Gelinler Yarışıyorr ( Sonuç ) ( Gülşah )

Başlatan hüzünden_gelme, 24 Kasım , 2011, 23:29:50

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

Gülşah Arkadasımızı kutluyorum oyların 32 sini alarak hem rekor kırmıs hemde bırıncılıgı elde etmıstır  ;D

:aferin: :aferin: :aferin: :aferin:

Rabbım  bir ömür ayırmasın sizi hiç hep birbirinizi ilk günki sevgiyle sadakatle sevin.  :love9: :love9: :love9:
nice uzun birlikte geçireceğiniz güzel yıllar diliyorum bebişinizle  :amin: :amin:

Oyların  8 ini alarak 1.GELİN ADAYIMIZ =  tweety0555 kUTLUYORUM RABBIM ÖMÜR BOYO MUTLULUK , HUZUR ,SEVGİ SAĞLIK VERSİN  :amin: :amin:  :love9: :love9:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Diğer yarısmacılarımızada çok teşekkürlerimi sunuyorum .. Rabbım hepininiz mutlulugunu bozmasın hep seygıyle , aşkla kalın  :amin: :amin:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

1.Gelin Adayı =  tweety0555  :flowers:

2.Gelin Adayı =  Shadowqueen  :flowers:

3.Gelin Adayı =  masalılgın  :flowers:

4.Gelin Adayı = ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤   :basardim: :basardim:

5.Gelin Adayı = burcum   :flowers:

6.Gelin Adayı =  ~Ayşecik~  :flowers:

Demet_dk

°•.ℓανιηуα.•°

tebrik ediyorum gülşahçım.  :opucuk: :opucuk:

ben kararsız kalmıştım ama oyumu çok cesur bulduğumdan 1. gelinimiz özleme vermiştim.  :opucuk:

tweety0555

1. arkadası tebrık edıyorum gulsah cım ve dıger arkadaslar bır omur boyu mutlu olun....senınde ellerıne saglık cok hos bır yarısma oldu ozge cım emeklerın ıcın sagol...

evet benı oy verme sayfasında merak edenlere o manyak pozu ben verdım ama ınanın nasıl verdımde o duruma geldık o anda hatırlamıyorum  :toothy10:bır arkadas formata uygun yazmıstı evet sabredemedık galıba :k06:

tweety0555

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 25 Kasım , 2011, 00:57:17
tebrik ediyorum gülşahçım.  :opucuk: :opucuk:

ben kararsız kalmıştım ama oyumu çok cesur bulduğumdan 1. gelinimiz özleme vermiştim.  :opucuk:

sagol meslektaşım benım bende merak edıyrdum kımler verdı dıye  :love3: :flowers: :k06:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: tweety0555 - 25 Kasım , 2011, 08:51:54
1. arkadası tebrık edıyorum gulsah cım ve dıger arkadaslar bır omur boyu mutlu olun....senınde ellerıne saglık cok hos bır yarısma oldu ozge cım emeklerın ıcın sagol...

evet benı oy verme sayfasında merak edenlere o manyak pozu ben verdım ama ınanın nasıl verdımde o duruma geldık o anda hatırlamıyorum  :toothy10:bır arkadas formata uygun yazmıstı evet sabredemedık galıba :k06:

demekk sendinn heee seni çılgın gelinnnn  :k06:  kocan degılmı guzel bır foto olmuss  tebrık edıyorum  :laughing7:

glsahcım tebrık edıyorum canımm  :flowers:

bende oyumu en sondaki geline vermiştim Allah hepınızı bır yastıkta mutlu mesut kocatsınnn   

tweety0555

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 25 Kasım , 2011, 09:56:15
Alıntı yapılan: tweety0555 - 25 Kasım , 2011, 08:51:54

demekk sendinn heee seni çılgın gelinnnn  :k06:  kocan degılmı guzel bır foto olmuss  tebrık edıyorum  :laughing7:

glsahcım tebrık edıyorum canımm  :flowers:

bende oyumu en sondaki geline vermiştim Allah hepınızı bır yastıkta mutlu mesut kocatsınnn

:amin: :amin:evet o cılgın bendım hadı ben o cılgınlıgı yapacak bırıyımde o kadar agır cıdıı kocam nasıl bu pozu verdı hala sasarım :ehi:

tweety0555

Alıntı yapılan: şekerlik - 25 Kasım , 2011, 19:10:23
tebrikler gülşah bende sana vermiştim oyumu
rabbim bi yastıkta kocatsın   :nazar:  :nazar:
2. arkadasıda tebrik ederim süper cılgın bi poz olmus  :love8:
bi ömür boyu fotodaki gibi tutkulu aşkları sürsün inşallah  :nazar:  :nazar:
SAGOL CANIM BENIM  :opucuk:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

teşekkür ederim kızlar
öpüyorum herkesi  :opucuk:
2. arkadaşı da tebrik ediyorum  :flowers:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Aytii

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

--elif--

ben yetişemedim yarışmaya göremedim pozları tebrik ederim gülşahcım
ama ne yalan söyleyim 1. olandan çok özleminkini merak ettim ne olaylı pozmuş  :icon_scratch: