İÇİM YANIYOR........KADRİYEM BEBEĞİNİ KAYBETTİ :(((((((((((((((((

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 07 Aralık , 2011, 19:23:07

« önceki - sonraki »

ruyam616

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: oooffff cok ama cok uzuldum tekrar tekrar okudum acaba yanlismi goruyorum diye icim burkuldu ne diyecegimi bilemiyorum allah sabirlar ihsan eylesin :amin: :amin: :amin: :amin: allah boyle bir aciyi tekrar yasatmasin ins en kisa zamanda tekrar melegine kavusursun canim :amin: :amin: :amin:
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******

gökkusağı

arkadaşlar hepinizden allah razı olsun ii dilekleriniz ve dualarınız için.konu açmıştım kanımda toksoplazma çıktı die malesef bebeğe ciddi hasarlar veriomuş bu bakteri ama benim kan sonuçlarım ve yapılan testler yalancı pozitif çıkabileceği doğrultusundaydı.dr um beni çok umutlandırdı ne yazıkki  bişey yok die ama emin olamadık ve amniosentez yaptırdık 1 ay önce.sonuçlar geçen p.tesi çıktı ve ne yazıkki bebeğime de bulaşmış sinir sistemine ve bebeğe ciddi hasarlar veren bi durummuş.riski göze alamadık ve malesef salı günü hastaneye yattım 15 saatlik sancı sonrasında oğlumu aldılar.normal doğum yaptım.çok zor bi durum rabbim herkesin bebeğini korusun çok zor.allaha sığınmaktan başka birşey gelmiyor insanın elinden.bu halimize hamd olsun.şimdi tedaviye başliicam.inş tez zamanda iyileşip yeniden hamile kalabilirim.dualarını eksik etmeyen arayıp soran burdan yazan herkesten allah razı olsun.hamilelere söyleyebileceğim tek şey dikkatli olmaları.bu işin şakası yokmuş malesef insanın içine kor düşebiliyor bi anda.3 aydır konduramıyordum ama elim hepyüreğimdeydi.sonuç ne çıkacak nolacak die.son 1 ayımı hiç saymıyorum bile.kendinize çok dikkat edin hepiniz allaha emanet olun  :amin: :amin:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

suzannn

canım benim tedavini aksatma inşallah rabbim yüreğindeki acıyı dindirir sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eder sana bebeğini kaybetmene neden olan bu enfeksiyon bir daha karşına çıkmayacak

Sır_Çiçegi

cnm Allah yardımcın olsun diyecek söz bulamıyorum rabbim en kısa zamanda saglıgına kavuştursun seni  :amin:
:amin: inş. tekrar hamile kalıp saglıklı bir şekilde dogum yaparsın  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

gökkusağı

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 09 Aralık , 2011, 14:52:12
canım benim tedavini aksatma inşallah rabbim yüreğindeki acıyı dindirir sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eder sana bebeğini kaybetmene neden olan bu enfeksiyon bir daha karşına çıkmayacak

saol canım allah razı olsun.kısmet diyorum vardır rabbimin bi bildiği
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

gökkusağı

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 09 Aralık , 2011, 14:53:09
cnm Allah yardımcın olsun diyecek söz bulamıyorum rabbim en kısa zamanda saglıgına kavuştursun seni  :amin:
:amin: inş. tekrar hamile kalıp saglıklı bir şekilde dogum yaparsın  :amin:

saol cnm bu da benim imtihanım heralde.rabbim daha büyük dertlerden korusun hepimizi.bu halimize de hamdolsun  :amin:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

suzannn

Alıntı yapılan: kadriyee - 09 Aralık , 2011, 14:53:58
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 09 Aralık , 2011, 14:52:12

saol canım allah razı olsun.kısmet diyorum vardır rabbimin bi bildiği
evet canım onun bu dünyada yiyecek ekmeği içecek suyu yokmuş imtihanın bu imzanda yazan gibi sabret mükafatını rabbim verir

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 09 Aralık , 2011, 14:48:59
arkadaşlar hepinizden allah razı olsun ii dilekleriniz ve dualarınız için.konu açmıştım kanımda toksoplazma çıktı die malesef bebeğe ciddi hasarlar veriomuş bu bakteri ama benim kan sonuçlarım ve yapılan testler yalancı pozitif çıkabileceği doğrultusundaydı.dr um beni çok umutlandırdı ne yazıkki  bişey yok die ama emin olamadık ve amniosentez yaptırdık 1 ay önce.sonuçlar geçen p.tesi çıktı ve ne yazıkki bebeğime de bulaşmış sinir sistemine ve bebeğe ciddi hasarlar veren bi durummuş.riski göze alamadık ve malesef salı günü hastaneye yattım 15 saatlik sancı sonrasında oğlumu aldılar.normal doğum yaptım.çok zor bi durum rabbim herkesin bebeğini korusun çok zor.allaha sığınmaktan başka birşey gelmiyor insanın elinden.bu halimize hamd olsun.şimdi tedaviye başliicam.inş tez zamanda iyileşip yeniden hamile kalabilirim.dualarını eksik etmeyen arayıp soran burdan yazan herkesten allah razı olsun.hamilelere söyleyebileceğim tek şey dikkatli olmaları.bu işin şakası yokmuş malesef insanın içine kor düşebiliyor bi anda.3 aydır konduramıyordum ama elim hepyüreğimdeydi.sonuç ne çıkacak nolacak die.son 1 ayımı hiç saymıyorum bile.kendinize çok dikkat edin hepiniz allaha emanet olun  :amin: :amin:
ah cnm benim valla günlerdir aklimdasin  :y25: :y25: :y25: güclü olmaya calis unutamazsin belki ama aklina getirme  :opucuk: insallah bu sinavdan sonra bidaha hamile kalcaksin sagliklan hayirliiylan   :amin: :amin: bende 2melegimi cennete yolladim biliosun seni cok iyi anliyorum cnm  :sad1: senin acin takibi daha agir ama aci iste derecesi olmuyo  :crybaby2: :crybaby2: her ne konuda olursa olsun dinlerim seni yardimci olurum  cnm  :opucuk: seni cok ama cok seviom cnm kendine cok iyi bak tedavini ol bundan sonra aci deil mutluluklar yasa insallah  :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

gökkusağı

Alıntı yapılan: gulum22 - 09 Aralık , 2011, 14:56:11
Alıntı yapılan: kadriyee - 09 Aralık , 2011, 14:48:59
ah cnm benim valla günlerdir aklimdasin  :y25: :y25: :y25: güclü olmaya calis unutamazsin belki ama aklina getirme  :opucuk: insallah bu sinavdan sonra bidaha hamile kalcaksin sagliklan hayirliiylan   :amin: :amin: bende 2melegimi cennete yolladim biliosun seni cok iyi anliyorum cnm  :sad1: senin acin takibi daha agir ama aci iste derecesi olmuyo  :crybaby2: :crybaby2: her ne konuda olursa olsun dinlerim seni yardimci olurum  cnm  :opucuk: seni cok ama cok seviom cnm kendine cok iyi bak tedavini ol bundan sonra aci deil mutluluklar yasa insallah  :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

ahh gülümmm cnm benim doğru diosun bunun ölçüsü yok bende ilk bebeğimi kaybettiğimde yine böyle üzülmüştüm ne hissetmiş ne de cinsiyetini öğrenmiştim ama ölçüsü yok işte.evlat evlat sonuçta küçüğü büyüğü kızı erkeği yok malesef.saolsun tüm sevdiklerim yanımda zaten uzun bi tatile çıkıcam ailemin yanına gidicem inş.umarım toparlanıp dönerim dualarınızı eksik etmeyin benden.allah razı olsun herkesten  :amin:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

Balböceği

Canim kadriyem, dualarimiz seninle insallah hersey yoluna girecek.
dedigin gibi cik bi tatile kafani topla, Rabb'im hayirli evlatlar versin sana  :amin:
kendine cok iyi bak allah'a emanet ol canimin ici  :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım benim yazdıklarını görünce çok sevindim,ne kadarda güçlüsün,Allaha teslim olmuşsun,inşallah rabbim bunların mükafatını verecek sana canımmmmm

derbeder

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 09 Aralık , 2011, 15:48:14
canım benim yazdıklarını görünce çok sevindim,ne kadarda güçlüsün,Allaha teslim olmuşsun,inşallah rabbim bunların mükafatını verecek sana canımmmmm
yazisini okuyunca banada cok guclu geldi, Rabbim ins. seninde yuzunu guldurecek Kadriyecim. herkesin bir imtihani var iste ne yaparsin. Allahim baska dert tasa vermesin  :amin:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

oslemturgay

canım benim okur okumaz içim yandııı allah sabırlar versin
bundan beterinden korusun birdaha yaşatmasın inşallah

melekdiliyorum

✿گสЯเ_ќĮż✿

BEN KONUYU DAHA YENİ GÖRÜYORUM KADRİYECİM  :'( :'( :'( ÇOK AMA ÇOK ÜZÜLDÜM CANIM BENİM.  :y25: :y25: AY NE KADAR ZOR BİR DURUM.RABBİM SABRINI ARTIRSIN CANIM  :amin: :amin: ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN.İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA DAHA SAĞLIKLI BİR GEBELİK YAŞAR VE GÜZEL HABERLERİNİ BİZLERLE PAYLAŞIRSIN  :amin: :amin: BÖYLE BİR OLAY GEÇEN YILDA BENİM TEYZEMİN KIZINDA OLDU.VE ÜSTELİK HERŞEY NORMALKEN DOĞUMA 1 HAFTA KALA BEBEĞİNİN KALBİ DURDU VE SEZERYANLA DOĞUM YAPTI.ÖLÜ BEBEĞİ VERDİLER ELLERİNE.  :crybaby2: AY ÇOK KÖTÜYDÜ.  :'( ALLAHIM YAŞATMASIN KİMSELERE  :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?