27 Nisan , 2024, 23:17:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

doruk38'in (zehram) Meleği Gelmiş

Başlatan KasrıCinan, 01 Aralık , 2011, 21:38:04

« önceki - sonraki »

bebeğimbenim(şerife)

yeni gördüm arkadaşım cok sevindim inşallah bu sefer herşey yolunda devameder  bebişini saglıklı sıhhatli kucagına alırsın  :amin: :amin: :amin: :amin:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

doruk38

Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 11 Aralık , 2011, 12:44:55
yeni gördüm arkadaşım cok sevindim inşallah bu sefer herşey yolunda devameder  bebişini saglıklı sıhhatli kucagına alırsın  :amin: :amin: :amin: :amin:

amin şerifecim ALLAHIM BEBEKLERİMİZİ BİZE BAĞIŞLAR İNŞALLAH  :amin: :amin:

deniz28

zehracım tebrik ederim  :flowers: ne güzel meryem suresi işe yaramıs anlasılan Allah tamamına erdirsin  :amin: senin adına cok sevindim  :hieyt: :hieyt:  nolur bana ve benim gibi bekleyenlere cok dua et  :amin: Allah gönlüne göre versin kendine cok cok cok dikkat et, hakkınızda hayırlı olsun  :k06:
"NEYİN VAR?" sorusuna "SEN YOKSUN..!" diyesim var...

doruk38

Alıntı yapılan: deniz28 - 13 Aralık , 2011, 18:28:32
zehracım tebrik ederim  :flowers: ne güzel meryem suresi işe yaramıs anlasılan Allah tamamına erdirsin  :amin: senin adına cok sevindim  :hieyt: :hieyt:  nolur bana ve benim gibi bekleyenlere cok dua et  :amin: Allah gönlüne göre versin kendine cok cok cok dikkat et, hakkınızda hayırlı olsun  :k06:

teşekkür ederim denizcim. ALLAH RAZI OLSUN. her duamda tek tek isminizi söylüyorum canım. inşallah kabul olur biran önce seninde meleğin gelir inşallah  :opucuk:

Sır_Çiçegi

cnm kusura bakma tebrik edememişim ben seni gözün aydın olsun cnm rabbim saglıklı bir şekilde dünyaya getirmeni nasip etsin inş. :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

doruk38

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 19 Aralık , 2011, 14:48:45
cnm kusura bakma tebrik edememişim ben seni gözün aydın olsun cnm rabbim saglıklı bir şekilde dünyaya getirmeni nasip etsin inş. :amin:

:opucuk:  aminnnnn canım Allah herkse hayırlısıyla bu duyguyu yaşatsın  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

MASAL38

inanmıyorum yaaaaaaaa doruk 38 hemşerim senin bebeğin mi oldu ay çok sevindim ya darısı başımıza dua et olur mu bize de? :love7:

doruk38

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:  az kaldı kavuşmamızaaa. çok şükür bu günleride gördükk  :love9: :love9: :love9: :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

anamm konuyu görünce sandim dogurdun  :ehi: :ehi: az kalmis ama hayirlisiylan kavus yavruna  :amin: :amin: :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

doruk38

Alıntı yapılan: gulum22 - 03 Haziran , 2012, 22:35:37
anamm konuyu görünce sandim dogurdun  :ehi: :ehi: az kalmis ama hayirlisiylan kavus yavruna  :amin: :amin: :opucuk:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :love9: :flowers:

Yaşamsebebim

Alıntı yapılan: gulum22 - 03 Haziran , 2012, 22:35:37
aynen ya bende öyle sandim ne cabuk dedimmm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

dilekibrahim

tebrik ederim canım bol bol dinlen ben çalıştığım için hiç bakamadım kendime şimdi eziyetini çekiyorum sağlıklı bir hamilelik geçirirsin ini

_inci_tanem_

Bende konuyu görünce kız aceleci çıktı erkenden gelmiş dedim :ehi: Ayyy neyse sağlıkla hayırlısıyla gününde saatinde gelir inşallah :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

melek100lü

konuyu görünce zehranın bebeği oldu sandım yaaaaa :k06: :k06:

xxcansuxx