kızım bir yaşını yeni doldurdu ve hiç bişey yemiyor, beslenemiyor...:(

Başlatan gulsahcr, 01 Aralık , 2011, 00:44:24

« önceki - sonraki »

gulsahcr

Kızım 11 kasım doğumlu bir yaşında. ve boyu 72cm., kilosu 8500.  10 aylıkken demir eksikliği varmı diye test yaptırdık 26 çıktı değeri alt sınır 10muş. yani değerler pek iç açıcı değil. ama yediremiyorum bir türlü, tüm çorba tariflerini deniyorum tepsisine koyuyorum bişeyler kendi yesin diye herşeyi deniyorum ama yok yok yok yemiyo. bazen kahvaltısını güzel yiyo bide meyvalı cicibebeli yoğurtu güzel yiyo bir öğün. bir de gece yatmadan evvel milupanın gece sütlü tahıl karışımını yediriyorum. başka da hiç bişey yediremiyorum. İçim yanıyo iyi annelik yapamıyorum diye... hindistan cevizinin ve dut kurusunun iştah açtığını okudum az önce, kahvaltısına eklesem işe yararmı dersiniz

Lă_Tăhzen!

anladıgım kadarıyla emzirmiyosun  den bı bakalım dutla hındıstan cevıznı belki faydası olur

olmadı balık yagı kullan iştah açıcı doktoruna danısıp

burcum

öncelikle kansızlık sorununu halletiniz mi u iştahsızlık yapar tedavi edilirse iştahı açılır komşumuzun çocuğunda da vardı bir de dr na sor multi tabs balıkyağlı vitamin şurubu al ben kızıma veriyorum faydasını görüyorum :icon_thumright: