28 Nisan , 2024, 04:00:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Çılgın Poz yarısması olsun mu olmasın mı :)

Başlatan hüzünden_gelme, 27 Kasım , 2011, 00:49:08

« önceki - sonraki »

En Çılgın Poz yarısması olsun mu olmasın mı :)

Evet olsun katılırım
12 (57.1%)
hayır olmasın katılmam
9 (42.9%)

Toplam Oy Verenler: 21

hüzünden_gelme

Kızlar çınlınlıktan kastetdıgımız : kendınızın bır cılgınlıgı olabılır veya hazırladıgınız bır resım olabılır burası sıze kalmıs tabı :) yeterkı cılgınlıkla ılgılı olsun  :k06:

böle bır tarz yarısma yapalım mı kararsız kaldıgımız için oylamaya sunalım istedık  ;)

çok katılım olursa hemen acacagım yarısmamızı  :hieyt: :hieyt:

°•.ℓανιηуα.•°

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

olsun tabı bızde burda oy verelım katılmam mumkun degıl sadece desteklerım arkadaslarımızı   :hello2: :hello2: :hello2:

FeHi

hüzünden_gelme

Kızlar sizden ricam olucak lütfen yarısma olsunda ben sadece oy kullanırım dıyenler oylamasın kımın katılıp katılamayacgını anlayamıyoruz yarısmaya katılım olur mu dıye actım ben bu anketi  ;)

tweety0555

ya ben en cılgın pozumu gelınler yarısmasına eklemıstım  oyuzden daha katılamam ondan daha cesur olamam :toothy10:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: tweety0555 - 27 Kasım , 2011, 18:12:17
ya ben en cılgın pozumu gelınler yarısmasına eklemıstım  oyuzden daha katılamam ondan daha cesur olamam :toothy10:

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

Balböceği

ยรlคภ๓คz göภlüm

fotoğraflara baktım da hiç çılgın pozum yok :ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Balböceği

Nasil bi cilginlik hala anlamadim, bir ornek gosterseniz yeter.  :ehi:

hüzünden_gelme

illa bı foto olması lazım değil , aklınıza gelen herhangı bır cılgınlık olabılır veyahutta bır yazı turude olabılır

yazı turu derkennn aklıma şöle bırsey geldı  ;D

bız bu çılgınlık işini kaleme dökelım , herkes yaptıgı bır cılgınlıgı yazsın bana özel mesaj olarak gondersın hangısı komık hangısı guzelse onu oylayalım ..

yoksa böle fotoyla olacak bır iş değil bu katılım olmaz ben bılmezmıyım bebegımonlınenın hatunlarını  :k06:

Balböceği

Yasanmis bir olayimi anlatacagiz, ahhh ozge, bu aralar gitlik cekiyorum  :ehi:

hüzünden_gelme

evet bebeğim yaşanmıs bır olayı klavyeye dokuyoruz yanı :k06: