İÇİM YANIYOR........KADRİYEM BEBEĞİNİ KAYBETTİ :(((((((((((((((((

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 07 Aralık , 2011, 19:23:07

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

cnm benim çok üzüldüm yazılanları okuyunca inş allahım tekrardan yüzüne güler allahım sabır versin dualarım seninle cnm
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

___kıymık___

kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

HASRET!M S@N@

güzel arkadasım okurken gözlerime inanamadım ya gözlerim doldu ve suan aglıyorum inan ki cok üzüldüm cok allahım sana bol sabır versin hep duamdasın cok zor bir sınav ama gececek inş sağlıklısından tekrar olacak gülüüm yaaaaa  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :y25: :y25: :y25:

Ya-semin

çok üzüldüm canım, inan okuyunca içim cız etti... ne diyeceğimi ne yazacağımı bilemiyorum, Rabbim bol sabırlar versin inşallah... umarım bundan sonra Rabbim sana sağlıklı, hayırlı bir evlat nasip eder ve onun mutluluğuyla bu yaşadığın acıyı unutursun :amin: :amin: :amin: :amin:
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

rusta

inanamıyorum ya çok üzüldüm kadriyecm inan girmiyodum bi kaçgündür siteye yeni gördüm..içim cız etti rabbim sabır versin ne diyim :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: .. tarifi yoktur eminim söyleyecek bişey yazacak kelime bulamıyorum ama allahtan gelen herseye razıyız canm sabır..dinlen nerde nasıl mutlu olabileceksen onu yap unutmaya çalış içini ferah tut..umarım tez zamanda bu acıyı unutturacak meleğin gelir yine bulur seni  :amin: :amin: :amin: :amin:allah yardımcın olsun bitanem

azelia

Canım benim, daha yeni girebildim siteye ve inanılmaz üzüldüm:( allah yardımcın olsun, sabrını versin, yazdıklarından anladığım kadarıyla da o kadar güçlüsün ki, ve inancın o kadar sağlam ki eminim bunun mükafatını en kısa zamanda alacaksın canım:( dualarım seninle olacak kadriyecim...

doğangüneş

rabbim yüreğini genişletsin ruhunu ferahlatsın işallah cnm..çok zor bir durum sözün bittiği yer ama rabbimin izniyle ayağa kalkacaksın herşeye yeniden başlayacaksın inşallah..derdi veren hamdolsunki dermanınıda veriyor..inanıyorumki çok daha hayırlı sağlıklı evlatların olacak..

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: kadriyee - 09 Aralık , 2011, 14:48:59
arkadaşlar hepinizden allah razı olsun ii dilekleriniz ve dualarınız için.konu açmıştım kanımda toksoplazma çıktı die malesef bebeğe ciddi hasarlar veriomuş bu bakteri ama benim kan sonuçlarım ve yapılan testler yalancı pozitif çıkabileceği doğrultusundaydı.dr um beni çok umutlandırdı ne yazıkki  bişey yok die ama emin olamadık ve amniosentez yaptırdık 1 ay önce.sonuçlar geçen p.tesi çıktı ve ne yazıkki bebeğime de bulaşmış sinir sistemine ve bebeğe ciddi hasarlar veren bi durummuş.riski göze alamadık ve malesef salı günü hastaneye yattım 15 saatlik sancı sonrasında oğlumu aldılar.normal doğum yaptım.çok zor bi durum rabbim herkesin bebeğini korusun çok zor.allaha sığınmaktan başka birşey gelmiyor insanın elinden.bu halimize hamd olsun.şimdi tedaviye başliicam.inş tez zamanda iyileşip yeniden hamile kalabilirim.dualarını eksik etmeyen arayıp soran burdan yazan herkesten allah razı olsun.hamilelere söyleyebileceğim tek şey dikkatli olmaları.bu işin şakası yokmuş malesef insanın içine kor düşebiliyor bi anda.3 aydır konduramıyordum ama elim hepyüreğimdeydi.sonuç ne çıkacak nolacak die.son 1 ayımı hiç saymıyorum bile.kendinize çok dikkat edin hepiniz allaha emanet olun  :amin: :amin:

kadriyecim inanamıyorum ya şimdi gördüm...Canım benim inanılmaz üzüldüm nasıl olur :( allah yardımcın olsun canım, Allahım sabrını versin inşallah,canım sen sabrını gücünü hiç kaybetme nolur tedavini en iyi şekilde tamamla ve inşallah sonunda duaların karşılığını alcaksın canım arkadaşım..dualarım seninle olacak. Allah eşine ve sana sabırlar versin

Nezo

Çok Üzüldüm Arkadaşım Allah Sana Sabır Selamet Versin İnşallah. Bunda da Vardır Bir Hayır. Toksoplazma Gerçekten Ciddi Zararlar Verir. Çok Geçmiş Olsun Canım Allah Yardımcın Olsun. Tedavini İhmal Etme İnsana 1 Kez Bulaşan Bi Bakteri Toksoplazma Bende Bekarken Geçirmiştim. Hakkında Hayırlısı Neyse O Olsun Arkadaşım.  :flowers:

mutluluk

kadrişim canım diyecek hiçbir şey bulamıyorum :crybaby2: :cildir: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ama yinede canın sağolsun.bak ben çok zor günler geçiriyorum.van depremi vurdu ama nasıl vudu insan sadece yaşıyor anlatamıyor.tam 2 yıl sonra bütün mücadelelerden sonra depremde hamile olduğumu öğrendim.ne kadar mücadele ettiğimi sen biliyon güzel bacım. test yapacak yer doktor bulamıyordum.yemeğimiz ısınacak bir yerimiz yoktu ve sonunda bebeğimi bende kaybettim. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

dahada bitmedi ömerle beraber işimizdende olduk,ailem vanı terk etti,evlerimiz bize korkuluk oldu yani .başını ağrıtmıyam bnm minnak kadrişimm anlıyacağın herşeyimi bir anda kaybettim.gözümün yaşı kurumuyor sürekli ağlıyorum.ama yinede herşeyin hayırlısı diyorum çünkü başka çarem yok.rabbim ağlatıyor rabbimde güldürcek elbett.

canım güzel bacım benim bunları oku ve üzülme hayırlısı söyle.şuan imkanlarım yetmiyor sana ulaşamıyorum.sırf sana ulaşmak için çadıra neti çekti ömer .inş bu mesajımı görür için birazcık ferahlanır.

kendine çok iyi bak.hepinizi çok ama çok seviyorum.daunızı bizden eksik etmeyin.

nisan rüzgar

xxcansuxx

KONYALI

cnm arkadasım ne kadar zordur tahmın edebılıyorum..gecen yıl ablamda bebeğini kaybettı..23 haftalıktı...neler hıssetıgını neler yasadıgını tahmın edebılıyorum...allahım sabrını versın cnm...en yakın zamandada senı sağlıklı bır evlatla müjdelesın ınsallah...

esracım

Alıntı yapılan: kadriyee - 09 Aralık , 2011, 14:48:59
arkadaşlar hepinizden allah razı olsun ii dilekleriniz ve dualarınız için.konu açmıştım kanımda toksoplazma çıktı die malesef bebeğe ciddi hasarlar veriomuş bu bakteri ama benim kan sonuçlarım ve yapılan testler yalancı pozitif çıkabileceği doğrultusundaydı.dr um beni çok umutlandırdı ne yazıkki  bişey yok die ama emin olamadık ve amniosentez yaptırdık 1 ay önce.sonuçlar geçen p.tesi çıktı ve ne yazıkki bebeğime de bulaşmış sinir sistemine ve bebeğe ciddi hasarlar veren bi durummuş.riski göze alamadık ve malesef salı günü hastaneye yattım 15 saatlik sancı sonrasında oğlumu aldılar.normal doğum yaptım.çok zor bi durum rabbim herkesin bebeğini korusun çok zor.allaha sığınmaktan başka birşey gelmiyor insanın elinden.bu halimize hamd olsun.şimdi tedaviye başliicam.inş tez zamanda iyileşip yeniden hamile kalabilirim.dualarını eksik etmeyen arayıp soran burdan yazan herkesten allah razı olsun.hamilelere söyleyebileceğim tek şey dikkatli olmaları.bu işin şakası yokmuş malesef insanın içine kor düşebiliyor bi anda.3 aydır konduramıyordum ama elim hepyüreğimdeydi.sonuç ne çıkacak nolacak die.son 1 ayımı hiç saymıyorum bile.kendinize çok dikkat edin hepiniz allaha emanet olun  :amin: :amin:
Rabbim bu acılarını unutturacak sonundada kucağına alacak bebeğini gönderir sana inşallah :amin: diyecek hiçbir söz teselli yok.sadece Allah ım sabrını versin diyorum.inşallah bebeklerini yine alırsın kucağına.

Tebessüm

sözün bittiği yer... :'( Allah sabır versin ve sağlıklı bi bebek nasip etsin inş...
Gözümün Nur'u geldi...Çok ama çok hoşgeldi... (: