Hamileyim , Korkuyorum

Başlatan <<<peri masalı >>>, 08 Aralık , 2011, 11:27:18

« önceki - sonraki »

suzannn

Alıntı yapılan: lcy - 10 Aralık , 2011, 11:47:38
dedim ya hamile olduğumu öğrendikten sonra hiç doktora gitmedim onun için hiç birşey kullanmıyorum
ama folic asit çok önemli ilk aylar bencede hemen git hem bebeğini gör rahatla

<<<peri masalı >>>

of ya çok ihmal ettim kendimide bebeğimide hep düşüncesiz insan dolu etrafımda kendi istedikleri olsunda bana ne olacakki bişi olursa ama suclamayı bilirler anca :cussing: :BangHead: :violent1: sinirde kafayı yicem

suzannn

Alıntı yapılan: lcy - 10 Aralık , 2011, 11:55:55
of ya çok ihmal ettim kendimide bebeğimide hep düşüncesiz insan dolu etrafımda kendi istedikleri olsunda bana ne olacakki bişi olursa ama suclamayı bilirler anca :cussing: :BangHead: :violent1: sinirde kafayı yicem
stres yapma en yakın tarihe gün al ve git dr. vitaminlerini al

HASRET!M S@N@

bende hep milletin lafına baktım ve üstüne düşmedim cnm bu yüzden gitti meleğim benim gibi ol istemediğim için sana ısrarla git diyorum kim ne derse desin umursama o eskidenmiş kaç ay sonra doktora gitmek simdiki hamilelikler risklerle dolu bir sürü sebep var buna sen kimsenin lafına bakma kendin ve bebeğini düşün cnm ben anlkadımki bu konuda asırı bencil olacaksın herkes ne derse desin umursamayacaksın  sana tavsiyem doktor yat derse yat kalkma millet ne der diye düşünme

<<<peri masalı >>>

evet doğru söylüyorsunuz cahillik yapıp uzatmıcam bende kim nederse desin başka bir doktordan rabdevu aldım pazartesi günü gidicem en azından yolunda gidip gitmediğini bileyimm ama nasıl gececek hafta sonu onu bilmiyorummmm  :violent1: :violent1:

HASRET!M S@N@

gecer cnm bir yarın ne varki ama sen hep temkinli ol ne olur olur mu iş yapma ayakta fazla kalma 3 ay kim ne derse desin dikkat et

suzannn

Alıntı yapılan: lcy - 10 Aralık , 2011, 12:04:39
evet doğru söylüyorsunuz cahillik yapıp uzatmıcam bende kim nederse desin başka bir doktordan rabdevu aldım pazartesi günü gidicem en azından yolunda gidip gitmediğini bileyimm ama nasıl gececek hafta sonu onu bilmiyorummmm  :violent1: :violent1:
geçer canım merak etme inşallah bebeğinin sağlığıda yerindedir gelişimi iyidir bebeğin ilk oluşumunda folic asit çok önemli dr.lar hamile kalmadan 3 ay önce bile kullanmayı tavsiye ediyorlar

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 10 Aralık , 2011, 12:06:12
gecer cnm bir yarın ne varki ama sen hep temkinli ol ne olur olur mu iş yapma ayakta fazla kalma 3 ay kim ne derse desin dikkat et

çabuk geçsin yarında zaten fazla ilgilenmiyorum işlerle çalışıyorum biraz işte yoruluyorum ama dikkat ediyorum etmezmiyim zaten aklım çıkıyor bişi olacak diye korkuyorum inşallah pazartesi günü iyi haberler alırımmm  :amin: :amin: dua edin bebeğime bişi olmasın

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 10 Aralık , 2011, 12:08:34
Alıntı yapılan: lcy - 10 Aralık , 2011, 12:04:39
geçer canım merak etme inşallah bebeğinin sağlığıda yerindedir gelişimi iyidir bebeğin ilk oluşumunda folic asit çok önemli dr.lar hamile kalmadan 3 ay önce bile kullanmayı tavsiye ediyorlar

emin ol gittiğim doktorla görüşüp ne gerekiyorsa tek tek yapıcam ve ihmal etmicem

suzannn

hayırlı haberlerini bekliyoruz canım

HASRET!M S@N@

güzel haberlerle gel inş cnm bnm

kuzucuk

CANIM GÜZEL HABERLERİNİ BEKLİYORUZ İNŞALLAH  :amin:  :amin:  :amin:  :nazar:  :nazar:  :nazar:

<<<peri masalı >>>

kızlar 12 gidiyorum hastaneye dua edin güzel haberlerle döneyimmm  :amin: :amin: :amin:

senayy88

inşallah canım geldiğin gibi hemen yaz olur mu inşallah değerin çok çok yüksek çıkar :amin:

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: senayy88 - 12 Aralık , 2011, 10:22:14
inşallah canım geldiğin gibi hemen yaz olur mu inşallah değerin çok çok yüksek çıkar :amin:

İNŞALLAH CANIMMM  :amin: :amin: