İKİNCİ KEZ MELEĞİM BENİ YALNIZ BIRAKTI

Başlatan Ya-semin, 21 Kasım , 2011, 14:09:01

« önceki - sonraki »

seda87

çook geçmiş olsun canm yaa :y25: :y25:aynı acıları bende yaşadım ne desem boş gelir.rabbim sabır versin canm çok zordur bilirim.dularım seninle inş birdahakine bebeğin sımsıkı tutunur sana canm.sabret dua et allah veriyor karşılığını elbet :opucuk: :opucuk: :opucuk:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

Ya-semin

Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Ya-semin - 21 Kasım , 2011, 14:38:19
Alıntı yapılan: gulum22 - 21 Kasım , 2011, 14:25:23
cok gecmis olsun cnm basligi okuyunca kendi halim aklima geldi üzüldüm  :sad1: bende 2kere bebegimi kaybettim  :y25: ne durumdasin cok iyi anliyom seni  :( güclü olmaya calis gecmisi düsünme önüne bak derim  :opucuk: arastirma yapilmadanda sakin hamile kalma derim  :opucuk: bende kanimi arastirmistim hic bisey cikmamisti sen baktir ins bi sorun varsada cözülür  :amin: :amin:

çok sağol canım, senin yaşadıklarını biliyorum forumdan takip ediyordum, o dönemler ben de senin için çok üzülmüştüm, ama çok şükürkü senin yüzün güldü, Rabbim tamamına da erdirsin inşallah.. :nazar: inşallah sonumda sana benzer, üçüncüde olur  :amin: canım bu ruh haliyle emin olmadan hamile kalmayı düşünmüyorum zaten. test sonuçlarımızı bekliyoruz bakalım, sanırım biraz zaman alacak çıkması ondan onra doktorum bir yol çizecek bakalım, hayırlısı Allahtan..
evet cnm sükürler olsunki Rabbim yüzümü güldürdü  :amin: :amin: seninde insallah güldürcek  :amin: :amin: :opucuk: bende demistim istemiyom arastirma yaptircam herseyi lakoskopie ameliyati olcaktim filan bakcaklardi karnima rahmime sükürler olsun gerek kalmadi bebegim hemencik geldi beklemeden  :amin: :amin: :nazar: :nazar: seninde ins yüzün güler  :opucuk: ha sunuda unutma hersey bakilsada bi sebebi cikmayabilir doktorum demisti bana sanssizlikda olabilir demisti
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

derbeder

canim cok gecmis olsun, insaAllah bir dahaki bebegini sag saglim kucagina alirsin. bak burda bir kac dusukten sonra bebegine kavusanlar var..bu bir tesellimi bilemem ama en azindan esinde bir sorun yok ve dogal yollardan hamile kalabiliyorsun. birde bizler gibi yillarca beklesen ve hic gebe kalamasan o zaman hic anne olamayacakmiyim diye dusunursun. eminim bir kac arastirmadan sonra sende bekledigine kavusacaksin canim.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Ya-semin

Alıntı yapılan: seda87 - 21 Kasım , 2011, 14:46:55
çook geçmiş olsun canm yaa :y25: :y25:aynı acıları bende yaşadım ne desem boş gelir.rabbim sabır versin canm çok zordur bilirim.dularım seninle inş birdahakine bebeğin sımsıkı tutunur sana canm.sabret dua et allah veriyor karşılığını elbet :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:amin: :amin: :amin: çok sağol canım, dediğin gibi çok zor ama inşallah atlatacağım... siz güzel kalpli arkadaşlarımın da dualarıyla ben de annelik duygusunu yaşayacağım inşallah... Rabbim sana da hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı nasip etsin canım :amin:
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

Ya-semin

Alıntı yapılan: gulum22 - 21 Kasım , 2011, 14:51:49
Alıntı yapılan: Ya-semin - 21 Kasım , 2011, 14:38:19
Alıntı yapılan: gulum22 - 21 Kasım , 2011, 14:25:23
cok gecmis olsun cnm basligi okuyunca kendi halim aklima geldi üzüldüm  :sad1: bende 2kere bebegimi kaybettim  :y25: ne durumdasin cok iyi anliyom seni  :( güclü olmaya calis gecmisi düsünme önüne bak derim  :opucuk: arastirma yapilmadanda sakin hamile kalma derim  :opucuk: bende kanimi arastirmistim hic bisey cikmamisti sen baktir ins bi sorun varsada cözülür  :amin: :amin:

