27 Nisan , 2024, 16:02:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

FINDIK KURDUM :)

Başlatan asya81, 08 Aralık , 2011, 13:04:15

« önceki - sonraki »

asya81

Alıntı yapılan: aydinays - 23 Mart , 2012, 12:20:25
yerim ben senin doğanı cnm. Asya isim neydi senin daha önce mutlaka sordum ama doğumdan sonra ara verdim ya unutkanlık kusura bakma. Birde doğanın doğum tarihi ne benim oğlumdan büyük mü??? Bizim paşa 07.11.11 doğumlu.
canım benşm kız 03.11.11 doğumlu

asya81

GÜZEL KIZIM BUGUN YİNE BABAYA GİTTİK HAVA ÇOOK GÜZELDİ HEM ANNENDE HAVA ALDI.BU ARADA ANNEN 15GÜNDE 4KİLO VERDİ :basardim: :basardim: DİYETİME DEVAM EDİYORUM YAZA GİRİOZ KIZIM MALUM FİT OLALIM AZCIK :laughing7: :laughing7:

asya81

güzel kızım demin cip cip yaptırdım sana ohh mis gibi oldun annecim şimdi patates havuç kabaklı püreni yiycen kızım akşamda yoğurt denememiz var inşallah seversin kızım :amin: artık daha çok oyun istemeye başladın sabahtan kalkıp oyun oynayalım diyorsun beşiğinin başına gelince annene bir gülücükler atıyorsunki sorma :love9: :love9: bide uykular düzene girse tadından yenmiycen kızım

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 24 Mart , 2012, 11:35:50
güzel kızım demin cip cip yaptırdım sana ohh mis gibi oldun annecim şimdi patates havuç kabaklı püreni yiycen kızım akşamda yoğurt denememiz var inşallah seversin kızım :amin: artık daha çok oyun istemeye başladın sabahtan kalkıp oyun oynayalım diyorsun beşiğinin başına gelince annene bir gülücükler atıyorsunki sorma :love9: :love9: bide uykular düzene girse tadından yenmiycen kızım

:nazar: :nazar: :nazar: maşaallah canım ohhh miz sıhhatler olsun... başladı demek ek gıdaya  inş. severek yiyordur... benim kız yoğurda bayılıyor 40nın içinde tattı şimdi kaşığın ucuyla azcık yoğurt yiyor biz yemek yerken şap şup ediyor çok gülüyoruz o haline istiyor ama biz vermiyoruz devamını... inş.uykularıda düzene girecek doğanın   :amin: :flowers:

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Mart , 2012, 11:51:49
Alıntı yapılan: asya81 - 24 Mart , 2012, 11:35:50

:nazar: :nazar: :nazar: maşaallah canım ohhh miz sıhhatler olsun... başladı demek ek gıdaya  inş. severek yiyordur... benim kız yoğurda bayılıyor 40nın içinde tattı şimdi kaşığın ucuyla azcık yoğurt yiyor biz yemek yerken şap şup ediyor çok gülüyoruz o haline istiyor ama biz vermiyoruz devamını... inş.uykularıda düzene girecek doğanın   :amin: :flowers:
maşallah inşallah iştahlı olur kızın canım önemli cünkü :amin: :amin: :amin:amin inşallahhhh :amin:

asya81

BİTANECİK KIZIM DÜN ELLİ KEZ UYANDIN YİNE  :cildir: :cildir: ARKADAŞIMIN OĞLU İLE 1GÜN VAR ARANIZDA OĞLU ARTIK YATAĞA KOYAR KOYMAZ UYUYORMUŞ MAŞALLAH ONA SENDEN UMUDUM YOK O KONUDA KIZIM :toothy10: DÜN KUSTUN NE VERDİYSEM BUGUN KUSMA OLURMU :aferin: YOĞURDU PEK SEVMEDN ANNEM :igrenc: SÜTLÜ PİRİNÇ UNUNUDA BİBERONDA ALIYON ÖTEKİ TÜRLÜ SEVMİYORSUN KUZUM :laughing7: BAĞIRIP DURUYORSUN ŞUAN.EMZİK ARTIK ELLERİNDE HEP İSTEYİNCE AĞIZINA SOKUYON.BU ARADA DÜN Bİ YÜRÜTECE KOYAYIM NE YAPACAKSIN DEDİM 2DK KOYDUM O ARA İÇERİ KADAR GİTMİŞTİM GELDİMKİ GERİ GERİ BEŞİĞİNE KADAR GİTMİŞSİN KIZIM DAHA DUR NEREYE BÖLE :-ooo :-ooo ALLAHA EMANET OL KUZUM

muhribe

aceleci şimdikiler valla. bıraksan 3 aylıkken yürüyecekler :k06:

asya81

Alıntı yapılan: muhribe - 28 Mart , 2012, 11:40:16
aceleci şimdikiler valla. bıraksan 3 aylıkken yürüyecekler :k06:
HAKLISIN VALLAHİ ZORLARI NEYSE BU ÖZENİ UYKUYA GÖZTERSEK DAHA İYİ OLCAK AMA NERDEE :toothy10: :toothy10:

asya81

asya81

BUNU ÖĞRENMEM LAZIM :toothy10:

muhribe

ne ki o? açılmadı bende  :dontknow:

asya81

Alıntı yapılan: muhribe - 28 Mart , 2012, 11:50:04
ne ki o? açılmadı bende  :dontknow:
İLGİNÇ BİR NİNNİ YOUTUBE DA BULDUM

tulayysl

ewet ben de cok beğenmiştim al yazmalım dizisinde duymöustum

asya81

Alıntı yapılan: tulayysl - 28 Mart , 2012, 12:17:47
ewet ben de cok beğenmiştim al yazmalım dizisinde duymöustum
:icon_thumright:

asya81

FINDIĞIM 5.AYIMIZ BİTTİ ŞÜKÜR DOKTORDAYDIK ANNECİM TABİ YOLDA GİDENE KADAR AĞLAYIP KUSTUN GALİBA ARABA TUTUYOR SENİ NASIL ANNEME GİTCEM BÖLE OURSA ANNECİM :cildir: :cildir: DOKTOR TEYSEYİ GÖRÜNCEDE AĞLIYORSUN ZATEN YARIM KİLOCUK ALMIŞSIN ARTIK DOKTORUMUZ TARHANA ÇORBASI VE MERCİMEK ÇORBALARINA GEÇ DEDİ KIZIM BAKALIM ONLARA TEPKİN NE OLAcak.GERÇİ TALI İLE ARAN YOK MEYVAYIDA SEVMEDİN KAŞIK MAMALARI YANİ KAVONOZ MAMALARINDAN TİKSİNİYORSUN GALİBA ANANIN ELLERİNDEN ÇIKSIN İSTİYON ZİLLİ SENİ :laughing7: SEN YETERKİ YE YAPARIM KUZUM BEN :aferin: PİRİNÇ UNU MUHALLEBİYİDE SEVMEDİN NAPCAZ SENLE KIZIM.ARTIK ANA KUCAĞINA KOYAMIOM SENİ ÇÜNKÜ ÜSTÜNDE DURMUYON KÖPRÜ YAPIP AŞAĞI KAYIVERİYORSUN ELİN DURSA AYAĞIN DURMUYOR.KARNIMDAYKEN ANLAMALIYDIM 35.HAFTA KORDONU DOLAMIŞ 36.HAFTA AÇMIŞ VE 38.HAFTA YİNE DOLAMIŞTIN VE KORDONUNLA DOĞDUN KURTLU KIZ