Paşam Erkek Oldu :) Sf.2

Başlatan tgbybr, 22 Kasım , 2011, 08:01:21

« önceki - sonraki »

tgbybr

yaptırıcam kızlar en yakın zamanda. görüştüm hastaneyle de. 2-3 saat falan aç kalması lazımmış. tekrar muayene edicekler zaten. 3 saat sonra da taburcu ediyolarmış. ben sünnet düğünü yapmayı çok istemiştim. hatta bi oğlum daha olsa ikisini yaptırırım diyordum ama böyle olması lazımmış. büyüyünce yaparız düğününü. kıyamıyorum da yavruma ama napalım. bugün 6. ay aşılarını oldu. aşıda çok ağlamadı ama akşam üzeri çok ağladı evde. calpol verdim uyuttum. sünnette nasıl olur kimbilir. aklıma geldikçe gözlerim doluyo. offff :crybaby2:

°•.ℓανιηуα.•°

çok geçmiş olsun canım. öyle 7 yaşına kadar bekletilmez canım naptın sen. şimdi yaptırın,hem sağlığı açısından da iyi olur. biz oğlumunkini 2 yaşına girmeden nisan ya da mayıs ayında yaptırcaz.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: tgbybr - 22 Kasım , 2011, 20:08:37
yaptırıcam kızlar en yakın zamanda. görüştüm hastaneyle de. 2-3 saat falan aç kalması lazımmış. tekrar muayene edicekler zaten. 3 saat sonra da taburcu ediyolarmış. ben sünnet düğünü yapmayı çok istemiştim. hatta bi oğlum daha olsa ikisini yaptırırım diyordum ama böyle olması lazımmış. büyüyünce yaparız düğününü. kıyamıyorum da yavruma ama napalım. bugün 6. ay aşılarını oldu. aşıda çok ağlamadı ama akşam üzeri çok ağladı evde. calpol verdim uyuttum. sünnette nasıl olur kimbilir. aklıma geldikçe gözlerim doluyo. offff :crybaby2:
geçmiş olsun canım hem sünnet hem 6.ay aşısı için
çünkü ikiside zor biz 1 haftada atlattık aşının sendorumun,inşallah sünnet ondan az sürer
bende senin gibi düşünüyorum bi dahaki bebeğimde erkek olursa beraber düğün yaptırmayı,ama sağlık mecburiyeti olursa yapacak bişey yok
canı sağolsun büyüyünce yaparsınz düğünüde....

tgbybr

biraz araştırdım internetten. bizimkinin durumuna fimozis deniyor. ucu dar olduğu için sünnet derisi geriye çekilemiyor. bu da çişini tam yapamamasına ve böbreklere baskı yapmasına neden oluyor. dün dikkat ettim çişini yapmadan önce biraz mızmızlanıyor. nasılsa olacak sünnet er ya da geç. napalım...

KasrıCinan

CANIM BENİM GEÇMİS OLSUN ALLAH KOLAYLIK VERSİN DE HEMENCECİK ATLATIP İYİLESSİN OĞLUSUNUN PİPİSİ.KIYAMAM BEN ONA.KÜÇÜCÜK AMA SAĞLIK ACISINDAN MECBUR TATLIM.İNSALLAH RAHAT OLUR SONRASI. :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

tgbybr

25 Kasım , 2011, 12:10:16 #20 Son düzenlenme: 30 Aralık , 2011, 11:28:07 g10ca
kızlar merhaba. dr umuz yarına çağırdı bizi. :y25: 10 buçukta muayene edip 11de  operayona alacak oğlumu. 7 buçuktan sonra emzirme dedi. 3 saat nasıl aç tutucam bilmiyorum :dontknow:. kuzum yaaa çok küçük daha. dua edin kızlar çok acımasın kuzumun canı :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: tgbybr - 25 Kasım , 2011, 12:10:16
kızlar merhaba. dr umuz yarına çağırdı bizi. :y25: 10 buçukta muayene edip 11de  operayona alacak oğlumu. 7 buçuktan sonra emzirme dedi. 3 saat nasıl aç tutucam bilmiyorum :dontknow:. kuzum yaaa çok küçük daha. dua edin kızlar çok acımasın kuzumun canı :amin:
canım ALLAH yardım etsin.nasıl için acıyrdur simdi canı acıyacak diye.ama sağlık acısından mecburusun tatlım.üzülme.dua ederiz yakısıklımıza biz.insallah en az acıyla sancıyla kolayca atlatırsınız :amin: :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

tgbybr

aynen Sümeyra cım içim sızlıyo. keşke onun değil benim canım yansa. ama yapacak birşey yok. dün baktım azcık ucu yırtılır gibi olmuş derisinin. bugün iyileşmiş ama. bu şekilde durmasındansa bir an önce olsun sünnetini. Allah cc büyük acılar yaşatmasın. :amin: :amin:

tweety0555

AY BENDE HAZIRANDA YAPTIRACAM SUNNET SIMDIDEN TELASI VAR DUSUNUYORUM SENINKI DAHA MINIK DUSNURSUN TABII KI AMA DUA EDERIZ CANIM ALLAHIM YARDIM ETSIN BIRAN ONCE IYILESTIRSIN PAŞAMIZI :amin:

tgbybr

kızlar merhaba. arka arkaya çok konu açtım farkındayım ama olaylar çok çabuk gelişti. batur han dün öğlen sünnet oldu :nazar:. ben dr önce muayene edecek sanıyordum ama diğer 2 doktorun görüşü benim için yeterli demiş. zaten aynı hastanedeler. tosuncuğumu götürdü hemşire ameliyathaneye. yarım saat sonra asansörde karşıladım oğlumu :occasion14:. acıkmış ağlıyodu. :hungry: zaten girmeden de 3 saat aç kalmıştı. hemen emzirdim sakinleşti. :icon_thumright: baya uyudu anestezinin etkisiyle. taburcu olduk 2 saat sonra. eve geldik uyandı paşa. gülücükler saçtı bize. batur han zaten acıya karşı çok sabırlı bir bebek. o yüzden çok rahat atlattık. dünden beri sıkıntısı olmadı.  :icon_thumright:dün eve gelince azcık calpol verdim rahat olsun diye. dr teyzeme pipisinin durumu çok kötüydü yazık kemiğe yapışmış resmen demiş. ??? iyi ki yaptırdık diyorum ben de. şimdilik tavsiye konusunda bişey diyemicem. 1-2 gün daha geçsin netleşsin. sargılı çünkü şuanda. ama şuana kadar bir sıkıntı olmadı. hopladı zıpladı oynadı. yüzüstü yatırmıyorum sadece. şimdilik bu kadar. hepinizi öpüyorum...

@@@gözde@@@

canım geçmiş olsun maşallah paşana  :nazar: çok şükür bunuda atlattınız inşAllah bundan sonrada ağrısı olmaz Allah damatlığınıda göstermeyi nasip etsin :opucuk:

♥ღвüşяαღ♥

maşallahh canmm inş. hemencik iileşir paşamız :amin:

tweety0555

allah damatlıgınıda gostersın  :nazar:
canım bende onbes tatılde yaptıracagım mert bezlı hala bezı nasıl baglıyorsun problem olmuyormu?

banu_fth

oyyy massallah mınık erkek  :k06: :love9: :nazar:

ınsallah bundan sonrada sorun olmaz .. saglıkla atlatır canım bu surecı .. gecmıs olsun  :nazar: :nazar: :flowers:

seda87

hayırlı olsun canm :nazar: :nazar: :muzz: :muzz:hemencecik iileşir inş canm
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))