29 Nisan , 2024, 01:56:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Paşam Erkek Oldu :) Sf.2

Başlatan tgbybr, 22 Kasım , 2011, 08:01:21

« önceki - sonraki »

tgbybr

22 Kasım , 2011, 08:01:21 Son düzenlenme: 30 Aralık , 2011, 11:27:46 g10ca
kızlar merhaba. oğlum 6 ay 4 günlük. dün 6. ay kontrolü vardı. dr pipisinin ucunun dar olduğunu sünnet gerektiğini söyledi. üroloğa gösterdim en geç 2 ay içinde yaptırı dedi. enfeksiyon kapar böbrekleri zarar görür dedi. ama daha çok küçük kıyamıyorum. 7 yaşına gelsin istiyodum. başka dr a götüreyim dedim eşim de tamam dedi. eve gelip baktı iyice yok göstermene gerek yok gün al yaptıralım dedi. yavrum çok ufak yaaa. yaptıran var mı kızlar hiç??

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım bezliyken sünnet çok rahat oluyormuş. sünnetler eskisi gibi değil. Oğlum üç yaşında oldu sünnetten iki gün sonra parka oynamaya gitti. Şimdiden geçmiş olsun, hiç korkma

Demet_dk

KÜÇÜK DİYE ÜZÜLME BEN ŞAHSEN ÇOK PİŞMANIM KÜÇÜKKEN YAPTIRMADIĞIMA

BİZDEDE AYNI SOUN VAR GECENLERDE PİPİ UCU İLTİHAPLANDI SIK SIK İDRAR YOLU ENFEKSİYONU OLUYO

EN KISA ZAMANDA YAPTIRCAZ BİZDE BANA KALSA 5-6 AYLIKKEN YAPTIRMIŞTIM

AMA BABAMIZ BÜYÜSÜN AKLI ERSİN HATIRLASIN DEDİ ŞİMDİ ODA PİŞMAN

HİÇ DÜŞÜNME ÇOCUĞUDA RİSKE ATMA YAPTIR DERİM BEN

derbeder

Alıntı yapılan: tgbybr - 22 Kasım , 2011, 08:01:21
kızlar merhaba. oğlum 6 ay 4 günlük. dün 6. ay kontrolü vardı. dr pipisinin ucunun dar olduğunu sünnet gerektiğini söyledi. üroloğa gösterdim en geç 2 ay içinde yaptırı dedi. enfeksiyon kapar böbrekleri zarar görür dedi. ama daha çok küçük kıyamıyorum. 7 yaşına gelsin istiyodum. başka dr a götüreyim dedim eşim de tamam dedi. eve gelip baktı iyice yok göstermene gerek yok gün al yaptıralım dedi. yavrum çok ufak yaaa. yaptıran var mı kızlar hiç??
7 yas mi?  :-ooo cok buyumus olur o zaman bebegin  :-ooo
akli ermeden yaptirmak bence en mantiklisi, bu da sizin icin bir sebep olur ve aradan cikartirsiniz.

genelde insanlar dugun yapmak icin cocugun buyumus olmasini istiyorlar, belkide bazi anne babalarda olan bir hevestir bu. erkek annesi olsam herhalde bende kucukken yaptirmayi dusunurum.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

tulayysl

canım endişe edilecek birşey yok. şimdi olsun ki sunneti kurtulsun bebişin. hem bak sağlığı acısından.. merak etme sen. o gun taburcu olunuyor xzaten.

serife26

tatlım yeğenerimin ikiside 2-3. ayda oldular,çok rahat oluyormuş,tavsiye ederim ablam adına.ben de yaptırım dedim de bizimkinin yumurtası inmedi,ameliyat lazım olursa diye 2 si birden çıkar dedim.endişe etme,basit cidden.

Aytii

biz Oğuz 27 günlükken yaptırdık

canı çok yandı  :crybaby2: ama geçti gitti çok şükür  :amin: :nazar:

o anda sen eziyet çekiyosun çünkü sürekli kontrol etmen lazım sonuçta bebek bu dur dedinmi anlamaz ama 7-10 gün içinde tamamen iyileşiyolar

Allah yardımcın olsun

tgbybr

sağolun kızlar. yaptırıcam mecburen.
tülay cım ne kadar kalıyor hastanede??

tulayysl

CANIM KALINMIYO. O GUN TABURCU EDİLİYOR BURDA

gökkusağı

geçmiş olsun cnmm inş çok zorlanmazsınız  :flowers: :flowers:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM GECMİŞ OLSU ŞİMDİDEN  :flowers:
RABBİM DAMATLIĞINIDA GÖSTERSİN  :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

@@@gözde@@@

canım geçmiş olsun inşll hiç zorluk çekmeden atlatırsınız :flowers:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Canım bende yaptırman taraftarıyım sağlığı açısından iyi olacaktır doktorun dediği gibi bir risk varsa birde hiç üzülme derim zor olacak elbet,evlat sonucta öksürdükleri zaman bile içimiz gidiyor ama aytenın dediği gibi 1 haftalık bir ssüreçte iyileşiyorlarmış canım,inşallah çabucak kolay bir şekılde atlatır oğluşun :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

serife26

hastanede işlem yapılıyor,1-2 saate çıkarıyorlar.

burcum

nasip olursa erkek çocuğum olursa doğduğu gün yaptırıcam arkadaşım doğdu gün yaptırmıştı videoya çekmişler ağlamamış bile taze et ya hissetmiyor başka bir arkadaşımda 1 ay önce 2.5 yaşındaki oğlunu sünnet ettirmek zorunda kaldı 2 hafta da atlattılar ama büyüdükçe zor oluyor  :icon_thumright: ALLAH tez zamanda atlatmanızı nasip etsin