29 Nisan , 2024, 08:58:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ek gıda...

Başlatan serife26, 01 Aralık , 2011, 18:35:51

« önceki - sonraki »

serife26

bebeğim ek gıdaya başladığından beri koca adam gibi kaka yapar oldu,anneme sordum normaldir dedi ama bana biraz fazla kalın ve sert gibi geliyor kakası,deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

burcum

normal canım bundan sonra o kakay alışsan iyi olucak ben kızımın sadece emdiği zamanki altın sarısı bokunu bile özlüyordum :ehi: sonra demir ilacına başladı siyah yeşil birşey oldu sonra ek gıdaya başladı daha sonrası da var bunun  :ehi: :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: burcum - 01 Aralık , 2011, 18:38:06
normal canım bundan sonra o kakay alışsan iyi olucak ben kızımın sadece emdiği zamanki altın sarısı bokunu bile özlüyordum :ehi: sonra demir ilacına başladı siyah yeşil birşey oldu sonra ek gıdaya başladı daha sonrası da var bunun  :ehi: :ehi: :ehi:

:k06: aynennn bende özluyorum sanırımm o sarı kakayı  :ehi:  :igrenc:  bol sıvı tuketmesıne dıkkat et ayrıca

serife26

iki parmağını birleştir  o kadar kalın işte,minnacık yerden nsl çıkıyorsa,kıpkırmızı orası hep,hani dedim fazla katıysa  zeytinyağı fln vereyim,madem normalmiş,biz de alışırız:)))

serife26

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 01 Aralık , 2011, 18:40:43

:k06: aynennn bende özluyorum sanırımm o sarı kakayı  :ehi:  :igrenc:  bol sıvı tuketmesıne dıkkat et ayrıca

su içirebilsem ahh,kaşıkla ne veriyorsam o,pek içmek istemiyor,biberon almıyor ztn,bakalım artık:)daha fazla vrmeye denerim...

burcum

2 parmak kalınlık da kötüymüş benim kız o kadar katı yapmadı hiç ama ben 4.cü ayından itibaren drmuzun verdiği bir muhallebi vardı onu yaptım yedirdim hem besleyici hem tuvaletini rahat yapabiliyor eve gidince hemen sana yazayım canım  :icon_thumright:

serife26

Alıntı yapılan: burcum - 01 Aralık , 2011, 18:44:56
2 parmak kalınlık da kötüymüş benim kız o kadar katı yapmadı hiç ama ben 4.cü ayından itibaren drmuzun verdiği bir muhallebi vardı onu yaptım yedirdim hem besleyici hem tuvaletini rahat yapabiliyor eve gidince hemen sana yazayım canım  :icon_thumright:
ben hazır kullanıyorum,yazarsan sevinirim.şimdiden teşekkür ederim.

burcum

1 çay bardağı suya yarım elmayı doğra 2 kayısıyı yıka ikiye böl koy kuru üzüm 10 tane çekirdeklerini çıkar yıka koy bunları 5-10 dk kaynat sonra blanderdan geç ben içine bazen eti cicibebe de koyuyordum :icon_thumright: afiyet bal şeker olsun meyve püresi ve muhallebinin içine de pekmez veya öğütülmüş ceviz koyabilirsin dr un verdiği kağıtta yazıyor vitamin açısından :icon_thumright:

susanna

Alıntı yapılan: burcum - 01 Aralık , 2011, 22:17:07
1 çay bardağı suya yarım elmayı doğra 2 kayısıyı yıka ikiye böl koy kuru üzüm 10 tane çekirdeklerini çıkar yıka koy bunları 5-10 dk kaynat sonra blanderdan geç ben içine bazen eti cicibebe de koyuyordum :icon_thumright: afiyet bal şeker olsun meyve püresi ve muhallebinin içine de pekmez veya öğütülmüş ceviz koyabilirsin dr un verdiği kağıtta yazıyor vitamin açısından :icon_thumright:
burcucum bu karisima pekmez veya cevizi ne olcude koyuyosun arkadasim ??? ilk defa yapicam bakalim kuzum sevicekmi  ;D