bebeğiyle sinemaya giden var mı?

Başlatan serife26, 27 Kasım , 2011, 16:47:31

« önceki - sonraki »

serife26

27 Kasım , 2011, 16:47:31 Son düzenlenme: 28 Kasım , 2011, 10:40:30 serife26
...

Demet_dk

HAYIR  ;D

O SESTE BEBEĞİN NE İŞİ VAR SAÇMA OLUR

derbeder

3-4 yas icin uygun cizgi filmler filan oluyor, ama bildigim kadariyla senin bebegin daha cok kucuk.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Lă_Tăhzen!

hayır gıtmedim gitmem de ta ki belli bi yaşa gelene kadar 

serife26

özel seanslar var diye okudum anne-bebek-dede-nineler için:)istanbulda uygulanmış,ama ankarada var mı merak ediyorum,özel olduguna göre efekt problemi fln olmayan filmler tercih ediliyor demektir ztn,neyse bakalım,bir bilen çıkar elbet.

derbeder

bu yasta cok gereksiz geliyor bana boyle seyler, anne olursam degisir mi fikirlerim bilemiyorum  :k06: ama sinemaya gittiginde cocuk dedigin yuruyecek kosacak birazcik birseylerin farkinda olacak.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Demet_dk

YANİ İLLAKİ GİTMEN GEREKİYOMU SİNEMAYA ÇOK MERAK ETTİM
ÜSTELİKTE ÇOCUKLA İNSAN İZLEDİĞİNDEN BİŞEY ANLAMAZKİ
SİNEMADA FİLM İZLEMENİNDE Bİ ANLAMAI KALAMZ EFEKTLE OLMADIĞI İÇİN

BENİM MESELA BEKLEDİĞİM Bİ FİLM VARDI ONA GİTTİM OĞLUM 5 AYLIKTI
ANNEM VE BABAMDA GELDİ ONLAR AVM NİN İÇİNDE GEZDİRDİLER BİZ FİLM İZLEDİK
SENDE BÖYLE YAPABİLİRSİN

burcum

izmir kipa da da var ama bildiğim kadarıyla çocuklar (2-7 yaş arası gibi) izlesin diye ses düzeyi düşük oluyor   ben kızımı götürmeyi düşünüyorum 28 aylık ama senin bebeğin daha ufak biraz sabret bence :icon_thumright:

serife26

illaki sinemaya gitmek zorunda olmak gibi bir durum hiçbirzaman sözkonusu değildir ztn,sinema bir nevi deşarj olmak için yapılabilecek güzel bir aktivitedir benim için,aylardır duvar bana ben duvara baka baka yaşadığım için gece-gündüz gurbette acaba dedim,eşimle gidebilecem bir film olabilir mi,merak ettim sadece giden oldu mu fln diye,benimde sağlıklı bir annem&babam,hayatta olan bir kayınvalidem vs. olsaydı ve gurbette olmasaydım bebeği bırakıp biyerlere gidebilirdim.neyse bu sorun değil,sadece ben de efektlerin,karanığın vs. bebeği nsl etkileyeceğini takdir edersiniz ki bilebilecek kapasitede bir insanım hemen hepimizin olduğu gibi,sadece giden varsa,gidilebiliyorsa bu aktivite bana ii gelecekti,olan bu,başka bişe değil.
yapılan yorumlar için teşekkür ederim,daha da cevap yazmazsanız sevinirim bu konuyla alakalı,herkese mutluluk dolu günler dilerim...

tgbybr

şerife cim biz gittik. bayramın 2. günü ailecek. Allah ın sadık kulu filmine. animasyondu zaten. batur han izledi ama sonra emzirdim uyudu. sinemadakiler de şaşırdı. bu bebek hiç ağlamadı diye. zaten huysuz bir çocuk değil. ama çok yüksek sesler rahatsız edebilir. bu filmde efekt yoktu pek. genelde konuşmalar vardı :icon_thumright:

seda87

Alıntı yapılan: tgbybr - 28 Kasım , 2011, 19:54:36
şerife cim biz gittik. bayramın 2. günü ailecek. Allah ın sadık kulu filmine. animasyondu zaten. batur han izledi ama sonra emzirdim uyudu. sinemadakiler de şaşırdı. bu bebek hiç ağlamadı diye. zaten huysuz bir çocuk değil. ama çok yüksek sesler rahatsız edebilir. bu filmde efekt yoktu pek. genelde konuşmalar vardı :icon_thumright:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

Demet_dk

YA ANLAMIYORUM GERÇEKTEN SİZİ SORU SORUYOSUNUZ CEVAP ALAMADIK DİYE YAKINIYOSUNUZ

CEVAP VERİYORUZ BEĞENMİYOSUNUZ
ŞAHSEN BEN SENİN GURBETTE YAŞADIĞINI YAKININDA ANNE BABA OLMADIĞINI NERDEN BİLEBİLİRİM
AKTİVİTE İLLA SİNEMA OLMAZ HELEDE KÜÇÜCÜK Bİ BEBEKLE HİÇ OLMAZ

SORU SORUYOSAN GELECEK CEVAPLARADA HAZIR OLMAN LAZIM

serife26

bu konuda olumlu olumsuz tartışmaya girmek istemiyorum aslında ama şunu belirtmekte fayda var;ben soru sordum giden var mı yok mu,gidilebiliyorsa nasıl,cevaplar için herkese teşekkür ettim,ben eylemi yargılayasınız vs. diye konu açmadımki,bilgi almaktı tek amacım...uzatmaya değmez aslında,kalp kırmaya hiç ama hiç değmez hem de,çünkü kimine göre önemli ve güzel olan şey,başkasına göre gereksiz ve baya gelebiliyor.

Demet_dk

ORTADA KAVGA ÇIKICAK Bİ DURUM YOK, KİMSENİN KİMSEYİ KIRDIĞIDA YOK

BEN SORUNUN CEVABINI VERDİM NASIL GİTTİĞİMİ YAZDIM SEN ÇIKIŞTIN

SEN BAYA SIKILMIŞSIN BELLİKİ  :laughing7:

serife26

HEE ÇOK SIKILDIM VALLA,KOCAM EVE GELİR GELMEZ TERLİĞİ VURDUM POPOSUNAA,AL BEBEĞİNİ DİYE :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: