yeni dönmeye başlayan bebek!

Başlatan serife26, 21 Kasım , 2011, 19:22:26

« önceki - sonraki »

serife26

oğlum 5 aylık olcak,son 3-4 gündür tam dönüyor,ama geri eksi pozisyonuna dönemediğinden yerde ağlayıp duruyor,hem de delicesine,sizce oğlum yüzükoyun olunca ona yardım etmelimiyim geri dönüş için,yoksa ağlaya ağlaya öğrensin mi,ne yapsam bilemedim.

tgbybr

canım kolunu altına koymayı henüz bilmiyor. onu da öğrenecek. ama yardım etmek istiyorsan kolları önde duruyo ya açık döneceğği taraftaki kolunu göğsünün altına koyunca dönebiliyor. biraz da elinle destek ver bence yoksa kolu ters oluyor dönemiyor. ben 1-2 sefer yardım etttim. artık kendi dönüyo pıt diye :icon_thumright:

**Gül**

Alıntı yapılan: serife26 - 21 Kasım , 2011, 19:22:26
oğlum 5 aylık olcak,son 3-4 gündür tam dönüyor,ama geri eksi pozisyonuna dönemediğinden yerde ağlayıp duruyor,hem de delicesine,sizce oğlum yüzükoyun olunca ona yardım etmelimiyim geri dönüş için,yoksa ağlaya ağlaya öğrensin mi,ne yapsam bilemedim.
Canim yavas yavas ogreniyorlar herseyi. Ilk basta tek tarafa donmeyi ogreniyorlar. Oglun gibi bir yone donup kaliyorlar. Eger o sekilde rahatsiz olmuyor oyuna devam ediyorsa kalsin ama rahatsiz olup donmek isterse tabiki yardim et Aglamasini izleme. Tgpybr ninde dedigi gibi kollarini on tarafa alabilirsin. Merak etme annesi ogrenecektir sirt ustu de donmeyi. Istersen yere bir battaniye serip oyunla dondurebilirsin her iki yone. Ogrenmesini hizlandirir. Benim oglumda ise yaramisti. Denemek istersen  :hello:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

serife26

Alıntı yapılan: **Gül** - 22 Kasım , 2011, 14:19:39
Alıntı yapılan: serife26 - 21 Kasım , 2011, 19:22:26
Canim yavas yavas ogreniyorlar herseyi. Ilk basta tek tarafa donmeyi ogreniyorlar. Oglun gibi bir yone donup kaliyorlar. Eger o sekilde rahatsiz olmuyor oyuna devam ediyorsa kalsin ama rahatsiz olup donmek isterse tabiki yardim et Aglamasini izleme. Tgpybr ninde dedigi gibi kollarini on tarafa alabilirsin. Merak etme annesi ogrenecektir sirt ustu de donmeyi. Istersen yere bir battaniye serip oyunla dondurebilirsin her iki yone. Ogrenmesini hizlandirir. Benim oglumda ise yaramisti. Denemek istersen  :hello:

sabahtan akşama kadar sürekli dönmek istedi her dönüşte geri dönüş yapamadığı için beni öyle yordu ki anlatamam:)yere serdim bişeyler ama bakalım,sağolun kızlar.

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kızımda dönüyor ama geri dönemıyor tebi yüzüstü öyle sürünüyor halinden gayet memnun aglamıyorda :k06:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

serife26

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 28 Kasım , 2011, 16:35:06
kızımda dönüyor ama geri dönemıyor tebi yüzüstü öyle sürünüyor halinden gayet memnun aglamıyorda :k06:
maşallah elife... benim oğlumun iç çekerek ağlamasından neler çekiyorum ahh ahh,geri dönememek bu kadar acıtır mı bir bebeği yahu:)her gün sayısız gidip kaldırıyorum ama yok nafile işte...

susanna

yazilanlari okuyunca icim gitti yaww massallah  :nazar: yerim ben sizin minik bocuklerinizi  :nazar:
benim kizim daha 2.5 aylik anca yanina donebiliyo  :k06:

serife26

Alıntı yapılan: susanna - 01 Aralık , 2011, 01:05:03
yazilanlari okuyunca icim gitti yaww massallah  :nazar: yerim ben sizin minik bocuklerinizi  :nazar:
benim kizim daha 2.5 aylik anca yanina donebiliyo  :k06:
:nazar: :nazar: maşallah seninkide hareketli bir bebek olacak galiba,benim oğlan biraz tombiş ondan zorlanıyor,yeğenim çok hafif mesela aynı ay doğumlu,o çok daha çevik.