bebek odamız..

Başlatan keyameya, 05 Aralık , 2011, 17:02:08

« önceki - sonraki »

keyameya

05 Aralık , 2011, 17:02:08 Son düzenlenme: 05 Aralık , 2011, 17:10:58 keyameya
vee işte uzun uğraşlar sonucu montajını tamamlayabildiğimz bebek odamız.. (internetten aldığımız için parçalar halinde geldi.puzzle gibiydi tek tek birleştirmek zorunda kaldık :-\ )

bu kapı süsümüz.. (ortadaki et bebek ve kenarlardaki tüller benim eklemem)

bu sallanan beşiğimiz..

şifonyerimiz..

henüz yapım aşamasında olan lohusa şerbet takımımız.. (kurdalenin ortasına porselen bebek figürleri eklenicek)

dolabımız..

odamızın genel görünüşü..

hastane çıkışları, mevlüt takımımız, zıbın ve çoraplarımız..

çıtçıtlı badiler, switler ve patikli donlarımız ;D

battaniye, tulum ve pijamalarımız..

yazlık takımlarımız..

battaniyemiz..

yorganımız.. (babaannemiz dikmiş saolsun ama neden pembe renk dikmiş bilmiyorum.hep kız hayal etmişti ondan olsa gerek :laughing7: )

bornozzz.. çok şeker bişe.terliklerine bayıldım :k06:

küvet ve filemiz.. (bunun siparişini de int ten vermiştik ama kalite açısından iyi çıktı çok şükür :) )

vee son olarak temizlik ve sağlık ürünlerimiz..

şimdilik bu kadar.hazırlıklar bitti sayılır.yatağımız, duvar kağıdı döşememiz, tavan aydınlatmamız ve halımız kaldı bitek.onlarıda yavaş yavaş tamamlıycaz Allah'ın izniyle.heyecanla YUSUF BUĞRA'mızı bekliyoruz.Rabbim bana da bütün annelere de sağ salim kucağımıza almayı nasip eder inş.     :flowers:

HASRET!M S@N@

hepsi birbirinden güzel canım ya allah sağlıcakla bu odada mutlu mutlu büyütmeni nasip etsin inş inş bende bu günleri görürüm

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM ÇOK GÜZEL GÜLE GÜLE BUYUSUN ODASINDA ÇOK ŞEKER OLMUŞ MASALLAHHHH  :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 05 Aralık , 2011, 17:04:48
hepsi birbirinden güzel canım ya allah sağlıcakla bu odada mutlu mutlu büyütmeni nasip etsin inş inş bende bu günleri görürüm
:opucuk: :amin: :amin: OLACAK CANANIM GÖRECEKSİN SENDE  :icon_thumright: ALLAH IN İZNİYLE  :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

__nil__

çok güzel olmuş cnm emeğinize sağlık.bebeğin güle güle büyüsün içerisinde inş

derbeder

gule gule kullansin oglusun canim  :opucuk:

insanin bebek olasi geliyor bunlari gorunce  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

@@@gözde@@@

canım hepsi birbirinden güzel  çok harika paşanız sağlıkla huzurla büyüsün içinde  :amin:

xxcansuxx

hepsi çok güzel emeğinize, ellerinize sağlık kesenize bereket olsun :amin: :amin:  içinde paşa sağlıkla büyüsün, oynasın  :nazar: :nazar: :nazar:

asya81

canım hepsi çok tatlı güle güle kullansın bebişin.bu arada göğüs pedi gözümden kaçmadı vallahi bebek besinden sonra en çok kullanılan şey bol bol stokla bende seninkinden aldımdı hiç memnun kalmadım gögüste tüycük bırakıo :cildir: :cildir: bebedor ve nukunki güsel tavsiye ederim

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 05 Aralık , 2011, 17:06:06
:opucuk: :amin: :amin: OLACAK CANANIM GÖRECEKSİN SENDE  :icon_thumright: ALLAH IN İZNİYLE  :amin: :amin:
inş canım isteyen herkese versin rabbim bu mübarek günlerin hürmetine

keyameya

herkese çok ama çok tşkr ederim.beğendiğinize sevindim.buraya eklemek ne kadar doğru bilmiyorum ama o kadar heycanlanıyorum ki odaya girince..öyle güzel bi duygu ki anlatılamaz..Rabbim isteyen herkese nasip etsin inş.tabiki hayırlısıyla..

amin inş arkadaşım.sen yeter ki gönülden iste.Rabbim doğru zaman gelince sana da nasip edicektir.inş. en kısa zamanda güzel haberlerini duyarız :flowers:

Alıntı yapılan: asya81 - 05 Aralık , 2011, 17:17:12
canım hepsi çok tatlı güle güle kullansın bebişin.bu arada göğüs pedi gözümden kaçmadı vallahi bebek besinden sonra en çok kullanılan şey bol bol stokla bende seninkinden aldımdı hiç memnun kalmadım gögüste tüycük bırakıo :cildir: :cildir: bebedor ve nukunki güsel tavsiye ederim

çok tşkr ederim.ben fresh'n soft u iyi bi marka sanıyodum değilmiymiş :icon_scratch: diğerleri de vardı ama ben bilerek bunu almıştım :dontknow: neyse bidakiler bebedor olur artık.tavsiyeniz için ayrıca tşkr ederim :flowers:[/b]

asya81

evet canım çok kötü bebeğin ağzına bulaşıodu tüyleri bende her seferinde silmek zorunda kalıodum :cildir: dediğim gibi çok kullanılıyor onsuz olmuyor :laughing7:

banu_fth

hersey cok guzel ..  :nazar: :nazar:

gule gule saglıkla buyusun bebegınız ıcınde  :flowers: :nazar: :nazar:

Balböceği

Odanız çok güzel güle güle kullanın  :love7:

<<<peri masalı >>>

bebeğinle beraber rabbim sizlere uzun mürler nasip etsin güzel odanızda :amin: