28 Nisan , 2024, 02:46:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Paşam Erkek Oldu :) Sf.2

Başlatan tgbybr, 22 Kasım , 2011, 08:01:21

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 23 Şubat , 2012, 14:47:48
nasıl büyük çocuğa yapılıyosa bebeklerede öyle yapıyolar  :sad1:

birsürü yerine iğneyi batırıp uyuşturuyolar

uyuşuncada sünnet ediyolar

baştan sona kadar Oğuz katıldı durdu  :crybaby2: :crybaby2:

bende ağlamıştım off hatırladım yine  :'(

inşallah güzel geçer canım

zor ama sonrasında rahatlıyosun inanki

ufff ayten ciddimisin.bak çok üzüldüm şimdi.inan simdiden içim cız etti.
zaten canı pek kıymetli nasıl olacak ya,kıyamam oğuzda çok ağlamıs...şükür sız atlatmıssınız.
bide biz atlatsak.
saol canım cevapladığın için :flowers:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

tgbybr

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 22 Şubat , 2012, 20:39:04
TUĞBACIM BENİM OĞLUMDA BU HAFTA SONU SÜNNET OLACAK.ÇOK TEDİRGİNİM.
nasıl olacak çok canı yanıyormu?ne kadar sürede iyilestiniz.pipisin de ödem ve idrar yolu enfeksiyonu olduğu için sünneti önerdi doktor.küçük olduğu için daha çabuk iyileşir dedi.küçücükya.bir zamanlar ben sana teselli veriyordum simdide senbeni teselli et gelde foruma :y25: :D

canım batur han dan vakit bulup da giremiyorum kusura bakma :honk:  tatlım hiç korkma gayet rahat geçiyor. batur han a iğne falan yapmadılar oğuz a olduğu gibi. nefesten bayıltmışlar yarım saatte geldi zaten yanıma. hemşireye verdim uyanıktı yarım saat sonra kucağıma getirdiler uyanıktı:) ama çok acıkmış ona ağladı. hemen emdi uyudu. batticon damlattık pipisine. 2. gün sargısı düştü zaten. öyle gece ağlaması falan da olmadı. 2 saat aç bıraktım hastaneye gitmeden önce. ama batur han zaten çok ağlayan bir bebek değil acıya çok dayanıklı. o yüzden rahat oldu. dikiş yok iğne yok. bildiğimiz sünnet yapmış dr. ben çok memnun kaldım. herkese tavsiye ediyorum. sen de rahat ol Sümeyra cım hiç korkma.  :icon_thumright: