İKİNCİ KEZ MELEĞİM BENİ YALNIZ BIRAKTI

Başlatan Ya-semin, 21 Kasım , 2011, 14:09:01

« önceki - sonraki »

Ya-semin

canım benimm neler yaşamışsın öyle, inan çok üzüldüm... inşallah şimdi herşey yolundadır :amin: insan tecrübesiz oluyor, biz ilkinde öyle şaşkındık ki ne yapacağımızı bilemiştik, sağolsun aileler devreye girdiler ve onların yönlendirmesiyle atlatmıştık. ikincisinde ise daha temkinliydik, en azından süreci doğru doktorla daha kolay atlatttık. bu durumlarda  doktor çok önemli canım, küçücük bir ihmal bile farklı sonuçlar doğurabilir. bence sen şuan mustafa beye gidemezsen bile, en azından farklı bir doktora git ve düşüğünün yeni bittiğini durmunu öğrenmek istediğini söyle, bir de kanamaların çok az olduğunu gebelik ürününü tamamen atıp atmadıdığı bilmediğini söyle. bunun için sadece vajinal bir muayene yeterli, hiç vaktini bile alma yacaktır canım, en azından için rahat eder. kan değerini de söyleme ki, bu da benzer biey söylemesin, iyice bir muayene etsin.. ben de ilk gebeliğimde kan testi yaptırıyordum düşük devam ederken, beş gün içinde 0,2 ye düşmüştü ama sonrasında beş gün kadar daha kanamam devam etmişti yoğun bir şekilde... benim de değerim sıfır olmasına rağmen doktorum düşük sonrası özellikle muayene etmişti..
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

suzannn

CANIM BENİM TESTLERİN YAPILDIMI MERAK ETTİM

Ya-semin

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 06 Aralık , 2011, 16:11:53

canım testlerimin bir kısmı çıktı, onlar temiz hormonlar, tiroid, şeker vs. pıhtılaşma için olanda bu ay çıkacak, aralığın sonu gibi  de kromozon analizi için gün verdiler örnek vereceğiz o zaman, kademe kademe ilerliyoruz suzancım ama  aralık sonu gibi çoğu netleşecek, ben zaten içime doğuyor pıhtılaşma çıkacağını düşünüyorum asıl beklediğim bu test. Rabbim herşeyin hayırlısını versin, sen ne yaptın canım sanırım senin de tek kromozom analizi kalmıştı sonuçlandı mı?
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

suzannn

Alıntı yapılan: Ya-semin - 06 Aralık , 2011, 16:23:35
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 06 Aralık , 2011, 16:11:53

canım testlerimin bir kısmı çıktı, onlar temiz hormonlar, tiroid, şeker vs. pıhtılaşma için olanda bu ay çıkacak, aralığın sonu gibi  de kromozon analizi için gün verdiler örnek vereceğiz o zaman, kademe kademe ilerliyoruz suzancım ama  aralık sonu gibi çoğu netleşecek, ben zaten içime doğuyor pıhtılaşma çıkacağını düşünüyorum asıl beklediğim bu test. Rabbim herşeyin hayırlısını versin, sen ne yaptın canım sanırım senin de tek kromozom analizi kalmıştı sonuçlandı mı?
CANIM ANNE OLMAK İSTİYORUMDA Bİ SAYFA AÇTIM ORDAN KONUŞALIM

FİGENN

YASEMİN KANDA PIHTILAŞMA TESTİ SONUCUN ÇIKTI MI?

ben ilk düşükten sonra yaptırdım ve c677t heterezigot olduğum anlaşıldı.doktor aspirine başlattı gebe kalıncada iğneye başlayacağız dedi.

Ya-semin

Alıntı yapılan: ÜLKÜHAN - 24 Şubat , 2012, 10:53:49
YASEMİN KANDA PIHTILAŞMA TESTİ SONUCUN ÇIKTI MI?

ben ilk düşükten sonra yaptırdım ve c677t heterezigot olduğum anlaşıldı.doktor aspirine başlattı gebe kalıncada iğneye başlayacağız dedi.
[/quote

geçmiş olsun ülkühan, inşallah bundan sonra sağlıklı bir gebelik geçirirsin...pıhtılaşma testim çıktı, pıhtılaşma olmadığını söylediler ancak folik asit eksikliği varmış biraz..

FİGENN

geçmiş olsun tekrar.
büyük ihtimalle seninki bebeğin oluşumundaki bi problemden dolayı vucudun atmasından ileri geliyordur.sadece kötü bi tesadüf. inşallah ikincisi daha sağlıklı ve uzun ömürlüsü olur.

bende mustafa başbuğ'a gideceğim,çok methediyorlar

Ya-semin

Alıntı yapılan: ÜLKÜHAN - 24 Şubat , 2012, 14:12:58
geçmiş olsun tekrar.
büyük ihtimalle seninki bebeğin oluşumundaki bi problemden dolayı vucudun atmasından ileri geliyordur.sadece kötü bi tesadüf. inşallah ikincisi daha sağlıklı ve uzun ömürlüsü olur.

bende mustafa başbuğ'a gideceğim,çok methediyorlar

amin canım inşallah... sen kayseride misin ülkühan?