çok sağol canım, senin yaşadıklarını biliyorum forumdan takip ediyordum, o dönemler ben de senin için çok üzülmüştüm, ama çok şükürkü senin yüzün güldü, Rabbim tamamına da erdirsin inşallah.. :nazar: inşallah sonumda sana benzer, üçüncüde olur  :amin: canım bu ruh haliyle emin olmadan hamile kalmayı düşünmüyorum zaten. test sonuçlarımızı bekliyoruz bakalım, sanırım biraz zaman alacak çıkması ondan onra doktorum bir yol çizecek bakalım, hayırlısı Allahtan..
evet cnm sükürler olsunki Rabbim yüzümü güldürdü  :amin: :amin: seninde insallah güldürcek  :amin: :amin: :opucuk: bende demistim istemiyom arastirma yaptircam herseyi lakoskopie ameliyati olcaktim filan bakcaklardi karnima rahmime sükürler olsun gerek kalmadi bebegim hemencik geldi beklemeden  :amin: :amin: :nazar: :nazar: seninde ins yüzün güler  :opucuk: ha sunuda unutma hersey bakilsada bi sebebi cikmayabilir doktorum demisti bana sanssizlikda olabilir demisti

inşallah hayırlısıyla meleğini kuacağına aldığın günleri de görürsün canım  :amin: çok temiz bir kalple dua etmişsin ki Rabbim hiçbirşeye gerek kalmadan bebeğini sana bağışlamış, benim için de dualarını esirgeme canım, buna çok ihtiyacım var. evet hiçbirşey de çıkmayabilirmiş, zaten ilk çıkan testlerim temiz çıktı, pıhtılaşma ile kromozon analizini bekliyoruz şimdi, ama doktorum başından beri pıhtılaşmadan şüpeleniyor, netleşmesi için biraz bekleyeceğiz bakalım

Ya-semin

Alıntı yapılan: derbeder - 21 Kasım , 2011, 14:54:52
canim cok gecmis olsun, insaAllah bir dahaki bebegini sag saglim kucagina alirsin. bak burda bir kac dusukten sonra bebegine kavusanlar var..bu bir tesellimi bilemem ama en azindan esinde bir sorun yok ve dogal yollardan hamile kalabiliyorsun. birde bizler gibi yillarca beklesen ve hic gebe kalamasan o zaman hic anne olamayacakmiyim diye dusunursun. eminim bir kac arastirmadan sonra sende bekledigine kavusacaksin canim.

:amin: çok sağol canım, Allah razı olsun... forumda çok fazla yazmıyorum ama fırsatım oldukça takip ediyorum, üç aşağı beş yukarı çoğu kişi hakkında oluşmuş bir fikrim var, sen de bu forumda değerli bulduğum ama hiç konuşma fırsatım olmadığı insanlardan birisin...emin ol hamilelik dönemimde ve en acı çektiğim dönemlerde sürekli dualarımda adını saydığım, anne olmaları için dua ettiğim arkadaşlarımın içinde hep seni de andım. Allahın izniyle sen ve diğer arkadaşlrım da anne olacaksınız, güzel haberlerinizi alacağız inşallah :amin:

derbeder

Alıntı yapılan: Ya-semin - 21 Kasım , 2011, 15:19:05

:amin: çok sağol canım, Allah razı olsun... forumda çok fazla yazmıyorum ama fırsatım oldukça takip ediyorum, üç aşağı beş yukarı çoğu kişi hakkında oluşmuş bir fikrim var, sen de bu forumda değerli bulduğum ama hiç konuşma fırsatım olmadığı insanlardan birisin...emin ol hamilelik dönemimde ve en acı çektiğim dönemlerde sürekli dualarımda adını saydığım, anne olmaları için dua ettiğim arkadaşlarımın içinde hep seni de andım. Allahın izniyle sen ve diğer arkadaşlrım da anne olacaksınız, güzel haberlerinizi alacağız inşallah :amin:
Allah sendende razi olsun canim, dualarin ve guzel sozlerin icinde ayrica cok tesekkur ederim  :opucuk:
hepsi bir imtihan, insaAllah bu sinavdan alnimizin akiyla cikariz. elimizden geleni yapip Yaradana siginalim. suphesiz bizleri gorup gozetiyor ve insaAllah bizleri daha fazla bekletmeden hayirli saglikli salih evlatlar verir  :amin:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

kelebegimm

canim cook gecmis olsun allah yardimcin olsun bu durumda kimsenin dedigi derdine derman olmuo bende iki kez yasadim benim kan pirtilasmasi cikdi banada dokdorlar 3. yu yasa ole gel dedi ama bu gittigim dokdor ikincide arastirtti hemen artik igne kullanicam ins. hayirlisiyla gelir melegimde bizde mutlu oluruz rabbim sanada ins. en kisa surede yeniden guzel haberi almayi nasip etsin zor ama allahdan gelen herseye raziyiz vardir bi hayir diyoruz

