:(((

Başlatan denizce:), 02 Aralık , 2011, 14:28:44

« önceki - sonraki »

denizce:)

ne zormuş.az da olsa umudun bitince.insan çabuk kaptrıyomuş kendini hamileliğe.çok yeni olsada bittiğini görmekde çok kötüymüş. :crybaby2:allah hakkımızda hayırlısını versin bundan sonra :amin:dün tahmin ettiğimiz gibi düşük yaptım işyerinde bekliyodum ama yine de çok zor geldi doğrusunu sölemek gerekirse.

°•.ℓανιηуα.•°

:y25: :y25: :y25:

Rabbim her şeyin hayırlısını versin. demekki bunda bi hayır vardı deyip dua etmek lazım. çok geçmiş olsun canım  :-[

Balböceği

gecmis olsun canim, fazla uzulme bak ne guzel hamile kalabiliyorsun..  :flowers:
insallah en kisa zamanda tekrar hamile kalirsin  :amin:

amin çok teşekkür ederim.rabbim hayırlısını versin versin herkese :amin:

izmir

bende kasım ayında boş gebelik geçirdim ne kadar zor olduğunu yaşayan bilir hakkımızda hayırlısı buymuş demekki çok geçmiş olsun Allah bi daha yaşatmasın.

burcum

ALLAH tez zamanda hayırlısıyla gönlünün muradını versin canım :amin:

doruk38

Alıntı yapılan: denizce:) - 02 Aralık , 2011, 14:28:44
ne zormuş.az da olsa umudun bitince.insan çabuk kaptrıyomuş kendini hamileliğe.çok yeni olsada bittiğini görmekde çok kötüymüş. :crybaby2:allah hakkımızda hayırlısını versin bundan sonra :amin:dün tahmin ettiğimiz gibi düşük yaptım işyerinde bekliyodum ama yine de çok zor geldi doğrusunu sölemek gerekirse.

çok geçmiş olsun canım. Allahım yüreyindeki acıyı 2. bebeğinle unuttursun inşallah. canım bak bende 2 kez düşük yaptım. şimdi çok şükür yine hamileyim. en azından hamile kalabiliyorsun buna sevinmelisin bence. inşallah 2 meleğin sana sağlıkla huzurla ve mutlulukla gelir aminnnn

FeHi

Geçmiş olsun Rabbim fazla bekletmeden 2.meleğini nasip etsin :amin:

<<<peri masalı >>>

çok geçmiş olsun inşallah bir an önce güzel haber alırsın bebeğin hakkında bir daha ki sefere

destina06

geçmiş olsun demek ki daha zamanı değilmiş.Allahım çok bekletmeden ikincisini nasip etsin  :amin: :amin:

suzannn

canım benim inşallah acını en kısa zamanda meleğinle unutursun

gökkusağı

geçmiş olsun allah bi daha yaşatmasın  :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

çok sağolun kızlar..desteğiniz için teşekkürler.allah kimseye yaşatmasın.çok zor :amin: :crybaby2:

kızlar düşük yaptığınızda kanamanız ne kadar sürdü?çok sancılımıydı?benim adet sancısı gibi ama tuvaletimi yaptığımda baktım idrarda parça parça gelen kan parçaları var?bölemi olur doktora haftaya gideyim dedim. :'(

Ya-semin

Alıntı yapılan: denizce:) - 02 Aralık , 2011, 19:44:12
kızlar düşük yaptığınızda kanamanız ne kadar sürdü?çok sancılımıydı?benim adet sancısı gibi ama tuvaletimi yaptığımda baktım idrarda parça parça gelen kan parçaları var?bölemi olur doktora haftaya gideyim dedim. :'(

çok geçmiş olsun canım, Allah bir daha yaşatmasın inşallah... ben de yakında düşük yaptım iki hafta oluyor kanamalrım biteli. düşüğün şekli hamilelik haftasına ve kişiden kişye göre deeğişiyor canım ya. bazıları adet olur gibi kolayca düşük yapıyor ama bazıları ise doğum sancısı gibi zor  geçiriyor bu dönemi. benimki hayli zor oldu canım, gerçi hamileliğimde ilerlemişti kese 6 haftalık görünmesine karşın hamileliğim yaklaşık iki buçuk aylıktı, o yüzden çok zor oldu. önce kanamalarla birlikte küçük parçalar, sonra da büyük parça düşer. inşallah bu dönemi kolay atlatırsın. canım kaç haftalıktı bebeğin? 
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana