Pampiş, cicişler, doğuş!

Başlatan Balböceği, 03 Aralık , 2011, 22:17:46

« önceki - sonraki »

Balböceği

Burdan bu ahlaksızları kınıyorum, protesto ediyorum!

Her yaptıkları ahlaksızlık, her ne zaman haber okusam illa geliyorlar ekrana...  :cildir:
:cildir: :cildir:

Messi için soyunan pampiş, çıplak bacılar, saksısıyla meşhur doğuş  :cildir:

Balböceği

Ahh Ahh, valla şaştık kaldık Azerbaycan bile haber yapmış "çıplak bacılar" diye ... Hele doğuş'a şaştım kaldım, delikanliyim diye geçinirdi, pes doğrusu  :cildir:

<<<betty>>>

İnternet üzerinden kendilerini resmen satışa çıkarıp görüntü kirliliği yarattıkları yetmiyormuş gibi,
bi de yaptıkları ahlaksızlığı savunurcasına tv de çeşit çeşit programlara çıkıyorlar  :cildir: :violent1: :violent1:

piss ahlaksız, terbiyesizler  :violent1: :violent1:  :cildir:

Aytii

ne diyelim?

pampiş'i okadar çok yaydılarki benim kıçıma bile malzeme oldu ::)

Lă_Tăhzen!

Çok yazık doğuştan hiç beklemezdim burda okuyunca baktım netten de  :igrenc:

millet iyice azdı neyapacagını şaşırdı  :-[

Balböceği

Balböceği

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 04 Aralık , 2011, 14:05:51
Çok yazık doğuştan hiç beklemezdim burda okuyunca baktım netten de  :igrenc:

millet iyice azdı neyapacagını şaşırdı  :-[

Ben ilk kez Okan'da gördüm, kafa buluyor zannetim bide doğuş mesaj gönderince şok oldum, kalıbına tüküreydim  :igrenc:[/font

suzannn

bunlar insanmı bide ortalıkta dolaşıyorlar

suzannn

pampiş işsizler için soyunmuş  :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: amaç işsizlermi yoksa kendine pay çıkarmakmı çünkü seninde işin yok parayı soyunarak kazanıyorsun  :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:

derbeder

Alıntı yapılan: şekerlik - 03 Aralık , 2011, 22:27:49
bide adnan hoca ve pampişleri çıkmış inşallah maşallah  :cildir: gerizekalılar  :cildir:  :cildir:  :violent1:
Allah bildiği gibi yapsın  :violent1:
ayy adnan oktara hastayim  :ehi: insaAllah masaAllah  :ehi:

hatta surekli insaAllah masaAllah diyorummmm, dalga gecer gibi oldu tovbeeaaa  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!