27 Nisan , 2024, 23:30:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

doruk38'in (zehram) Meleği Gelmiş

Başlatan KasrıCinan, 01 Aralık , 2011, 21:38:04

« önceki - sonraki »

derbeder

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 02 Aralık , 2011, 10:42:22
Alıntı yapılan: derbeder - 02 Aralık , 2011, 10:34:15
amaaan adasimin melegi gelmis  :nazar: :love9: ins. guzel bir hamislik gecirirsin canim. umarim sira bana gelmistir artik  :k06:
inşallah tez vakitte seninde meleğin gelir
hepimizin tum bekleyenlerin melegi gelsin sag saglim tez vakitte hayirlic insaAllah  :amin:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

ORNA

zehracım çok sevindim   :occasion16: :occasion16: :occasion16:  :hello2: :hello2: :hello2: Allah sağ salim kucagına almayıda nasip eder inşallah  :amin: :amin: :amin: herşey yolunda gider miniğine iyi bak eminim onunla daha çok güzel vakitler geçireceksiniz  :amin: :amin: İnşallah Allah kısa zamanda bizede nasip eder peşinden bizde geliriz  :amin: :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :nazar: :nazar: :occasion14: :occasion14: :occasion14: TEBRİKLER CANIM ARKADASIM BENİM ALLAH IM İNŞALLAH HAYIRLISIYLA SAGLIKLI SIHATLI KUCAGINA ALIRSIN MİNNOŞUNU  :amin: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: ÇOKKK SEVİNDİMMMM  :D :hello2: :hello2: :hello2: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

denizce:)

tebrikler canım.allah sağ salim kucağına almayı da nasip etsin inş. :amin:

doruk38

kızlar çok teşekkür ederimm. çokk şımardım yawwwww   :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: dr gittim bu gün çok şükür her şeyimiz güzel. kan sulandırıcı iğne ve progestana başlıyaz bu gün. bir daha randevumuz gelecek ayaa Rabbim tüm isteyenlere bekleyenlere bu mutluluğu yaşatsın aminnnnnnnnnnn  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

doruk38

Alıntı yapılan: asya81 - 02 Aralık , 2011, 09:21:40
canım teberik ederim seni doğum sancılarımda ve doğururken çok andımdı :amin: dualarım kabul olmuş çooook şükür teberik ederim demekki gerçekten doğum sancısı çeken ne dilerde oluyormuş  :amin:

asyacım çok sağol. evet nazlıyla da bunu konuştuk. benim hamile kalmam için senin doğurman lazım mışş  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:   allah razı olsun duar için çok sağol

°•.ℓανιηуα.•°

gözün aydın canım benim. :basardim: :basardim: :basardim:

Rabbim sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin inşallah  :amin:

doruk38

Alıntı yapılan: gulum22 - 01 Aralık , 2011, 21:54:06
gözünaydin cnm cok sevindimmmm  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :opucuk: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9:
insallah bu sefer hersey yolunda gider  :amin: :amin: :amin: :nazar: :opucuk: hic korkma icini ferah tut  :opucuk: nasil anladin testmi yaptin anlat valla merak ettik  :k06: :k06:

canım inamayacaksın akşam bir filimde saçma sapan bir şeye baya bi ağladım. eşimde sen kesin hamilesin yoksa buna ağlanırmı yavv dedi .içime kurt düştü sabah kalktım test yaptım wc den çığlık çığlığa çıktım eşimde traş oluyo du çok korktuuu  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:  ne oluyo dedi bebiş oluyor dedimmm. hemen hastaneye gittim kan tahlili yaptırdım adetime 3 gün vardı değerim 49,6 çıktı. çok şükür. allahım herkese yaşatsın bu duyguyu amin

doruk38

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 02 Aralık , 2011, 14:56:38
gözün aydın canım benim. :basardim: :basardim: :basardim:

Rabbim sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin inşallah  :amin:

aminnnnnnnn    :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: ALLAH IM YA BU NE GÜZEL BİR HABER  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
BEN GÖRMEMİŞİM DÜN BİRDE BUGÜN ÇOK KALAMADIM SİTEDE MSJINI OKUYUNCA NASIL SEVİNDİM ANLATAMAM ÇOK ŞÜKÜR  :amin: :amin:

BEBEĞİN SIMSIKI TUTUNSUN CANIM ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN  :amin: :amin: :amin:

doruk38

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Aralık , 2011, 17:53:05
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: ALLAH IM YA BU NE GÜZEL BİR HABER  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
BEN GÖRMEMİŞİM DÜN BİRDE BUGÜN ÇOK KALAMADIM SİTEDE MSJINI OKUYUNCA NASIL SEVİNDİM ANLATAMAM ÇOK ŞÜKÜR  :amin: :amin:

aminnn cansucum çok sağol  :opucuk: allahım isteyen herkese nasip etsin inaşşahhh  :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: doruk38 - 02 Aralık , 2011, 17:55:44
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Aralık , 2011, 17:53:05

:amin: :amin: :amin:
zehram ya haydi bu ay bir sürü arkandan hamiş haberleri alalım  :amin: :amin: :amin:
hasta hasta bu haber ilaç gibi geldi   :occasion5: :occasion5: :occasion5:

aminnn cansucum çok sağol  :opucuk: allahım isteyen herkese nasip etsin inaşşahhh  :opucuk:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 01 Aralık , 2011, 21:42:45
Alıntı yapılan: doruk38 - 01 Aralık , 2011, 21:40:02
Allah razı olsun sümeyracım canım benim. inşallah sağlıklı sihatli bir bebek olur. Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin bu mutluluğu yaşatsınn. aminn  :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :nazar: :nazar: amin gülüm benim.hiç acele etme stres yapma kendine  tamam mı?kesesini kalp atısını.bak hepsini sırasıyla göreceksin.sakın stres yapma rahat ol.geride kaldı artık kötü günler.iğne sayesinde artık bi daha sıkıntı olmaz insallah.benim pasama pasa gelcek sankim içime doğdu

yooo kuşum onun prensesi olacak ben hep kızı olsun diye dua ediyorum içindeki ses kız hissetsn paşalar peşinden koşsun   :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

doruk38

tamam kızlarrr  kacga etmeyin ben ortaya karışık bişi yaparım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: doruk38 - 02 Aralık , 2011, 18:35:19
tamam kızlarrr  kacga etmeyin ben ortaya karışık bişi yaparım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

birde ikiz olmasın zehracım
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis