FINDIK KURDUM :)

Başlatan asya81, 08 Aralık , 2011, 13:04:15

« önceki - sonraki »

asya81

FINDIĞIM DÜN GECE İLK KEZ 1DE DEĞİLDE 12DE YATTIN NASIL OLDUYSA :-ooo TABİ KARMI ETTİK BİLEMEDİM SAAT 6YA KADAR HER SAAT BAŞI UYANDIN ANNEM :cildir: :cildir: DÜN SÜT ALIP YOĞURT MAYALADIM SANA DOKTOR SÜTTEN YAP DEDİ MAMADAN İYİ OLMAS PEK SEVMEDİN BENDE İÇİNE KAYISI PİRESİ ATIP YEDİRDİM O ZAMAN YEDİN KUZUM :aferin: SANA VERMEDEN HERŞEYİ TADIYORUM BENİM BEĞENDİĞİMİ SENDE BEĞENİON KUZUM DEMEKKİ DAMAK ZEVKİMİZ AYNI :toothy10: :toothy10: DÜN KANHURUYA ATIP BABANIN YANINA GÖTÜRDÜM PEK SEVİON GEZMEYİ YETERKİ DURMAYALIM DURDUĞUM AN SIKILIP AĞIT YAKMAYA BAŞLIYORSUN.NAPCAZ SENİN SIKINTILI HALLERİNİ BİLEMEDİM :laughing7:ARTIK EMZİK KONTROLÜN TAM SÜREKLİ ELİNDE AĞIZINA TIKIP TEKRAR ÇEKİP SOKUYORSUN.PÜRENİ ZENGİNLEŞTİRDİM YANİ SEBZE ÇORBASI İÇÇEN ÖĞLEN KUZUM :aferin:ALLAHA EMANET OL ANNEM

tulayysl

masallah doğa kıza. nasıl da buyudu kuzum

asya81

Alıntı yapılan: tulayysl - 05 Nisan , 2012, 09:49:36
masallah doğa kıza. nasıl da buyudu kuzum
:opucuk: :opucuk: EVET TEYSESİ BÜYÜDÜ

asya81

güzel kızım dün akşam 7 gibi babaya gittik ordan alış verişe anlamadığım arabada niye sıkılıveriyorsun.hele trafik durdumu :cildir: :cildir: neyse eve gelip seni yıkadım uyku müziğin olan till i die aldı şarkıyı açtım gvşeyi verdin ama gece 12 gibi tam gece uykusuna geçtin kızım sabah nedense pek iştahsz oluyorsun ne versem öğürüyorsun şu saat oldu hala bişe yediremedim kızım bide vermeyim die kustun kuzum :caca: :caca: napcaz bu iştahsızlığı.tarhana çorbasınıda sevmedin ağızını mühürlüyorsun resmen bi 10gün sonra yine deneyeceğim minnoşum

HASRET!M S@N@

yemeklere geciş evresi yasıyorsunuz galiba cnm
allah kolaylık versin inş iştahı acılır her yemekten yer

asya81

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 07 Nisan , 2012, 11:45:41
yemeklere geciş evresi yasıyorsunuz galiba cnm
allah kolaylık versin inş iştahı acılır her yemekten yer

İNŞALAH CANIM YAA HERŞEYE ÖĞÜRÜYOR NE ZAMAN GEÇECEK BU BİLMİYORUM.HER BEBEK BÖYLEMİ BENİMKİNEMİ MAHSUS DİYETTE SANKİ ZİLLİ

HASRET!M S@N@

basta öyle oluyor cnm
benm yegenimde kusardı hiç yemek yemezdi agzını acmazdı
simdi nasıl yiyor bir görsen asla vazgecme yedir alıstır
sonra rahat edersin herseyden tattır cnm

asya81

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 07 Nisan , 2012, 12:05:46
basta öyle oluyor cnm
benm yegenimde kusardı hiç yemek yemezdi agzını acmazdı
simdi nasıl yiyor bir görsen asla vazgecme yedir alıstır
sonra rahat edersin herseyden tattır cnm

AYY İNŞALLAH CANIM YAA :amin: :amin: :amin: HERŞEYİ YEDİRİYORUM AMA SEVDİĞİ BİŞEYİ BULAMADIM HENÜZ

HASRET!M S@N@

canı o ilk kez bakıyor yemeklerin tadına
ve doğal olarak alısması zaman alacak tatlım sen dert etme
düzelri ve yer cevremdeki herkes senin cektiğini cekti cnm
ama sonrasında alıstılar.

asya81

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 07 Nisan , 2012, 12:16:36
canı o ilk kez bakıyor yemeklerin tadına
ve doğal olarak alısması zaman alacak tatlım sen dert etme
düzelri ve yer cevremdeki herkes senin cektiğini cekti cnm
ama sonrasında alıstılar.

İNŞALLAH CANANCIM

asya81

GÜZEL KIZIM ARTIK GÜNDÜZLERİ HİÇ UYUMUYORSUN ETRAF DAHA TATLI GELİYOR SANIRIM.ANA KUCAĞI TUVALETİN OLDUI ARTIK ORADA YAPION KIZARA KIZARA :toothy10: :toothy10: İLERDE ALTINI DELEYİMDE ORAYA OTIR ANNECİM :toothy10: :toothy10: DIŞARI ÇIKIYORUZ HER AKŞAM BABAYA GİDİP BİRLİKTE DÖNÜYORUS AMA BUGUN HAVA KÖTÜ İKİMİZDE SIKILCAZ EVDE YAĞMUR YAĞIYOR ÇÜNKÜ.BİDE HER AKŞAM YIKIYORUM SENİ ARTIK RAHATLATIYOR SANIRIM BİDENEM.ANNE SENİ SEVİYOR KUZUM

aydinays

Alıntı yapılan: asya81 - 09 Nisan , 2012, 10:23:31
GÜZEL KIZIM ARTIK GÜNDÜZLERİ HİÇ UYUMUYORSUN ETRAF DAHA TATLI GELİYOR SANIRIM.ANA KUCAĞI TUVALETİN OLDUI ARTIK ORADA YAPION KIZARA KIZARA :toothy10: :toothy10: İLERDE ALTINI DELEYİMDE ORAYA OTIR ANNECİM :toothy10: :toothy10: DIŞARI ÇIKIYORUZ HER AKŞAM BABAYA GİDİP BİRLİKTE DÖNÜYORUS AMA BUGUN HAVA KÖTÜ İKİMİZDE SIKILCAZ EVDE YAĞMUR YAĞIYOR ÇÜNKÜ.BİDE HER AKŞAM YIKIYORUM SENİ ARTIK RAHATLATIYOR SANIRIM BİDENEM.ANNE SENİ SEVİYOR KUZUM

Yerim onu ben annesi. demek gezmeleri çok mu severmiş. Canım kızın ne zaman doğmuştu sanırım kayra ile aralarında 4 gün var. Ama seninle aramızda daha fazla vardı sanki  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

asya81

Alıntı yapılan: aydinays - 09 Nisan , 2012, 16:40:29
Alıntı yapılan: asya81 - 09 Nisan , 2012, 10:23:31

Yerim onu ben annesi. demek gezmeleri çok mu severmiş. Canım kızın ne zaman doğmuştu sanırım kayra ile aralarında 4 gün var. Ama seninle aramızda daha fazla vardı sanki  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
3 kasım doğumlu 38+4 de doğdu

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

bende yeyimmmmmmmmmmm  :hungry:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url