27 Nisan , 2024, 20:51:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamileyim , Korkuyorum

Başlatan <<<peri masalı >>>, 08 Aralık , 2011, 11:27:18

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ruyam616 - 09 Aralık , 2011, 01:20:30
korkma canim biseycik olmaz allahin izniyle...
arkadaslara katiliyorum alttan baktirma derim bende :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
ins sorunsuz guzel bir hamilelik gecirirsin :amin: :amin: :amin:
bence tam tersi alltan bakmak bazen daha iyi ilk zamanlarda en azindan  ::) ordan daha net gözüküyo  :k06: bebege bi zarari yok bana ilk zamanlardan simdiye kdar hala alltan bakiyo doktorum  ::)
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

aleyna635

korktuğun şey bu mu cnm.arkadaşalrın dediği gibi keşke bizde hamile kalsak ve alttan üstten nerden isterse baksın doktor.gösteririm bende.  :tongue3: :tongue3: :tongue3:

<<<peri masalı >>>

kızlar allah sizden razı olsun çok güzel moral verdiniz bana allahım olmayan herkeze bebiş nasip etsin inşallah  :amin: hamile olan herkezinde rabbim yardımcısı olsun sağ salim bebişlerini kucaklarına alsınlar  :amin: hepinize tek tek teşekkür ederim ve artık karalıyım doktorum ne derse onu yapacağım bebişim için  ;)

<<<peri masalı >>>

kızlar ya benim bugün randevum vardıya iptal oldu
ve benim gidecek olduğum doktorum sadece perşembe günü boşmuş  :caca: ne yapmalıyım sizce bekleyeyimmi yoksa başka bi doktoramı gideyim çokmu geç olur perşembeye kadar henüz hiç doktora gitmedim hamile olduğumu ögrendikten sonra korkmaya başladım ya bişi olursa bebeğime

suzannn

bence devamlı ulaşabileceğin bir dr. bul

<<<peri masalı >>>

bugün randevuyu ben iptal etmek zorunda kaldım gidemicem çünkü önümüzdeki hafta içinde perşembe boş kalmış ooooffffffffff ya korku sardı :-\

HASRET!M S@N@

baska doktora en kısa sürede git mutlaka  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

suzannn

kaç haftalık oluyor sat a göre

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 10 Aralık , 2011, 11:03:03
eğer son adet günümden hesaplarsam 6 haftalık oluyor ama bende ne mide bulantısı falanda yok korku sardı beni iyice

suzannn

Alıntı yapılan: lcy - 10 Aralık , 2011, 11:13:26
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 10 Aralık , 2011, 11:03:03
eğer son adet günümden hesaplarsam 6 haftalık oluyor ama bende ne mide bulantısı falanda yok korku sardı beni iyice

git bence bebeğini görürsün

HASRET!M S@N@

ilk zamanlar bence doktor işi sıkı tutulmalı öğreneli epey oldu simdiye kadar gitseydin neyse bence hiç vakit kaybetme git sana ilaç falan verecektir bebeğin için faydalı olacaktır cnm

<<<peri masalı >>>

haklısınız kızlar kendimi kötü hissediyorum

suzannn

folic asit alıyormusun

<<<peri masalı >>>

dedim ya hamile olduğumu öğrendikten sonra hiç doktora gitmedim onun için hiç birşey kullanmıyorum

HASRET!M S@N@

tatlım hemen git ve tedbirini al canım benm ne kadar erken gidilirse o kadar iyi