]

Ya-semin

Alıntı yapılan: derbeder - 21 Kasım , 2011, 15:29:18
Alıntı yapılan: Ya-semin - 21 Kasım , 2011, 15:19:05

Allah sendende razi olsun canim, dualarin ve guzel sozlerin icinde ayrica cok tesekkur ederim  :opucuk:
hepsi bir imtihan, insaAllah bu sinavdan alnimizin akiyla cikariz. elimizden geleni yapip Yaradana siginalim. suphesiz bizleri gorup gozetiyor ve insaAllah bizleri daha fazla bekletmeden hayirli saglikli salih evlatlar verir  :amin:

:amin: :amin: :amin: haklısın canım, dediğin gibi inşallah bu sınavdan alnımızın akıyla çıkarız... Rabbim görendir, gözetendir... en içten ve temiz duygularla anne olma dileğimizi inşallah geri çevirmeyecektir, bizlere de hayırlı evlatlar nasip edecektir, yeterki umudumuzu yitirmeyelim.

Ya-semin

Alıntı yapılan: kelebegimm - 21 Kasım , 2011, 15:42:36
canim cook gecmis olsun allah yardimcin olsun bu durumda kimsenin dedigi derdine derman olmuo bende iki kez yasadim benim kan pirtilasmasi cikdi banada dokdorlar 3. yu yasa ole gel dedi ama bu gittigim dokdor ikincide arastirtti hemen artik igne kullanicam ins. hayirlisiyla gelir melegimde bizde mutlu oluruz rabbim sanada ins. en kisa surede yeniden guzel haberi almayi nasip etsin zor ama allahdan gelen herseye raziyiz vardir bi hayir diyoruz

amin canım, Allah razı olsun sadece zaman hafifletiyor bu acıyı, küllenmesi gerekiyor... bir de etrafına bakıp daha büyük acıları görmek ve haline şükretmek, bunları yapmaya çalışıyorum kendimi toparlamak için... canım bu konuda iyi bir doktor bulabilmek çok önemli, şimdiki doktorum hemen araştırma istedi, başka bir doktora gitseydim beni hala oyalamaya devam edeceklerdi. test sonuçlarımın bir kısmı hala çıkmadı ama doktorum ilk başta pıhtılaşmadan şüphelendi ve sürekli bu konu üzerinde duruyor, bakalım bende de pıhtılaşma çıcak mı? doktorum çünkü hep pıhtılaşma üzerinden konuşuyor, biz söyleyene kadar hamile kalmayacaksın dedi bana ve hamilelik dönemine kadar kullanmam için folik asit, b12 ve Elevit verdi. korunmadığım ay da günüme 2-3 gün kala kan testi yaptırmamı istedi. eğer hamileysem hemen iğne ve ilaç tedavisine başlayacakmışısız. artık yaşayarak göreceğiz canım, inşallah ikimizde de bu tedaviler işe yarar  :amin: Rabbim dileyen herkese içinde de bizlere hayırlısıyla anne olmayı nasip eder inşallah :amin:

Lă_Tăhzen!

ALLAH sabırlar versinn tekrar hayırlı zamanda hayırlı evlalar nasıp etsın insallah  :amin:

Ya-semin

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 21 Kasım , 2011, 16:10:53
ALLAH sabırlar versinn tekrar hayırlı zamanda hayırlı evlalar nasıp etsın insallah  :amin:

:amin: :amin: :amin: çok sağol canım, güzel dileklerin için Allah razı olsun :amin:

Balböceği

Cok cok gecmis olsun canim, Rabbim birdaha yasatmasin  :amin:

Ya-semin

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 21 Kasım , 2011, 16:23:51
Cok cok gecmis olsun canim, Rabbim birdaha yasatmasin  :amin:

:amin: :amin: :amin: amin canım, çok sağol... inşallah bu son olur  :amin: