çocukken yaptığınız ama şimdi yapmam dediğiniz şeyler neler

Başlatan <<<peri masalı >>>, 08 Aralık , 2011, 10:21:41

« önceki - sonraki »

medine

:toothy10: :toothy10: :toothy10:daha cok maceram varda hatirlamiyorum hepsini hele bitane var soylesem gulmekten ne hale gelirsin bilmem artik :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
sen benim herseyimsinn:)

HASRET!M S@N@

bizimde bir agacımız vardı cok büyüktü hepimizin dalı vardı aysegül deyince aklıma geldi o dallara cıkar üstünde elişi yapardık düşünebiliyor musunuz oya kazak hırka lif falan benm hep tığım düserdi ne salaklık ya koca yerleri bos koy sen cık agacın dalına  :ehi: :ehi: :ehi: arkadaslarla hatırladıkca güleriz hala

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 10 Aralık , 2011, 15:49:16
bizimde bir agacımız vardı cok büyüktü hepimizin dalı vardı aysegül deyince aklıma geldi o dallara cıkar üstünde elişi yapardık düşünebiliyor musunuz oya kazak hırka lif falan benm hep tığım düserdi ne salaklık ya koca yerleri bos koy sen cık agacın dalına  :ehi: :ehi: :ehi: arkadaslarla hatırladıkca güleriz hala
ay evet bizde çıkar kitap okurduk ağaçta
bide yaprakları birbirine dallarla tutturup mötif yapardık
çamurdan tencere terlik yapar kuruturduk,heykeltıraş gibi :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: medine - 10 Aralık , 2011, 15:39:40
:toothy10: :toothy10: :toothy10:daha cok maceram varda hatirlamiyorum hepsini hele bitane var soylesem gulmekten ne hale gelirsin bilmem artik :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
medoooooooş anlat çok merak ettim

HASRET!M S@N@

seninle cok benziyor cocukluk anılarımız aysegül aynılarını bende yaptım bir tane daha agacımız vardı tepesinde evcilik oynardık arkadaslarla ya simdiki cocuklara bakıyorumda kendimden utanıyorum  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

evet bende çok benzettim canancım yazdıklarını okuyunca,konya kayseri yakın zaten çoğu şeyi benziyo şive bile
ha bide biz elişi yapardık :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: dantel gulaca girerdik,sizdede varmıydı o yarış yapardık ipi elimize sarıp hızlı örmek için 

HASRET!M S@N@

evet evet cok yaptık hatta birbirimize hediye yapardık liflerin üstüne bas harfimizi falan işlerdik sonra kavga edince tekrar birbirimize verir yada atardık ya camiye giderdik hep birlikte caminin orda bayır vardı her seferinde orda kosardık  :toothy10: :toothy10: :toothy10: abdestimiz kacardı suda yoktu ozamanlar abdessiz kuran okurduk camiden cıkardık yazmalar boyuna atırlır ceket bele baglnır öylece eve gelirdik cok komikti ya cocuklugum ama o arkadaslarımla hiç kopmadım halen görüşüyoruz onlar benm kardesim hepside

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

evet ya yazları o kurslara gitmek okul kapanınca erken kalkmaya devam etmek nasılda zor gelirdi
sonra 1 yıl gönderdiler beni bide :ehi:
Allah razı olsun hocamdan ve ailemden sonra çok memnun kaldım ama o zaman çok sıkılıyordum
bide biz akşam ezanına kadar sokakta oynardık,annem çağırınca ağlardık
yedi kiremit yakartop,stop oynardık,ip atlardık of of çok özledim bak şimdi

HASRET!M S@N@

biz yedi yasından adet görene kadar her yaz gittik daha yetmezdi aksam karanlıktan sonrada devam ederdik ya ama o camilere iyiki gitmişim aklıma gelse daha cok komik seylerimizde vardı hatta birinde iki paket sigara aldık birini bölüştük digerini gömdük hala bulamayız o isgarayı nasıl gömdüysek korkudan ya cahillik işte iyi birseye özen değil mi

<<<peri masalı >>>

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :occasion5: :occasion14: koptum kızlar ya

ben çok yaramaz deildim hatta o kadar sakindim ki oyun oynamaya gittiğimde üzerim batacak diye eteklerimi falan toplar öle otururdum  :laughing7: :toothy10: :ehi:

suzannn

okullarda böyle kolları çalıştırmak iiçin bişeyler vardı dümdüz bi çubuk gibi bişey onların üstüne çıkardım test dururdum hatta bi keresinde düştüm kafam yarıldı şimdi olsa hayatta yapmam yapanada kızarım

medine

sen benim herseyimsinn:)

Lă_Tăhzen!

yaz tatıllerınde köyumuze gıttıgımızde köyun mezarlıgına gıderdı ta ıssız yerlerıne kadar sımdıkı aklım olsa asla gitmem   :-ooo babaannem kandırırdı seytan kandırır sızıde goturur bak bıdaha gıtmeyın diye :D

bende cok döverdım cok saldırgandım özellıkle kız kardesıme satasanları  hala da olsa gercı hıc gocunmam döverım bıze dokunmayan yılan bın yıl yasasın :D

apartmandakı merdıvenlerın nereye gıdersem gıdeyım tek tek sayardım hem ınerken hem cıkarken :D

ramazanlarda anneme orucluyum derdım ama aslında oruc tutmazdım gızlı gızlı yerdımm  :ehi:

ne bıleyım aklıma gelenler muhakkah cok anılar vardır  hey cocuklugum heyyy

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

:ehi: oruç yiyordun ha çok güldüm,ah aha nasılda geldi geçti çocukluğumuz,o günlere sadece 1 gün dönsek

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 10 Aralık , 2011, 15:12:28
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 10 Aralık , 2011, 14:12:40
cocukken cok cocuk doverdim ama simdi bu aliskanligimi biraktim   :ehi:

süpersin ablamda çok döverdi hırsını alamadımı ısırırdı :ehi:
Sen beni ne sandin bir yas buyuk abim var
kucukken o beni kollayacagina ben onu kollardim onun icin yoldan gecen sucu gunahi olmayanlari dovdum
ah kadar kiymet bilmeyen abim ahhh  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: