıp oyun oynuyoruz... çok şükür ağlamıyor kızlar çok zor acıktığında bile mızmızlanıyor acım diye ağlamıyor... ağlarkennn kızımmmm diyeyim hemen gülüyor  :nazar: :nazar: :nazar:

bizim için daha dişe çok var sanki doğa ve ezginin başlar artık diş çıkması inşaallah kolaylıkla gelir dişleri kuzuların  :amin: :amin:
ahh bacım ahh büyüdükçe zorlaşıyor derlerdi inanmasdım benşmki yürüyünce anamı ağlatcak :honk: inşallah czanım dişler bei ürkütüyor duble huysus olacak korkuyorum :cildir: :cildir:

aydinays

Rabbim tardımcın olsun canım. Kayra eskiye nazaran daha iyi. Ama hala huysuz. Hala kusuyor. Hala onunla ev işi yetiştiremiyorum.  :BangHead: :BangHead: :BangHead: Ama herşeye rağmen yavrumdan yana razıyım. Rabbim sağlıkları göstersin bizim 3. ve 4. dişlerin yolu göründü. Bir kaç gün içinde sanırım çıkar. Onunda huysuzluğu var.  :love9: :love9: :love9: :love9:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

asya81

Alıntı yapılan: aydinays - 11 Haziran , 2012, 10:10:30
Rabbim tardımcın olsun canım. Kayra eskiye nazaran daha iyi. Ama hala huysuz. Hala kusuyor. Hala onunla ev işi yetiştiremiyorum.  :BangHead: :BangHead: :BangHead: Ama herşeye rağmen yavrumdan yana razıyım. Rabbim sağlıkları göstersin bizim 3. ve 4. dişlerin yolu göründü. Bir kaç gün içinde sanırım çıkar. Onunda huysuzluğu var.  :love9: :love9: :love9: :love9:
amin canım :amin: :amin: :amin: maşallah dişlerde sıraya girmiş :nazar: :nazar: huysusluğu ondandır annesi bak bitsin pamuk gibi olcak.benimkinde henüz diş miş yok ama benimkinin huyu böle :cildir: :cildir:

asya81

anneciğim sen mışıl mışıl uyurken bikaç şey yazayım dedim zırt die uyansın şimdi :k06: küçük kuzum artık seni tutup yürüttüğümde koşuyorsun :ehi: bıraksam gitcen sıpa.emekleme çalışmalarındasın bi bakıyorum yatak altında bi bakıom kapı ağızındasın :k06: yürüteçe koyduğumda peşimden geliyorsun köşe sehpa üstündekilere ulaşmaya çalışıp ulaşamayınca kızıyorsun.gece sürekli tepikleme halindesin gümbürtü duyuyorum bakıyorum yan yatmışsın bi gümbürtü daha yüz üstüsün.yatağını değiştik bu yüzden baş tarafına 50cm yere boyuna sığmaya çalışıyorsun.artık oyuncaklardan sıkıldın değişik şeyler almak lazım sana.bu arada dişlerden hala ses yok annem peki bu neyin huysusluğu kuşum.bugun anneanne geliyor kuzum :hello2: bizi alcaklar dayıyla ankeraya gitcez dedeyle teysede özlemiş seni cadı kızım uslu ol emi orda anneyi üzme

asya81

bitanecik KIZIM HALA ANNEANNEDEYİZ BABAYI ÇOOOK ÖZLEDİK :y25: YARIN GELİCEK ALLAHIN İZNİYLE :amin:GELELİ 10GÜN OLUYOR GELDİK GELELİ GECE UYKULARIN TUHAFLAŞTI 3E KADAR FOKURDAYIP DURUYORSUN YATAKTA BİR SAĞINA YATIYORSUN BİR SOLUNA RAHAT POZİSYONU BULANA KADAR SÜREKLİ MIZ MIZLIK YAPIYORSUN.BU ARADA ARTIK YÜRÜTEÇLE KOŞUYORSUN HAFİF DESTEKLE YÜRÜYORSUN AMA OTURMA YOK HALA KÜT YERE :toothy10: ÖNCE OTUR KIZIM YÜRÜMENİN ACELESİ YOK.DÜN İLACIN NEFES BORUNA KAÇTI ÇOK KORKUTTUN KIZIM BİZİ :y25: YANLIZ DEĞİLDİM ALLAHTAN YOKSA ELİM AYAĞIMA DOLANIRDI.BU ARADA BABA DİYOR BENİM KIZIM AMA ANNE DENMİYOR :caca: ALLAHA EMANET OL KUZUM

melek100lü

:nazar: :nazar: maaşallah fındık kurduna :opucuk: çok geçmiş olsun canım  :flowers: rabbim görünmez kazalardan belalardan

korusun yavrularımızı acılarını göstermesin inşallah :amin: :amin: :amin: benim görümcemin oğluda örümcekle

çok harekertli maaşallah ama normal oturamıyor

aynı seninki gibi baba diyor anne demiyor  :k06: :k06:

:nazar: :amin: ALLAH A EMANET OLSUNLAR İNŞALLAH :amin: :nazar:

asya81

Alıntı yapılan: melek100lü - 29 Haziran , 2012, 12:45:47
:nazar: :nazar: maaşallah fındık kurduna :opucuk: çok geçmiş olsun canım  :flowers: rabbim görünmez kazalardan belalardan

korusun yavrularımızı acılarını göstermesin inşallah :amin: :amin: :amin: benim görümcemin oğluda örümcekle

çok harekertli maaşallah ama normal oturamıyor

aynı seninki gibi baba diyor anne demiyor  :k06: :k06:

:nazar: :amin: ALLAH A EMANET OLSUNLAR İNŞALLAH :amin: :nazar:
saolasın canım amin :amin: anne bakar baba der bu yaramaslar :laughing7:inşallah sende güzel şeyler paylaşırsın bebişinle  :amin: senin bebiş inşallah uslu gazsıs iştahlı olur :amin: :amin: