çocukken yaptığınız ama şimdi yapmam dediğiniz şeyler neler

Başlatan <<<peri masalı >>>, 08 Aralık , 2011, 10:21:41

« önceki - sonraki »

Nezo

Halamların Evinin Önünde Bi İncir Ağacı Vardı Altına da Kireç Kuyusu Kazmışlar Annemde Bana Yeni Çizme Almıştı Giydim Onları Çıktım Ağacın Tepesine Sonra Ayağım Kaydı Kafa Üstü Kireç Kuyusuna Düştüm Mahalleli Koştu Bi Amca Çıkardı Beni  :ehi: Çizmem Çıkmış Ayağımdan Kireçlerin İçinde Kaybolmuş Eve Bi Vardım Ben Hortlak Bi Ayakta Çizme Öteki Yalın Ayak Annem Beni Dövmüştü  :toothy10:

Daha Hangini Anlatsam  ;D

Küçükken Evin Önünden Geçen Her Seyyar Satıcıyı Durdurup Bekleyin Annem Alacak Dermişim Adamlar Bekleyip Bekleyip Giderlermiş  :ehi:

Bi Arkadaşımla Taklacılık Oynarken Omzunu Kırdım  :ehi:

Parka Anneme Haber Vermeden Giderdim Annem Beni Her Yerde Arardı En sonunda Eline Ne Geçtiyse Döve Döve Eve Getirirdi.  :ehi:

Kız Kardeşim Benden 3 Yaş Küçük Yeni Doğduğunda Annem Bi Ara İkimizi Aynı Odada Bırakıp Dışarı Çıkmış Bende Kapıyı Kilitleyip Kardeşimin Üstüne Oturmuşum  :ehi:

Lisedeyken Voleybolcuydum Okuldaki Çocuğa Artislik Yapmaya Kalktım Voleybol Topuyla Dizimde Sektirmeye Başladım Accık Fazla Vurmuşum Topa Güüüüm Suratıma  :ehi:

Lisede Okulun Camını Kırıp Bütün Sınıftan Para Toplayıp Camı Yaptırıp Kalan Parayıda Yemiştim  :ehi:

İlkokuldayken Çocuğun Biri Bana Küfretmişti Sonra O Çocuğu Yakalayıp Şemsiyeyle Kafasına Yarık Açtım  :ehi:

Herkesle Oynar Canım Sıkılınca Herkesi Döverdim  :ehi:

Daha Doluuuuuuuu  :basardim: :basardim: :basardim: :basardim:

<<<peri masalı >>>

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

maşallah yaramazlıkta bir ödül verelim nezcim sana   :toothy10:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

gökçe58

Nezo

Bunlar Genelde Çocuklardaki Yaramazlıklar Konusu Açılınca Annemden Babamdan Duyduklarım  :ehi: Arkadaşlarımın Annelerine hiiiiç Geçmedim Daha  ;D

Sağolun Kızlar  :basardim: :basardim: :basardim:

cute552

benimde var çocukken evimizin hemen arkasında samanlık vardı ineklerimiz vardıda ondan ben kibit elimde yaktım orasını ben okadar kibritin okadar yakıcagını tahmin etmiyodum annemde hamile banyoda elde çamaşır yıkıyomuş az kalsın onuda hem dumandan zehirlicekmişim hemde yakıcakmışım çocukluk işte

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

nazlıyarim

beni annem bi anlatsın kadın çook dolu çook.utanıyorum şimdi ama çocukluk okuldan eve dönüşlerim başka çocukların faciası olurdu dövmediğim çocuk yarmadığım kafa kalmamıştı derdim neyse ozamanlar sülalenin en başaklısı diye sever beni amcamlar. neyse ben bi bisiklet kazası maceramı anlatayım sene 89 belki 90falan aksam ezanı okunmus mah.geziom ben ozamanlar sokak lam.yok bende eve yaklastım ama halamın arsasıyla bızım bahce yan yana fakat dıkenlı tellerle sınrlı etrafı arkamdan arkadasım gelıodu döndüm arkamıda arkadasıma el sallıom hemde suruyorum cok yeteneklıyımdır :) sen ben o dıkenlı tellerın arasından o bahceye bi girmişim babanemde süpürge otu dikmiş 2 mt.olmuş onlarda ben aralrında kaybolmuşum allahtan ölmedim bayılmışım ayılırken bi köpeğimiz vardı sadece onun sesını derınlerden duyuyorum bıde bı ıslaklık suratımda kuçu aglaması havlaması sonra babam o karanlıkta buldu benı resmen pestilim çıkmıştı annemin çığlığı söylenmesi halen aklımda  :y25: ama çizilmedik bi yerim kalmamıştı neyseki  iz kalmadı köpeğimizin salyası ilaç gibi geldi bunu hiç unutmuyorum.asla karanlıkta bisiklet sürmem ve sürmedim.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

___kıymık___

kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

iklima

Bayıla bayıla yedigim jelibonları yemem.millet evlenip çocuk yapma hayali kurar.ben mutfagımda cici cici kavanozlar içinde her çeşit jelibonum oldugunu hayal ederdim.taki kocişi taniyana kadar.tüm kavonazları boşaltırdı 1günde :( birde yapılışını gördüm tiksindim.yemem yedirtmem
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!